• Reklama

NesQuick / Mod

NesQuick / Mod

Příspěvekod NesQuickk147 » pon 10. dub 2017 19:36:57

1) Server - Battlefield
2) Nick (Ve hře) - NesQuick
3) Nějaký kontakt (Skype/E-mail) - jsem denně na TSku, ale rád odepíšu i na email: nesquickczee@seznam.cz
4) Mít nahráno na serveru nejméně 20 hodin! - samozřejmě!
5) Vaší aktivitu na serveru a fóru. - na serveru jsem denně 3-6 hodin, podle času..
6) Mít rozum nejméně na úrovni rozumného člověka! - mám ho habaděj :-D
7) Váš věk - 15 (14.07.2001)
8) Něco o vás - Jmenuji se Michal, je mi 15 let.. Moje koníčky jsou: Muay Thai, AirSoft a taky mladá.. :mrgreen:
9) Mít stažený a funkční TeamSpeak3! - samozřejmě!
10) Funkční Mikrofon (Musí vám být dobře rozumět!) - nyní není úplně nejlepší, ale rozumět mi jde.. :-)
11) Musíte mít skype, napsat jméno! (Jde o zrychlenou psatelnou komunikaci!) - Ano mám, napíšu zájemcům do PM..
12) Podmínka č.1: Snažit se pomáhat hráčům na serverech ještě před přijetím a nebo mít nějaký počet smysluplných příspěvků na forum. - Samozřejmě, když zrovna vím a mám čas, rád poradím/pomůžu.
13) Podmínka č.2: Používat podobné jméno ve hře, na fórum! Je to zdůvodu, aby se pak někdo nejmenoval na fórum a ve hře jinak atp. - NesQuick ve hře i zde..


Nebyl jsem žádný svatoušek, to musím přiznat, ale postupem času, co jsem starší a starší, si uvědomuji, že nadávky to nevyřeší.. nikdy jsem ban nedostal, ale asi 2X jsem dostal mute..


S pozdravem NesQuick
Naposledy upravil NesQuickk147 dne úte 11. dub 2017 8:43:46, celkově upraveno 2
NesQuickk147
Lovec lidí
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned 11. pro 2016 18:13:28

Reklama

Re: NesQuick / Mod

Příspěvekod Mrky » pon 10. dub 2017 19:54:41

NesQuickk147 píše:1) Server - Battlefield
2) Nick (Ve hře) - NesQuick
3) Nějaký kontakt (Skype/E-mail) - jsem denně na TSku, ale rád odepíšu i na email: nesquickczee@seznam.cz
4) Mít nahráno na serveru nejméně 20 hodin! - samozřejmě!
5) Vaší aktivitu na serveru a fóru. - na serveru jsem denně 3-6 hodin, podle času..
6) Mít rozum nejméně na úrovni rozumného člověka! - mám ho habaděj :-D
7) Váš věk - 15 (14.07.2001)
8) Něco o vás - Jmenuji se Michal, je mi 15 let.. Moje koníčky jsou: Muay Thai, AirSoft a taky mladá.. :mrgreen:
9) Mít stažený a funkční TeamSpeak3! - samozřejmě!
10) Funkční Mikrofon (Musí vám být dobře rozumět!) - nyní není úplně nejlepší, ale rozumět mi jde.. :-)
11) Musíte mít skype, napsat jméno! (Jde o zrychlenou psatelnou komunikaci!) - Ano mám, napíšu zájemcům do PM..
12) Podmínka č.1: Snažit se pomáhat hráčům na serverech ještě před přijetím a nebo mít nějaký počet smysluplných příspěvků na forum. - Samozřejmě, když zrovna vím a mám čas, rád poradím/pomůžu.
13) Podmínka č.2: Používat podobné jméno ve hře, na fórum! Je to zdůvodu, aby se pak někdo nejmenoval na fórum a ve hře jinak atp. - NesQuick ve hře i zde..


Nebyl jsem žádný svatoušek, to musím přiznat, ale postupem času, co jsem starší a starší, si uvědomuji, že nadávky to nevyřeší.. nikdy jsem ban nedostal, ale asi 2X jsem dostal mute..


S pozdravem NesQuick


Nechci být rýpal, ale možná by to chtělo trochu ubrat barev :D :-P
Když jsi ke mně vjížděl, všim sis před barákem cedule s nápisem "Sklad mrtvejch negrů"?






Co mi není rovno, po tom je mi hovno.
Mrky
Raider
 
Příspěvky: 202
Registrován: sob 22. lis 2014 14:48:01

Re: NesQuick / Mod

Příspěvekod NesQuickk147 » pon 10. dub 2017 20:02:40

Mrky píše:
NesQuickk147 píše:1) Server - Battlefield
2) Nick (Ve hře) - NesQuick
3) Nějaký kontakt (Skype/E-mail) - jsem denně na TSku, ale rád odepíšu i na email: nesquickczee@seznam.cz
4) Mít nahráno na serveru nejméně 20 hodin! - samozřejmě!
5) Vaší aktivitu na serveru a fóru. - na serveru jsem denně 3-6 hodin, podle času..
6) Mít rozum nejméně na úrovni rozumného člověka! - mám ho habaděj :-D
7) Váš věk - 15 (14.07.2001)
8) Něco o vás - Jmenuji se Michal, je mi 15 let.. Moje koníčky jsou: Muay Thai, AirSoft a taky mladá.. :mrgreen:
9) Mít stažený a funkční TeamSpeak3! - samozřejmě!
10) Funkční Mikrofon (Musí vám být dobře rozumět!) - nyní není úplně nejlepší, ale rozumět mi jde.. :-)
11) Musíte mít skype, napsat jméno! (Jde o zrychlenou psatelnou komunikaci!) - Ano mám, napíšu zájemcům do PM..
12) Podmínka č.1: Snažit se pomáhat hráčům na serverech ještě před přijetím a nebo mít nějaký počet smysluplných příspěvků na forum. - Samozřejmě, když zrovna vím a mám čas, rád poradím/pomůžu.
13) Podmínka č.2: Používat podobné jméno ve hře, na fórum! Je to zdůvodu, aby se pak někdo nejmenoval na fórum a ve hře jinak atp. - NesQuick ve hře i zde..


Nebyl jsem žádný svatoušek, to musím přiznat, ale postupem času, co jsem starší a starší, si uvědomuji, že nadávky to nevyřeší.. nikdy jsem ban nedostal, ale asi 2X jsem dostal mute..


S pozdravem NesQuick


Nechci být rýpal, ale možná by to chtělo trochu ubrat barev :D :-P


Šuter style.. :D mazat je ale nebudu :( :mrgreen:
NesQuickk147
Lovec lidí
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned 11. pro 2016 18:13:28

Re: NesQuick / Mod

Příspěvekod jersi » úte 11. dub 2017 7:13:08

to modré nepřečtu...
nějaký M / A kdo za něj dá ruku do ohně ?
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: NesQuick / Mod

Příspěvekod NesQuickk147 » úte 11. dub 2017 7:48:24

jersi, jersi.. ty tvoje oči.. ale pro tebe to tedy upravím.. :D

No klucí? :D
NesQuickk147
Lovec lidí
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned 11. pro 2016 18:13:28

Re: NesQuick / Mod

Příspěvekod Drawax » úte 11. dub 2017 14:34:25

Kdysi jsem s ním hrál a byl v poho.
Obrázek
Potřebuješ pomoct? Jsem na tsku nebo napiš soukromou zprávu.
Uživatelský avatar
Drawax
Raider
 
Příspěvky: 307
Registrován: úte 20. led 2015 7:59:38
Bydliště: Královehradecký kraj

Re: NesQuick / Mod

Příspěvekod NesQuickk147 » úte 11. dub 2017 14:48:24

Díky.. ;) :like:
NesQuickk147
Lovec lidí
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned 11. pro 2016 18:13:28

Re: NesQuick / Mod

Příspěvekod Venty » úte 11. dub 2017 15:20:02

Hraji s ním a je to hodnej chlapec, dal bych mu šanci :D
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: NesQuick / Mod

Příspěvekod NesQuickk147 » úte 11. dub 2017 15:25:51

Venty, díky :D jasně, že spolu ještě hrajem, proč by ne :rofl:
NesQuickk147
Lovec lidí
 
Příspěvky: 30
Registrován: ned 11. pro 2016 18:13:28

Re: NesQuick / Mod

Příspěvekod Screppy » úte 11. dub 2017 20:08:36

Zdar, nábor je uzavřený nabíráme jak psal jersi, pouze po doporučení jiného moda / admina.. Jak jsi mi psal, že je potřeba nějaký moderátor, tak si zatím nemyslím že by byl nějaký potřeba.. Až bude otevřený nábor tak dáme vědět všem co si žádali v momentě uzavřeného náboru jak to s jejich postem vypadá, tobě dáme taktéž vědět jak to s tebou bude..

.....Pokud se za tebe nějaký moderátor či admin zaručí, tak po otevření náboru můžeme o čem diskutovat...
STAND YOUR GROUND!
Uživatelský avatar
Screppy
Raider
 
Příspěvky: 792
Registrován: čtv 30. říj 2014 12:54:33

Další

Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron