• Reklama

Žádost o práva

Žádost o práva

Příspěvekod Mrky » pon 27. bře 2017 18:56:21

Zdravím, na úvod bych rád řekl, že žádost napíšu trochu vlastními slovy a né úplně podle předlohy. Doufám, že to nikomu nebude vadit. ;)



Chtěl bych zažádat o práva na server Fun, můj ingame nick je Mrky (stejně jako tady na foru), je mi 18 let, studuji střední průmyslovou školu v Jablonci nad Nisou a momentálně jsem ve 3tím ročníku. Mezi mé koníčky patří sport, hraní her a kurzové sázení.

Žádost o práva píšu, protože bych rád pomohl s hladším chodem serveru a celkovému udržení pořádku a pohodové atmosféry na serveru. Myslím, že jsem schopný rychle a dobře poradit pokud je potřeba.


Zastihnout mě lze prakticky každý den na teamspeaku a pokud ne, tak zprávou tady na foru.
Aktivitu na serveru mám něco okolo 1 - 6 hodin denně. Pokud je na funu dostatečný počet moderatorů, nedělalo by mi problém popřípadě požádat o práva na normal. (Ale raději bych upřednostnil právě Fun)



Toť z mé strany asi vše, pokud máte nějáké otázky, ptejte se. Jakékoliv nejasnosti rád doplním. ;)

S přáním přijemného zbytku dne vás zdraví Mrky :)
Když jsi ke mně vjížděl, všim sis před barákem cedule s nápisem "Sklad mrtvejch negrů"?






Co mi není rovno, po tom je mi hovno.
Mrky
Raider
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. lis 2014 14:48:01

Reklama

Re: Žádost o práva

Příspěvekod 449 » pon 27. bře 2017 20:05:45

Obrázek
Ralph
Uživatelský avatar
449
Raider
 
Příspěvky: 695
Registrován: úte 21. črc 2015 8:12:16

Re: Žádost o práva

Příspěvekod Chorky » pon 27. bře 2017 20:27:03

Nechápu proč si tu přihlášku nepodáš prostě podle vzoru. Nebo pokud by si alespoň zodpověděl na všechny dotazy. Ve vzoru jsou určité dotazy a podmínky se kterýma by si měl souhlasit a měl by si na ně zodpovědět.
Uživatelský avatar
Chorky
Raider
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát 20. úno 2015 21:40:54
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Žádost o práva

Příspěvekod Mrky » pon 27. bře 2017 20:39:02

Chorky píše:Nechápu proč si tu přihlášku nepodáš prostě podle vzoru. Nebo pokud by si alespoň zodpověděl na všechny dotazy. Ve vzoru jsou určité dotazy a podmínky se kterýma by si měl souhlasit a měl by si na ně zodpovědět.


Všechny přihlášky mi přijdou dost stereotypní, proto jsem se rozhodl to udělat trochu originálně.

Jaké dotazy či podmínky máš konkrétně na mysli ? ... Jak říkám, nedělá mi problém cokoliv doplnit.
Když jsi ke mně vjížděl, všim sis před barákem cedule s nápisem "Sklad mrtvejch negrů"?






Co mi není rovno, po tom je mi hovno.
Mrky
Raider
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. lis 2014 14:48:01

Re: Žádost o práva

Příspěvekod Chorky » pon 27. bře 2017 20:50:00

Vše co je ve vzoru by mělo být i v přihlášce, ale to je jedno. Celkově se mi nelíbí že si přihlášku děláš podle sebe, ten vzor tu od něčeho je, pak tu jsou zbytečné zmatky např. jako teď. Ale to je jen můj názor, pokud pleskačovi a jersimu taková přihláška stačí tak proč ne :)
Uživatelský avatar
Chorky
Raider
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát 20. úno 2015 21:40:54
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Žádost o práva

Příspěvekod Shark » pon 27. bře 2017 22:10:10

Chorky píše:Nechápu proč si tu přihlášku nepodáš prostě podle vzoru.

Čo na tom nechápeš, že si spravil prihlášku podla seba? Čo je na tom nepochopitelné :D Pokial tam napíše všetko podstatné tak prečo nie...
„Zajtra zmením svoj život. Včera som to chcel urobiť dnes.“

„One bullet can change history!"

https://www.youtube.com/user/SkillSharkTV
Uživatelský avatar
Shark
Admin Rust
 
Příspěvky: 260
Registrován: stř 27. srp 2014 10:11:33
Bydliště: Stará Turá

Re: Žádost o práva

Příspěvekod 449 » úte 28. bře 2017 15:46:21

Chorky píše:Vše co je ve vzoru by mělo být i v přihlášce, ale to je jedno. Celkově se mi nelíbí že si přihlášku děláš podle sebe, ten vzor tu od něčeho je, pak tu jsou zbytečné zmatky např. jako teď. Ale to je jen můj názor, pokud pleskačovi a jersimu taková přihláška stačí tak proč ne :)


1. Né nemělo.
2. Udělal něco originálního.
3. Jestli forum už sleduješ nějaký ten rok (ty asi těžko), tak víš, že Anthel a další admini si stěžovali, že všichni to mají napsané stejně podle předlohy jako ovce.
Ralph
Uživatelský avatar
449
Raider
 
Příspěvky: 695
Registrován: úte 21. črc 2015 8:12:16

Re: Žádost o práva

Příspěvekod ShooterKo » stř 29. bře 2017 20:14:11

Na 80% s tebou byl nějaky problém na bf
Prvním krokem k opuštění je uvědomit si, že ten druhý je kok**!
Pokud potřebuješ pomoc, jsem na TS a na foru.
Chovejte se jako hovada, ale nečekejte pěkné chování od adminů!
Uživatelský avatar
ShooterKo
Raider
 
Příspěvky: 209
Registrován: ned 02. lis 2014 6:43:29

Re: Žádost o práva

Příspěvekod Mrky » stř 29. bře 2017 20:22:22

ShooterKo píše:Na 80% s tebou byl nějaky problém na bf

Popravdě si teď nic nevybavuji, ale je to možné, dřív jsem přece jen nebyl úplně svatý. Každopádně teď se snažím udělat si u adminů lepší jméno a jsem si jistý, že se mnou v poslední době nebyl žádný problém. :wtf:
Když jsi ke mně vjížděl, všim sis před barákem cedule s nápisem "Sklad mrtvejch negrů"?






Co mi není rovno, po tom je mi hovno.
Mrky
Raider
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. lis 2014 14:48:01

Re: Žádost o práva

Příspěvekod ShooterKo » stř 29. bře 2017 20:28:46

Jsou to max 2-3 měsíce
Prvním krokem k opuštění je uvědomit si, že ten druhý je kok**!
Pokud potřebuješ pomoc, jsem na TS a na foru.
Chovejte se jako hovada, ale nečekejte pěkné chování od adminů!
Uživatelský avatar
ShooterKo
Raider
 
Příspěvky: 209
Registrován: ned 02. lis 2014 6:43:29

Další

Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron