• Reklama

Žiadosť o práva [M]

Žiadosť o práva [M]

Příspěvekod DeMo » čtv 23. úno 2017 21:26:05

1. - Server: Normal (Tam som každý wipe aktivní)
2. - Nick: Profiq Tento Nick už každý hráč pozná ktorý aspoň rok hraje na Rustede.
3. - Nějaký kontakt: E-mail - sophixtutorials@gmail.com Skype - arni1110 Ale na ts.rusted.cz som každý deň!
4. - Na serveru mám nahraté više 3 roky. Konkrétne na www.Rusted.cz
5. - Aktivitu mám denne 6 hodín určite. Fórko čítam každý deň.
6. - Áno tuto to rozpíšem stručne! Práve preto žiadam o M alebo ak je miesto tak M+ lebo ľudia konkrétne Moderátory, nebudem menovať "niektorý" sa správajú akokeby mali viac ako hráči. Ja viem Moderátor má práva ale nemusí sa zveličovať nad hráčmi že on je moderátor. To správanie nieje moc na moderátora, skôr je to smutné že sa moderátor správa jako nejaký 10 roćný... a sám píše na ostatných hráčom že sú decká -_-
7. - Mám 19 rokov ale aj pritom mi niektorý "moderátory" nadávajú že som decko !
8. - Podla gramatiky a jazyku ste si mohli všimnúť že som zo Slovenska. Rust Legacy je moja srdcovka. Teraz končím na strednej mám predsebou maturitu a plánujem na výšku lebo s priemerom 1.94 mám šancu skoro všade. Po pritom aj natáčam na Youtube pod menom Profiq HD. Natáčam z tohoto portálu. Niekedy padne video z iných serverov ale 80% je to z Rustedu.
9. - Ts3 je prvá vec čo zapnem hneď pred hraním. A používam to už skoro 8-9 rokov cca.
10. - Mikrofon mám kvalitný, kupil som to len kvôli Youtubu aby som mal kvalitnú prácu aj tam.
11. - Podmienka č.1: Robím aj na Youtube Tutorials ako stavať atď... Veľa krát pomáham začiatoćníkom na servery. Rozdám veci a ukážem kde čo je.
12. - Podmienka č.2: No v hre som sa volal pred cca. 2-3 rokmi že DeMo a tak mi to ostalo odvtedy na forku. A teraz mám nick ako Profiq. Ale to pozná každý že Profiq / DeMo je jeden človek!

S pozdravom Profiq :coffe:
Uživatelský avatar
DeMo
Raider
 
Příspěvky: 81
Registrován: čtv 28. srp 2014 16:36:00
Bydliště: Slovakia

Reklama

Re: Žiadosť o práva [M]

Příspěvekod ShooterKo » čtv 23. úno 2017 21:30:38

Za mě ANO, znám tě ty 3 roky cca no, byl jsem v CTčkách.. pamatuji si makyho, danzu, blinkerko, mexon atd.. pomáháš jak na serveru tak i v těch videích, ale je to jako vždy na Pleskačovi, jak se rozhodne
Prvním krokem k opuštění je uvědomit si, že ten druhý je kok**!
Pokud potřebuješ pomoc, jsem na TS a na foru.
Chovejte se jako hovada, ale nečekejte pěkné chování od adminů!
Uživatelský avatar
ShooterKo
Raider
 
Příspěvky: 209
Registrován: ned 02. lis 2014 6:43:29

Re: Žiadosť o práva [M]

Příspěvekod DeMo » pát 24. úno 2017 0:53:21

Ďakujem za hlas Shoterko :rofl: Tie staré dobré časy :D síce vtedy som začinal keď boli ešte zombie :D twl :D
Problém je že to ajtak nikto iný čítať nebude :D
Uživatelský avatar
DeMo
Raider
 
Příspěvky: 81
Registrován: čtv 28. srp 2014 16:36:00
Bydliště: Slovakia

Re: Žiadosť o práva [M]

Příspěvekod To1Ther » pát 24. úno 2017 16:28:39

Neviem načo ti je mod keď su tam už 2 a keby ho nahodou dostaneš budete 3 z toho isteho klanu...
To1Ther
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv 22. pro 2016 15:32:34

Re: Žiadosť o práva [M]

Příspěvekod Drawax » pát 24. úno 2017 18:51:25

Shooterovy nestačí, že jsou v clanu 2 modi :D on chce i 3, btw mám pocit, že s nickem profiq byl i nějaký ten problémek. :?:
Obrázek
Potřebuješ pomoct? Jsem na tsku nebo napiš soukromou zprávu.
Uživatelský avatar
Drawax
Raider
 
Příspěvky: 307
Registrován: úte 20. led 2015 7:59:38
Bydliště: Královehradecký kraj

Re: Žiadosť o práva [M]

Příspěvekod jersi » pát 24. úno 2017 19:34:46

taky mi nezní profiq čistě :-D
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Žiadosť o práva [M]

Příspěvekod DeMo » pát 24. úno 2017 21:16:05

No ja zato nemôžem... že som skill a každý mi nadáva do cheatov :D dneska si jersi snad videl na BF jak som ich sundával a nadávali mi :D ty si to samozrejme aj mutoval :rofl:

A práve že ja som Pleskáčovi posielal radar aby to opravil a aby to nemohli použivať hráči. Ja som vždy proti cheaterom. Nikdy som nepoužival cheaty. :nope:

Ale stým súhlasím :like: že hráči majú problémy somnou lebo si "myslia" že mám cheaty :wtf:
Uživatelský avatar
DeMo
Raider
 
Příspěvky: 81
Registrován: čtv 28. srp 2014 16:36:00
Bydliště: Slovakia

Re: Žiadosť o práva [M]

Příspěvekod Shark » pát 24. úno 2017 21:27:55

Demo je starý cheater. Bacha naňho :D :D
„Zajtra zmením svoj život. Včera som to chcel urobiť dnes.“

„One bullet can change history!"

https://www.youtube.com/user/SkillSharkTV
Uživatelský avatar
Shark
Admin Rust
 
Příspěvky: 260
Registrován: stř 27. srp 2014 10:11:33
Bydliště: Stará Turá

Re: Žiadosť o práva [M]

Příspěvekod Drawax » sob 25. úno 2017 12:07:19

Nábor je uzavřen.

[LOCK]
Obrázek
Potřebuješ pomoct? Jsem na tsku nebo napiš soukromou zprávu.
Uživatelský avatar
Drawax
Raider
 
Příspěvky: 307
Registrován: úte 20. led 2015 7:59:38
Bydliště: Královehradecký kraj


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron