• Reklama

M/A

M/A

Příspěvekod Dawe184cz » pát 02. zář 2016 15:48:15

Zdravím všechny tahle žádost je jentak forfun abych řekl jelikož se ani ta poslední po 2 měsících nevyřešila ...
1) Server:Normal,FUN
2) Nick (Ve hře): Haf/Hafík
3) Nějaký kontakt (Skype/E-mail):dawiddawepulanos@seznam.cz/ Skype-Dawe184cz Pulčík
4) Mít nahráno na serveru nejméně 20 hodin!: Jenom ? :D .. to určitě mám ...
5) Vaší aktivitu na serveru a fóru.:Na serveru můžu být kvůli práci (Po-Pá) až od 17:00 a na fóru není problém být častěji ..
6) Mít rozum nejméně na úrovni rozumného člověka! : Mám dojem že toto splňuji
7) Váš věk:21
8) Něco o vás: Vystudovaný letecký mechanik .. Momentálně pracuji v Metru .. Jinak obyčejnej týpek co má rád sport, ženský , kalby a PC hry
9) Mít stažený a funkční TeamSpeak3! : Mám i v mobilu
10) Funkční Mikrofon (Musí vám být dobře rozumět!) : Rozumět mi je dost dobře , ale někdy pochybuju jestli dost jasně (při velení těm okurkám v klanu )
11) Musíte mít skype, napsat jméno! (Jde o zrychlenou psatelnou komunikaci!) : Lepší je Messeneger..Skype jméno Dawe184cz Pulčík
12) Podmínka č.1: Snažit se pomáhat hráčům na serverech ještě před přijetím a nebo mít nějaký počet smysluplných příspěvků na forum. :Pomáhám jak to jde , ale pro některé to je málo :D
13) Podmínka č.2: Používat podobné jméno ve hře, na fórum! Je to zdůvodu, aby se pak někdo nejmenoval na fórum a ve hře jinak atp.:Není problém se přejmenovat
Uživatelský avatar
Dawe184cz
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 17
Registrován: pát 20. kvě 2016 23:55:47
Bydliště: Chotovice/Nový Bor

Reklama

Re: M/A

Příspěvekod Drawax » pát 02. zář 2016 16:14:15

Nábor je uzavřen.

[LOCK]
Obrázek
Potřebuješ pomoct? Jsem na tsku nebo napiš soukromou zprávu.
Uživatelský avatar
Drawax
Raider
 
Příspěvky: 307
Registrován: úte 20. led 2015 7:59:38
Bydliště: Královehradecký kraj


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron