• Reklama

Žádost o práva

Žádost o práva

Příspěvekod NanoSekunda » ned 19. črc 2015 14:00:58

1) Server: Normal 1
2) Nick: NanoSekunda
3) Skype: pavi.pikachu, e-mail: NanoSekunda11@email.cz
4) Mít na hráno na serveru.... Jistě že mám, můj starší nick byl Pavi :)

5) To je to co tu chci ve všech případech zlepšit, aktivitu.
6) Nějaký rozum mi určitě ještě zbyl ;)
7) Je mi 17 let
8) V mladí jsem hrával hokej a fotbal, teď již nehraji nic, nyní studuji SOŠ v Hradci Králové 3. ročníkem

9) Teamspeak 3 mám
10) Mikrofon je dost kvalitní
11) mám (viz. odpověď 3)
12) Podobnost nicku: 100%


Děkuji za přečtení s pozdravem: NanoSekunda
Naposledy upravil NanoSekunda dne ned 19. črc 2015 16:30:49, celkově upraveno 1
TyNikdy, na vždy ve vašich srdcích.
Uživatelský avatar
NanoSekunda
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 19. črc 2015 13:54:00

Reklama

Re: Žádost o práva

Příspěvekod Screppy » ned 19. črc 2015 16:19:09

Za mě má rozhodně ANO, a nenechám se ničím ovlivnit !! ;-)
STAND YOUR GROUND!
Uživatelský avatar
Screppy
Raider
 
Příspěvky: 792
Registrován: čtv 30. říj 2014 12:54:33

Re: Žádost o práva

Příspěvekod SaJs0 » pon 20. črc 2015 5:10:22

Pekne si to napísal :-) + na servery som ta videl mnoho krát a správaš sa úplne pohode si fajn chalan :-)
Uživatelský avatar
SaJs0
Raider
 
Příspěvky: 181
Registrován: čtv 14. kvě 2015 23:01:27

Re: Žádost o práva

Příspěvekod Anthel » pon 20. črc 2015 9:08:03

SaJs0 píše:Pekne si to napísal :-) + na servery som ta videl mnoho krát a správaš sa úplne pohode si fajn chalan :-)


Určitě důvod proč dát moderátora (y) ...
Pouze vyplněnej formulář a semtam nějaká jiná barva...
Na serveru hrál sice často ale vulgarity a semtam nějakej ten Rage tam byl taky....
Je možný že server potřebuje aktivní adminy ale tutěma lidma by se nic nevyřešilo, dle mého by měl člověk mít už od začátku chtíč se tomu věnovat...
Moderátor by měl být člověk kterej by mohl mít možnost růst a né jen aby tam někdo byl aby se neřeklo a dával muty ... Vzhledem k vyvrcholení některých situací bych tomuto člověku já osobně nemohl věřit v případě růstu a tak by podle mého byl i Moderátor zbytečný, jediné o co se snaží je možnost unbanu v případě zájmu ...


Zatím se ani jeden neobtěžoval stím udělat nějakou působivou žádost, každý zatím pouze vyplní "formulář"... To podle mého není zájem.. Za mne obrovský NE...
T&P
"Srdeční záležitost."

Můj YTB Kanál (Převážně Rust videa)
Affiho YTB Kanál (Převážně Rust Videa)

...Chovejte se i nadále jako prasata ale nečekejte potom slušné zacházení ze strany adminů!...
Uživatelský avatar
Anthel
Raider
 
Příspěvky: 221
Registrován: ned 22. čer 2014 11:49:21

Re: Žádost o práva

Příspěvekod NanoSekunda » pon 20. črc 2015 10:34:31

Anthele já jediný s klanu, až na nějaké výjmky se chovám normálně bezdůvodně nikomu nenadávám a neurážím, já se vztekám? Neznáš mojí povahu, všechno beru s ,,kapkou,, důvtipu, nic víc nic míň. Teď mě ještě vlastě napadlo a co tohle? chápu zastal si se správně, ale ta vulgarita, jak jsem psal taky bezdůvodně ani ránu...http://imagizer.imageshack.us/v2/1280x8 ... HeiWNs.jpg
Chtěl bych se tomu věnovat, proč si myslíš že aktivními adminy by se nic nevyřešilo, tím chceš snad i říct, že nováčci a ti co chtějí vůbec s něčím pomoc tak mají smůlu, proto že tu moc není aktivních adminů jak sám vidíš. Hele jednou jsem se připojil na nejmenovaný server od Rustu o kolo 50 lidí online, víš co se stal? hned tam byly po ruce asi 2 admini a už jely... Zdravím .... Chceš s něčím pomoci ... Cítíš se tu dobře. Snad chápeš co tím chci říct, starat se o ty lidi na serveru, ať se tu cítí dobře. Podívej se na server a napiš jestli tam nějaký moderátor je?!
Opakoval jsem to hodně krát a nehodlám to dále opakovat, ban jsem dostal neoprávněně, snad jen čistou náhodou.
Působivá žádost? já se držel formuláře a dodal jsem tam i to, že chci zlepšit aktivitu na serveru, jen chci pomoct.
TyNikdy, na vždy ve vašich srdcích.
Uživatelský avatar
NanoSekunda
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 19. črc 2015 13:54:00

Re: Žádost o práva

Příspěvekod SaJs0 » pon 20. črc 2015 10:57:58

Anthel píše:
SaJs0 píše:Pekne si to napísal :-) + na servery som ta videl mnoho krát a správaš sa úplne pohode si fajn chalan :-)


Určitě důvod proč dát moderátora (y) ...
Pouze vyplněnej formulář a semtam nějaká jiná barva...
Na serveru hrál sice často ale vulgarity a semtam nějakej ten Rage tam byl taky....
Je možný že server potřebuje aktivní adminy ale tutěma lidma by se nic nevyřešilo, dle mého by měl člověk mít už od začátku chtíč se tomu věnovat...
Moderátor by měl být člověk kterej by mohl mít možnost růst a né jen aby tam někdo byl aby se neřeklo a dával muty ... Vzhledem k vyvrcholení některých situací bych tomuto člověku já osobně nemohl věřit v případě růstu a tak by podle mého byl i Moderátor zbytečný, jediné o co se snaží je možnost unbanu v případě zájmu ...


Zatím se ani jeden neobtěžoval stím udělat nějakou působivou žádost, každý zatím pouze vyplní "formulář"... To podle mého není zájem.. Za mne obrovský NE...


Keď to tvrdíš na servery Normál nie som moc často iba sem tam .... keď to tvrdíš tak nič proti :-)
Uživatelský avatar
SaJs0
Raider
 
Příspěvky: 181
Registrován: čtv 14. kvě 2015 23:01:27

Re: Žádost o práva

Příspěvekod Affinogenow » stř 22. črc 2015 11:44:05

Zamítnuto, LOCK

Affi
Uživatelský avatar
Affinogenow
Lovec lidí
 
Příspěvky: 26
Registrován: pon 08. pro 2014 23:01:38


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama