• Reklama

Žádost o M, M+

Žádost o M, M+

Příspěvekod 2TapOneKill » ned 26. úno 2017 17:19:00

1) Server: Newbie
2) Nick (Ve hře): 2TapOneKill
3) Nějaký kontakt (Skype/E-mail): Skype už vůbec nepoužívám, ale pokuď to bude fakt nutné, můžu si ho zase stáhnout. Používám Teamspeak 3 a e-mail mám titi8moravec@seznam.cz
4) Mít nahráno na serveru nejméně 20 hodin!: Tohle je bezproblému, hraju tu aktivně přes měsíc.
5) Vaší aktivitu na serveru a fóru. : No na serveru jsem aktivní každý den tak 2-6 hodin, na fórko si chodim většinou jen číst chat ať vím nějak o co jde.
6) Mít rozum nejméně na úrovni rozumného člověka! Jasné
7) Váš věk: 17
8) Něco o vás: No tak jmenuji se Vojta a mám převážně rád venkovní sporty a počítačový hry. Narodil jsem se 5.7.1999. K těm sportům mé oblíbený jsou třeba florbal, fotbal, basketbal, badminton a všechno co se dá prostě hrát venku, rád si i s kámošema zajdu na jedno někam.
Chodim na SOŠ a SOU Vocelova do Hradce Králové přesněji na studijní obor Autotronik. Když pominu Rust tak ještě hrajeme s klukama Rocket League nebo H1Z1.

9) Mít stažený a funkční TeamSpeak3! Ano mám.
10) Funkční Mikrofon (Musí vám být dobře rozumět!) To samé, mám funkční v pohodě mikrofon.
11) Podmínka: Používat podobné jméno ve hře, na fórum! Mám stejné

Důvod proč bych chtěl být Modem je ten že, no když začnu od začátku vím že na server chodí Venty, Shooterko ale prostě když odejdou zase začnou ty nadávky a nemá to tam kdo uklidnit, prostě mě to kolikrát i vadí chtěl bych aby tam prostě byl klid a když prostě tam není někdo jinej tak abych mohl zakročit.
S pozdravem 2Tap.
Uživatelský avatar
2TapOneKill
Kámen
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 30. led 2017 23:22:05

Reklama

Re: Žádost o M, M+

Příspěvekod Drawax » ned 26. úno 2017 17:21:37

Registroval ses: 31. led 2017 + Nábor je uzavřen, takže za mě NE.
Obrázek
Potřebuješ pomoct? Jsem na tsku nebo napiš soukromou zprávu.
Uživatelský avatar
Drawax
Raider
 
Příspěvky: 307
Registrován: úte 20. led 2015 7:59:38
Bydliště: Královehradecký kraj

Re: Žádost o M, M+

Příspěvekod jersi » ned 26. úno 2017 18:46:59

Posts: 1

srandista :D
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron