• Reklama

SOUTĚŽ - NEJLEPŠÍ K/D, NEJVÍCE ZABITÍ

Všechno co se děje se serverem je psáno tady!

SOUTĚŽ - NEJLEPŠÍ K/D, NEJVÍCE ZABITÍ

Příspěvekod Venty » pát 04. říj 2019 21:29:06

Vždy byly statistiky na webu jen jako dodatek čistě určený pro zajímavost. A tak mně napadlo, že je trochu využijeme.

Je to úplně prostý. Do pondělí 7.10. 22:00 máte čas na to, aby jste se umístili jako první ve statistikách podle K/D. Pokud jste tu příležitost prostě postrali, tak nevadí. Můžete to zkusit jako klan. Pro klan platí to samé, akorát s počtem zabití. Takže klan který bude mít nejvíce zabití do pondělí 7.10. 22:00, tak taky něco vyhraje.

Tato soutěž platí pouze pro servery Legacy Battlefield a Legacy Normal, na každém z těchto serverů může vyhrát 1 hráč a 1 klan. Počítá se počet zabití a K/D které budete mít v pondělí 7.10. ve 22:00.

Odměny jsou tu:
1. místo podle K/D Ratia jako jednotlivý hráč získává 1000R$
1. místo jako klan získává herní peníze a Explosive Charge (BF: 200K, 25x Exp. Charge/NORM.: 30K, 15x Exp. Charge)

Hodně štěstí, pokud se vám něco z toho nezdá/nelíbí, napište mi to.

---

Ukončení soutěže posunuji na zítra 8.10 ve 22:00 kvůli dnešnímu výpadku serveru. Pokud ani na nový termín ukončení nebude server dostupný, ukončení soutěže se posune na nově stanovený termín.
Naposledy upravil Venty dne stř 09. říj 2019 4:40:15, celkově upraveno 1
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Reklama

Re: SOUTĚŽ - NEJLEPŠÍ K/D, NEJVÍCE ZABITÍ

Příspěvekod Venty » stř 09. říj 2019 5:10:06

Vyhlášení

HRÁČI
1. místo podle K/D server Battlefield: Ada/Alkajda - 12.65 K/D
1. místo podle K/D server Normal: AriZona - 4.36 K/D

KD.png
KD.png (4.08 KiB) Zobrazeno 3604 krát


KLANY
1. místo jako klan s nejvíce zabití na serveru Battlefield: GIZEH - 842 zabitých hráčů
1. místo jako klan s nejvíce zabití na serveru Normal: Dynamit - 220 zabitých hráčů

KLANY.png
KLANY.png (12.24 KiB) Zobrazeno 3601 krát


Majitelé klanů které vyhráli. Napište mi až budete online na serveru kvůli odměně. Popř. když vás zahlédnu online, napíšu já vám.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16


Zpět na Novinky

  • Reklama
cron