• Reklama

(M+)

(M+)

Příspěvekod Olympik223 » stř 29. črc 2015 6:14:18

[color=#FF0000]Predem vím a chcu upozornit že nevím proč sem dostal ban za svúj názor? :) :) okj tak dam žadost na temto server je tam jeden moderátor :) [/color]
1) Server :Newbie
2) Nick (Ve hře): Olympik
3) Nějaký kontakt (Skype/E-mail) : Skype : Edko3881 :)
4) Mít nahráno na serveru nejméně 20 hodin!- Mám
5) Vaší aktivitu na serveru a fóru. : sem
6) Mít rozum nejméně na úrovni rozumného člověka! : Na 100%
7) Váš věk : 15 už jakeby
8) Něco o vás : Moje real meno Eduard pochádzam zo Západného Slovenska mám rád fodbal pc a iné hry nerobí mi problém sedet 24hod u pc :) a ked je to surdne určite pomožem :) rád sa zapájam :) aj bez toho aby mi niekto niečo hovoril :) a ked ma zoberiete tak asi 1 SR M+ :)
9) Mít stažený a funkční TeamSpeak3! mám
10) Funkční Mikrofon (Musí vám být dobře rozumět!) Ano :)
11) Musíte mít skype, napsat jméno! (Jde o zrychlenou psatelnou komunikaci!) Bod 3 :)
12) Podmínka: Používat podobné jméno ve hře, na fórum! Je to zdůvodu, aby se pak někdo nejmenoval na fórum a ve hře jinak atp. Kebych nedostal ban nwm za co tak jo ..
Ps:Chcu nech mi odpoví Pleskáč hl.Anthel a screpty či jak sa volá nezamítaj te to díkes :)
jo a ohladne veku si myslím že to je pohoda a to co sem tam písal bol môj názor neberte to ako urážku :) :) :)

video o veku :https://www.youtube.com/watch?v=uFSAw3txvtA+
Olympik223
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 29. črc 2015 5:53:34

Reklama

Re: (M+)

Příspěvekod SaJs0 » stř 29. črc 2015 9:44:15

Na servery som ta nevidel ani raz! a čo sa týka tvojho správania na forku určite nie :nope: :nope:
Uživatelský avatar
SaJs0
Raider
 
Příspěvky: 181
Registrován: čtv 14. kvě 2015 23:01:27

Re: (M+)

Příspěvekod Screppy » stř 29. črc 2015 13:46:24

Já myslel, že jsi to pochopil na TeamSpeaku, ale nejspíš ne!
Tak ti to vysvětlím ještě jednou za:

1) Žádat můžeš 1x měsíčně

2) 2 žádosti jsem ti už zamítl! :rofl:

3) Jsi na to nevhodný! :rofl:

Doufám, že to pochopíš a nezachováš se jako předtím!

Nechám tě k tomu vyjádřit i ostatní členy z A-Teamu, pak tu žádost zamítnu a locknu! :)
STAND YOUR GROUND!
Uživatelský avatar
Screppy
Raider
 
Příspěvky: 792
Registrován: čtv 30. říj 2014 12:54:33

Re: (M+)

Příspěvekod Screppy » stř 29. črc 2015 22:15:09

SaJs0 píše:Nepriajtý

Nech to ještě odemklí!! Psal jsem, že to nechám ještě odemklí aby se mohli vyjádřit ostatní admini i on sám, a ty to ještě lockneš! :rofl: :rofl: :roll: ještě to nechám otevřený.. :rofl:
STAND YOUR GROUND!
Uživatelský avatar
Screppy
Raider
 
Příspěvky: 792
Registrován: čtv 30. říj 2014 12:54:33

Re: (M+)

Příspěvekod Olympik223 » stř 29. črc 2015 23:25:17

SaJs0??? ake spravanie na forku myslíš?? :) žiadna nadávka :)? nič vulgarne :):) :) a som na servery často len ti tam nie si :)
si na ts iba a tam neodpovedáš tak nwm čo robíš celí den :)

+Screppy jak nevhodný ?? :):) chcem počuť prečo som nevhodný..? Myslíš vek? SaJs0 ma 14 mne bude 15 za chvilku :)
ako som písal :)
a toto by som na servery nerobil ako admin :https://www.youtube.com/watch?v=uFSAw3txvtA+ je tam dost kdo je nevhodný
... :) a + vek na tom video je to dobre videt ako sa tam chová :) a ostatné :) nezamietaj to počkám aš ked mi odpoví
Pleskáč dikes :)
Olympik223
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 29. črc 2015 5:53:34

Re: (M+)

Příspěvekod Screppy » stř 29. črc 2015 23:39:48

Prostě jsi na to nevhodný... Furt nedokážeš pochopit, že prostě [M+] nebude + jsme uzavřeli nábor...


+ to video pokud vím tak to nikomu nevadilo akorát se lidi u toho zasmáli.. :rofl: Žádný problémy u toho nebyly, nikdo nic nenamítal...

Prostě zamítl jsem ti už 2 žádosti a ty to stále nedokážeš pochopit....
Tady máš jeden z důvodů proč by jsi byl na to nevhodný..
To mi teda pak řekni kdyby jsi byl na serveru [M+] tak jak by jsi chápal hráče když ti budou nadávat... Dle mě kdyby ti nadávali tak by jsi se nedokázal ovládat a vedlo by to k odebrání práv...

A navíc tady vidím tvojí chápavost..
A jako SaJsOvi tu nic neříkej... Ten na NewBie odvádí poměrně dobrou práci na jeho věk!
Toď vše pro tuto chvíli.
STAND YOUR GROUND!
Uživatelský avatar
Screppy
Raider
 
Příspěvky: 792
Registrován: čtv 30. říj 2014 12:54:33

Re: (M+)

Příspěvekod Olympik223 » stř 29. črc 2015 23:51:22

ale tak prč si zamítel 1žádost a na ts si rikal že je nábor na tady s prepáčením neosrávaj už ma vážne se*š aleokj tak si tam mnejte teho šaška :) pa seru na to :) :) a možeš to aj zamítnut dakujem :)
Olympik223
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 29. črc 2015 5:53:34

Re: (M+)

Příspěvekod Olympik223 » stř 29. črc 2015 23:53:53

To video neni zabavne ale trapne no hate :)
Olympik223
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 29. črc 2015 5:53:34

Re: (M+)

Příspěvekod Screppy » stř 29. črc 2015 23:57:34

Říkal jsem, že to můžeš zkusit! ;) a šašek to není, upřímně a stručně tu děláš ty ze sebe teď šaška ;)
Hned od začátku jsem věděl, že s tebou budou problémy.. :facepalm:


Tady vidím jaký doopravdy jsi! :rofl: a to by jsi chtěl být [M+] :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

P.S: a tvůj názor si nech pro sebe ;)
STAND YOUR GROUND!
Uživatelský avatar
Screppy
Raider
 
Příspěvky: 792
Registrován: čtv 30. říj 2014 12:54:33

Re: (M+)

Příspěvekod Olympik223 » čtv 30. črc 2015 0:18:40

ANO stebu su problémi chováš sa jak majitel a mýslíš si že si majjitel a povišuješ sa nad hráčma je u prdele či dostanu ban nebo mute :) proste na te seru a je videt na tem videu jak makáte a robíte dúležité veci a jak na ts viprávate jak pracujete :))
(zábava)... :DDDDDD ked dojdes na server každý na Sajsu či jak sa volá nadavaju :) na ho :) Ja to proste seru klidne spíšu aj
petíciu aby si nebil admin a aby sa zremovoval celý rusted :) :)
Olympik223
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: stř 29. črc 2015 5:53:34

Další

Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron