• Reklama

Jak to se mnou bylo..

Všechno co se děje se serverem je psáno tady!

Jak to se mnou bylo..

Příspěvekod ShooterKo » pát 28. říj 2016 20:39:46

Zdravím všechny, co si udělali čas přečíst tenhle příspěvek.

Toto nebude žádné řešení problému apod.. prostě je to něco o mě jak to se mnou bylo celou dobu co sem hrál rust.. Inspiroval jsem se hráčem a moderátorem RalphWiggum (449), který udělal něco podobného jako já, pod jeho příspěvkem bylo hodně lidí co mají rádi takové "příběhy" a tak mě napadlo napsat taky jeden takový... Předem říkám že často takové "články" nepíšu a mohou se zde objevit pravopisné hrubky apod...

Tak čím bych začal no... k rustu jako hře jsem se dostal přes mého kamaráda, který viděl nějaké videa na YTB. Řek mi , že je to jako "Kdo přežije" ale ve hře... tak jsme hledali nějaké non-steam servery a narazili jsme právě na "Rusted" stáhli jsme si clienta a začali hrát. nevím to jsitě, ale zá se mi, že v té době byl jen 1 server a to Newbie, ale nepracoval na principu jako dnes ale nýbrž jako dnešní Fun.. Pamatuji se, že můj první SPAWN byl u bigu a my se domluvili, že půjdem po cestě a snad se potkáme..Asi po hodině jsme se sešli na frenchi a postavili si shelter ve skalách... Věděli jsme, že jsou tady nějake zbraně apod. ale nevěděli jsme jak na ně.. Když jsem si vyrobili luky, tak jsme si mysleli, že jsme už vážně pro. gameri.. Ale opak je pravdou..Hnedka první den nás vykradl 1 clan, ale my se nevzdali a pokračovali, vážně jsme do té hry byli tak zažraní, že jsme u ní kldině seděli i 10h denně.. Stále jsme bydleli ve skalách u frenche, ale ted už jsme začali stavět naší první BASI a když jsme šli jednou na výpravu, tak jsme objevili Rad Town...Věděli jsme, že něco takového v rustu je, ale nevěděli, kde se tyto města objevují. Poprvé když jsme tam šli, se po nás rozběhli zombíci a my zabloudili, strašně dlouhou dobu trvalo, než jsme zase našli dum..Do smallu jsme chodili často, ale skoro pořád byl prázdný, až 1 o jsme tam šli, tak jsem našel v železné bedně 9mm pistol a utíkal s ní hned domu.. Časem jsme už hru začali znát a posouvali jsme se pomalu dál... Jednou se mi nahoře ukazala lišta, na které bylo "Pro připojení do clanu Colony Terorist napiš Y" Napsal jsem Y a dostal jsem se do clanu <CT>, hráli jsme asi v 6 lidech a bylo to mnohem lepší než ve 2, v tomto clanu byl taky Maky a DeMo s kterýma byla vždy nehorázdná sranda, Rusted se hodně rychle prostaliv a brzy byl server pořád plný, ti co tady hrajou od začátků si to pamatují, na serveru 60 hráču+7VIP a kdo měl VIP se vždy odpojila vy ste se museli rychle napojit :D *Kéž by to tu zase bylo... A proto že hrálo tolik hráčů, náš clan se spojil s clan <NIP>. Spolu jsme tvořili jedny z nejlepších aliancí v historii rustedu...

Toto byly moje začátky...trochu jsem se rozepsal no.. :D


Teďka přejdem k tomu jak jsem se dopracoval až na Admina
Vždy mě bavilo pomáhat hráčům a dohlížet na server.. Ale až v lednu 2016 jsem se rozhodl, že si podám žádost o moderátora.. No popravdě nedopadla vůbec, ale opravdu vůbec dobře.. Bylo na mě strašně moc připomínek jak od hráčů tak od členů Admin teamu... Všichni říkali, že se na serveru neumím slušně chovat...ANo příznávám občas jsem měl svoje chvilky, kdy jsem napsal něco sprostého.. Ale to ví hlavně bývalý Admin Screppy.. :D S A Teamem jsem často mluvil na TSku, ale nechtěli mě přijat mezi sebe... když už to vypadalo nadějně, zase se něco rychle pokazilo.. Od 1. žádosti jsem se opravdu choval slušně, ale to ostatní neviděli a pořád mě viděli jako toho, kdo nadává do chatu...To mě štvalo.. takže ani 2. žádost nedopadla dobře.. opravdu jsem se chtěl stát Moderátorem a tak jsem se rozhodl, že napíšu Majiteli serveru a zkusím se s ním nějak domluvit, napsal jsem mu že bych mu mohl v něčem poradit a taky jsem se něco dozvěděl o A Teamu..Nebudu tady psát co.. A tak jednou jsem napsal Pleskacovi, jestli nechce jít na ts si o všem promluvit, prvné nesouhlasil :D ale po chvilce přemlouvání povolil... Na konci rozhovoru jsem se ho zeptal, jestli by jsem se nemohl stát Moderátorem. On řekl že dobrá, že mi po wipe dá [M]. Strašně jsem se těšil na WIPE..A když nastal den WIPU a objevila se mi Ikona [M], byl jsem nejšťastnější člověk na rustedu..[M] jsem byl asi měsíc a potom jsem navrhl že bych mohl už být [M+] a Pleskac souhlasil..Jako [M+] jsem si samozdřejmě nemohl givovat...o čemš hodně lidí pochybovalo, jako i o tom že mám vyplý anticheat, apod...Kdysi byly EVENTY na rustedu často ale tedka jsem neviděl žáden a tak jsem se rozhodl něco stavět, ale s tím, že jsem neměl givování, jsem všechen materiál a výhry dával ze svých věci, co jsem nahrál.. Takhle jsem to dělal asi pul roku, dokud jsem nenapsal Pleskacovi, čí by mi nedal Admin a do konce WIPU na zkoušku, bylo to pro mě něco neuvěřitelneho, že už jsem Admin.. Po wipe jsem čekal, že mi Admina odebere ale pořád jsem ho měl, a tak jsem se ho zeptal jestli mi ho veme nebo jak a Pleskac napsal že mi ho nechá, tak jsem si o něj řek i na ostatních serverech..

A to by bylo nějak všechno no.. :D Zajímalo by mě, jestli to někdo přečte celé :)) :D A pokud jsi to i ty dočetl až sem tak děkuji a doufám že se ti to líbilo, je to zase něco jiného než na co jsme na forum zvykli.. Pokud i ty máš zajímavý příběh a máš chvíli, tak ho klidně napiš, rád si ho přečtu..neříkám že toto bylo nějak záživne, ale takhle prostě probíhalo moje hraní na Rusted.CZ

Děkuji za pozornost!
Prvním krokem k opuštění je uvědomit si, že ten druhý je kok**!
Pokud potřebuješ pomoc, jsem na TS a na foru.
Chovejte se jako hovada, ale nečekejte pěkné chování od adminů!
Uživatelský avatar
ShooterKo
Raider
 
Příspěvky: 209
Registrován: ned 02. lis 2014 6:43:29

Reklama

Re: Jak to se mnou bylo..

Příspěvekod jersi » pát 28. říj 2016 20:56:04

no přesně jak jsem řekl :D :D :D

jo a šuter... máš tu málo barviček
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Jak to se mnou bylo..

Příspěvekod 449 » pát 28. říj 2016 20:58:43

Pěkný, jo dočetl jsem to celé chcete někdo autogram? :D
Ralph
Uživatelský avatar
449
Raider
 
Příspěvky: 695
Registrován: úte 21. črc 2015 8:12:16

Re: Jak to se mnou bylo..

Příspěvekod Shark » pát 28. říj 2016 21:54:00

Prečítané, dočítané a keď spraví toto ešte tak 5 ludí tak napíšem Sharkov príbeh :D :D
Šúte, :like: za to písanie :D
„Zajtra zmením svoj život. Včera som to chcel urobiť dnes.“

„One bullet can change history!"

https://www.youtube.com/user/SkillSharkTV
Uživatelský avatar
Shark
Admin Rust
 
Příspěvky: 260
Registrován: stř 27. srp 2014 10:11:33
Bydliště: Stará Turá

Re: Jak to se mnou bylo..

Příspěvekod ShooterKo » sob 29. říj 2016 7:41:50

Jersi Jak sem to udělal poprvé bylo tam asi 6 barev :D ale bylo to až moc, tak jsem to dal takhle no :D

449 Děkuji ti ;)) a Sharku, žádnych 5 lídi! Hned to piš :D A taky thx ;))
Prvním krokem k opuštění je uvědomit si, že ten druhý je kok**!
Pokud potřebuješ pomoc, jsem na TS a na foru.
Chovejte se jako hovada, ale nečekejte pěkné chování od adminů!
Uživatelský avatar
ShooterKo
Raider
 
Příspěvky: 209
Registrován: ned 02. lis 2014 6:43:29

Re: Jak to se mnou bylo..

Příspěvekod Macekツ » sob 29. říj 2016 11:58:25

ShooterKo prostě si brečel u Pleskače tak dlouho dokud si nebyl admin. IZIIIIIIII :-P :-P :-P :-P :-P :-P
Macekツ
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 31. led 2015 10:11:56

Re: Jak to se mnou bylo..

Příspěvekod Venty » ned 30. říj 2016 20:56:02

Lepší než kterákoliv knížka,.. :D Divím se že tě to bavilo :D Jinak :like:
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Jak to se mnou bylo..

Příspěvekod ShooterKo » pon 31. říj 2016 19:34:01

Venty děkuji ;), mužeš i sám něco takového udělat :)
Prvním krokem k opuštění je uvědomit si, že ten druhý je kok**!
Pokud potřebuješ pomoc, jsem na TS a na foru.
Chovejte se jako hovada, ale nečekejte pěkné chování od adminů!
Uživatelský avatar
ShooterKo
Raider
 
Příspěvky: 209
Registrován: ned 02. lis 2014 6:43:29

Re: Jak to se mnou bylo..

Příspěvekod Drawax » pon 31. říj 2016 21:37:14

Pleskac by mohl napsat, jak se ke všemu dostal apod. Takové ty začátky :D
Obrázek
Potřebuješ pomoct? Jsem na tsku nebo napiš soukromou zprávu.
Uživatelský avatar
Drawax
Raider
 
Příspěvky: 307
Registrován: úte 20. led 2015 7:59:38
Bydliště: Královehradecký kraj

Re: Jak to se mnou bylo..

Příspěvekod Shark » pon 31. říj 2016 22:44:38

Drawax píše:Pleskac by mohl napsat, jak se ke všemu dostal apod. Takové ty začátky :D

No to by som si rád prečítal, každopádne si myslím, že on je schopný z toho napísať aj knihu :D
„Zajtra zmením svoj život. Včera som to chcel urobiť dnes.“

„One bullet can change history!"

https://www.youtube.com/user/SkillSharkTV
Uživatelský avatar
Shark
Admin Rust
 
Příspěvky: 260
Registrován: stř 27. srp 2014 10:11:33
Bydliště: Stará Turá

Další

Zpět na Novinky

  • Reklama
cron