• Reklama

A-team shit

A-team shit

Příspěvekod Olympik » pon 27. črc 2015 15:22:13

Omg toto je server adminy nadržavju iba svojim kmošom a majitel nechodí na server to je teda majitel neví ani co sa deje na serveri plaskač mal by si sa o server viac zaujímat :) :) su tam samý hackery na pvp serveri su bugy nic stim admin nespraví šak proč ne? :)) len prosím aby ste sa spamatovali ináč hrači podle mna prestanú hrat :) su dene na servery 7-8 hodin a vím o co se jedná všeci nadavjí na server že admin nedelá nic dole pod bigem je vesnička a admin stím nic nespravil tak jako
what?? :)? :)) A ešte šhop je rozbitý c4 :)) dík za odpoved ps:screpty či jak sa voláš nezamítaj to nech si to podíva pleskač :)
Olympik
Začátečník
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 23. črc 2015 3:19:54

Reklama

Re: A-team shit

Příspěvekod Screppy » pon 27. črc 2015 15:31:00

Jako ty tu píšeš toto, protože jsem ti zamítl 2 žádosti?! :rofl: :facepalm: ty fakt nejsi normální chlapče..
Já tu tvojí žádost probíral s Anthelem, a schodli jsme se na tom, že jsi na to nevhodný, a že když jsem ti to zamítl, tak ty to prostě nedokážeš pochopit a napíšeš takovou blbost?! vzpamatuj se!!
Tady máš jeden z důvodů proč jsi na to nevhodný, jako skoro na 15tku rozhodně nevypadáš... :roll:
Kluci v 15ti mají už rozum aby nepsali takové blbosti jako jsi napsal teď ty! :-)

o tu vesničku jsem se už postaral, zbořili tam 2 baráky..Tak jako co tu meleš? Staráme se o to jak můžeme, a ty napíšeš takovou blbost?! Vzpamatuj se!!

A Pleskač tu sám dře aby jste mohli kde hrát, a ještě budeš psát toto?!!? Chtěli jste pvp server udělal ho, teď máte dokonce už spuštěný experimentál.. :facepalm:
STAND YOUR GROUND!
Uživatelský avatar
Screppy
Raider
 
Příspěvky: 792
Registrován: čtv 30. říj 2014 12:54:33

Re: A-team shit

Příspěvekod Drasiik » úte 28. črc 2015 6:21:10

Olympik spamätaj sa Admini sa žačali oto dosť starať hlavne Pleskač+AdminTeam :D
Ako keď ti zamietli žádosť o [M] [A+] nemusíš tu robyť cirkus!
Skús to keď budeš mať 15-16 rokov a viac rozumu ;) :)
Drasiik
Raider
 
Příspěvky: 270
Registrován: úte 10. úno 2015 19:46:44

Re: A-team shit

Příspěvekod Screppy » úte 28. črc 2015 14:03:02

Tady už není co řešit.. Já jsem se tu vyjádřil dost stručně, vyříkali jsme si to na TeamSpeaku!
Tak doufám, že to už neuděláš.. :rofl:





[LOCK]
STAND YOUR GROUND!
Uživatelský avatar
Screppy
Raider
 
Příspěvky: 792
Registrován: čtv 30. říj 2014 12:54:33


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama