• Reklama

(M+)

Re: (M+)

Příspěvekod Anthel » čtv 30. črc 2015 0:19:22

Vytvoříš ještě jednou něco podobného a zabanuju tě .. Ty snad nejsi normální..

O tohle se máme starat za normálních okolností my takže nevím proč čekat na Pleskáče...

Co se týče videa, týpky známe a každej máme rádi zábavu a smysl pro humor, to že se to tobě nelíbí, no co, nemohu se zavděčit všem :)...

8 Hochům pomůžu nebo je zabavím a 2 Ne a nebo se jim to nelíbí...
To je naprosto normální věc v reálném životě ...

Co z toho plyne? Nemyslím si že cokoliv natom videu bylo nějak špatné znašeho postu ba naopak už jen proto, protože se sem tam snažíme zabavit hráče ať už něčím takovým nebo i eventama si myslím že pro vás děláme celkem dost, nepočítám ten nespočet zodpovězených dotazů ať už na fórum (Především práce Screppyho) nebo z mé zkušenosti na teamspeaku kde mi denně napíše vážně moc lidí a nebo i chat na úvodní stránce fóra :)...

Proč nechci tebe jako admina? Je ktomu prostý důvod, na serveru si se nebyl schopný zachovat jakkoliv tak aby to serveru spíše prospělo ba naopak, píšeš blbosti v chatu, na fóru a všude obecně z čehož plyne že zatěžuješ admin team a takoráde serveru škodíš protože v ten moment můžem dělat něco jiného i kdyby to nemělo být zrovna užitečné pro server...
Co se týče tvého vyjadřování, taky jsem ti otom psal už své... Nezlob se na mě ale já to zamykám a nehodlám ti nechat další možnou žádost.. V takovém případě ti už hodím ban...

:wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf: :wtf:
T&P
"Srdeční záležitost."

Můj YTB Kanál (Převážně Rust videa)
Affiho YTB Kanál (Převážně Rust Videa)

...Chovejte se i nadále jako prasata ale nečekejte potom slušné zacházení ze strany adminů!...
Uživatelský avatar
Anthel
Raider
 
Příspěvky: 221
Registrován: ned 22. čer 2014 11:49:21

Reklama

Re: (M+)

Příspěvekod Anthel » čtv 30. črc 2015 0:21:14

To co si právě napsal ti moc nepomáhá a BTW.

Je takové přísloví .. Nevím jak přesně zní ale bude to něco ve smyslu.. V případě že nejsi hatován, děláš danou věc špatně... A vzhledem ktomu že si na Sajsa stěžují, asi se snaží :))... ( :repair: :repair: )
T&P
"Srdeční záležitost."

Můj YTB Kanál (Převážně Rust videa)
Affiho YTB Kanál (Převážně Rust Videa)

...Chovejte se i nadále jako prasata ale nečekejte potom slušné zacházení ze strany adminů!...
Uživatelský avatar
Anthel
Raider
 
Příspěvky: 221
Registrován: ned 22. čer 2014 11:49:21

Re: (M+)

Příspěvekod SaJs0 » čtv 30. črc 2015 0:22:53

Už sa tu riešia úplné nezmisli. Olympik223 chceš byť M+? dáš asi za dva dni 2 žiadosti a neprímu ty to ptm píšeš admin team shit. a teraz chceš byť ako admin? za prvé nehodíš sa na ten pôst
za druhé nebojím sa nazvať že si dementní
a taký nechápaví nemá to zmisel ďalej riešiť
Naposledy upravil SaJs0 dne čtv 30. črc 2015 0:31:40, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
SaJs0
Raider
 
Příspěvky: 181
Registrován: čtv 14. kvě 2015 23:01:27

Re: (M+)

Příspěvekod Screppy » čtv 30. črc 2015 0:27:58

Olympik223 píše:ANO stebu su problémi chováš sa jak majitel a mýslíš si že si majjitel a povišuješ sa nad hráčma je u prdele či dostanu ban nebo mute :) proste na te seru a je videt na tem videu jak makáte a robíte dúležité veci a jak na ts viprávate jak pracujete :))
(zábava)... :DDDDDD ked dojdes na server každý na Sajsu či jak sa volá nadavaju :) na ho :) Ja to proste seru klidne spíšu aj
petíciu aby si nebil admin a aby sa zremovoval celý rusted :) :)

Každému Adminovi nadávají... Jak na SaJsa tak na mě,Anthela i se někdo najde, Pleskáčoj...

Já si tu nehraju na Majitele i když to tak vypadá... Já se jen snažím starat o tento portál! A ty mi do toho nemůžeš nijak kecat! :)

Klidně si podej nějakou potici na mě, mě je to šuma fuk.. :roll:
Nějaký tvoje názory mě určitě zajímají.
[LOCK]
STAND YOUR GROUND!
Uživatelský avatar
Screppy
Raider
 
Příspěvky: 792
Registrován: čtv 30. říj 2014 12:54:33

Předchozí

Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron