• Reklama

Nábor moderátorů/adminů

Nábor moderátorů/adminů

Příspěvekod nicomeister » čtv 18. kvě 2017 22:19:37

1) Server - NORMAL
2) Nick (Ve hře) - nicomeister
3) Nějaký kontakt (Skype/E-mail) - email: nicomeister@email.cz skype: Honza.Kuchryk
4) Mít nahráno na serveru nejméně 20 hodin! - Na serveru mám více jak 20 odehraných hodin.Rust hraju již 3 roky, na rustedu přibližně rok a půl
5) Vaší aktivitu na serveru a fóru. - Na serveru denně strávím přibližně 6 - 7 hodin, na foru asi 1 hodinu denně
6) Mít rozum nejméně na úrovni rozumného člověka! - Předpokládám, že rozum mám :rofl:
7) Váš věk - 16 (za 4 měsíce mi bude 17)
8) Něco o vás - Jmenuji se Honza. Bydlím ve městě Petřvald u Karviné. Chodím na střední školu, na této škole studuji informační technologii. Rád hraji vybíjenou, někdy si zahraji fotbálek s kamarády, na počítači převážně hraju Rust, CS:GO a někdy si zahraju nějakou tu onlinovku :rofl:
9) Mít stažený a funkční TeamSpeak3! - Mám
10) Funkční Mikrofon (Musí vám být dobře rozumět!) - Funkční mikrofon mám
11) Musíte mít skype, napsat jméno! (Jde o zrychlenou psatelnou komunikaci!) - skype: Honza.Kuchryk
12) Podmínka č.1: Snažit se pomáhat hráčům na serverech ještě před přijetím a nebo mít nějaký počet smysluplných příspěvků na forum. - Když jsem na serveru a hráči se ptají na různé otázky, tak se jím skoro na každou otázku snažím odpovědět. Na foru někdy někomu pomůžu, ale samozřejmě, že se aktivita může zlepšit!
13) Podmínka č.2: Používat podobné jméno ve hře, na fórum! Je to zdůvodu, aby se pak někdo nejmenoval na fórum a ve hře jinak atp. - Na foru nicomeister, ve hře nicomeister

Na NORMALU bych chtěl být moderátor/admin, protože na serveru je aktivita moderátorů mizivá a začátečníci potřebují poradit, jak mají začít, jak postavit baráček a další takové začátečnické otázky, samozřejmě vím, že takové informace se dají sehnat na foru, ale někteří hráči ani neví, kde mají hledat, proto bych jim to vysvětlil na serveru. Eventy/soutěže skoro žádné, což bych chtěl napravit a dělat event aspoň jeden za týden. Na serveru je hodně lidí, co nadávají a provokuji ostatní, když není moderátor na serveru, těmto hráčům bych dával mute

Děkuji, s pozdravem nicomeister ;)
Pokud chceš pomoct, stačí mi napsat PM
Obrázek
Uživatelský avatar
nicomeister
Raider
 
Příspěvky: 65
Registrován: úte 21. úno 2017 20:53:47

Reklama

Re: Nábor moderátorů/adminů

Příspěvekod XERY » čtv 18. kvě 2017 23:35:15

Poznám ťa dosť dobre dal by som ti ÁNO ale kedže teraz nabrali Moderátorku Rennie23 tak neviem či zoberú ďalšieho Moderátora ale myslím si že NIE
Uživatelský avatar
XERY
Raider
 
Příspěvky: 124
Registrován: sob 19. bře 2016 20:36:19

Re: Nábor moderátorů/adminů

Příspěvekod Woffik » pát 19. kvě 2017 11:09:24

V žiadnom prípade !! Určite nie. Najväčší provokater na serveru s Milkou. Aj keď nie si moderátor môžeš pomáhať hráčom. Furt furt provokujete cely vas klan LGN. Chces moda preto lebo moze nonstop nakupovat v obchode.
Ale ja ti poviem ze neni to tak. Kazdy ma tyzdeny limit.

U mna v ziadnom pripade!!!

A aktivita na serveru? No momentalne neni. Ale zacne sa aktivita!

Este sa vyjadri rennie23.
Naposledy upravil Woffik dne pát 19. kvě 2017 11:11:34, celkově upraveno 1
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: Nábor moderátorů/adminů

Příspěvekod Woffik » pát 19. kvě 2017 11:10:29

XERY píše:Poznám ťa dosť dobre dal by som ti ÁNO ale kedže teraz nabrali Moderátorku Rennie23 tak neviem či zoberú ďalšieho Moderátora ale myslím si že NIE

Hej? Tak to si ho nevidel na serveru jak robia bordel.
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: Nábor moderátorů/adminů

Příspěvekod nwmlool » pát 19. kvě 2017 11:18:33

Nico.... nemam proti tebe nic ale ako sa spravate tak to neni normalne... aj hhs ...
A za druhe teraz tam neni aktivita hlavne preto lebo sme na chate vsetci .....
Chces eventy,???ale na eventy potrebuje moderator admina a jeho pomoc .. ked chce nieco postavit volaku arenu...
nwmlool
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát 01. črc 2016 10:24:37

Re: Nábor moderátorů/adminů

Příspěvekod Rennie23 » pát 19. kvě 2017 11:27:33

za mne urcite ne stale jen provokujes hrace a i mne a to nepisu o tom jak si mne pred vsemi urazel a mluvil spatne (i o mem synovi)!!!! mluvite tam stale jen sproste. Podle me chces jen moderatora jen proto ze se si mslis ze nam tim udelas naschval !!! stale delas naschvali a ty vis moc dobre o cem mluvim !!! Stale narazis i na to ze nam admin pomaha kupovat si C4 atd.... a ted chces delat moderatora ..... :nope: :nope: navic pleskac i jersi vi o tom ze jsme cely clan na chate na slovensku a dalsi tyden jedeme do ceska ale i tak sem obcas zaskocime a kontrolujeme tak prosim te nelzi a nestresuj!!!! mam i muj zivot nesedim od rana do vecera u PC jako ty ....pochopis az budes starsi
Uživatelský avatar
Rennie23
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon 24. dub 2017 15:41:26

Re: Nábor moderátorů/adminů

Příspěvekod Screppy » pát 19. kvě 2017 13:01:46

Spíše ne.. pokud je pravda co tu píše Woffik a Rennie tak není co dál řešit a můžu to ihned zamítnout.. Já bohužel teď nevím jak to chodí na serverech, s tvým chováním. Nemám totiž skoro vůbec čas a vůbec mě to netrápí.. :like:
A mám takový dojem, že jsem někdy něco špatného od tebe zahlédl (nějaké navážení do ostatních)... ale nejsem si tím plnohodnotně jistý.. možná se pletu :wtf: :roll:
STAND YOUR GROUND!
Uživatelský avatar
Screppy
Raider
 
Příspěvky: 792
Registrován: čtv 30. říj 2014 12:54:33

Re: Nábor moderátorů/adminů

Příspěvekod nicomeister » pát 19. kvě 2017 13:41:55

Screppy píše:Spíše ne.. pokud je pravda co tu píše Woffik a Rennie tak není co dál řešit a můžu to ihned zamítnout.. Já bohužel teď nevím jak to chodí na serverech, s tvým chováním. Nemám totiž skoro vůbec čas a vůbec mě to netrápí.. :like:
A mám takový dojem, že jsem někdy něco špatného od tebe zahlédl (nějaké navážení do ostatních)... ale nejsem si tím plnohodnotně jistý.. možná se pletu :wtf: :roll:

Jak tady vidíš, tak mě klan GS přímo nesnáší.
Pokud chceš pomoct, stačí mi napsat PM
Obrázek
Uživatelský avatar
nicomeister
Raider
 
Příspěvky: 65
Registrován: úte 21. úno 2017 20:53:47

Re: Nábor moderátorů/adminů

Příspěvekod nicomeister » pát 19. kvě 2017 13:45:06

Screppy píše:Spíše ne.. pokud je pravda co tu píše Woffik a Rennie tak není co dál řešit a můžu to ihned zamítnout.. Já bohužel teď nevím jak to chodí na serverech, s tvým chováním. Nemám totiž skoro vůbec čas a vůbec mě to netrápí.. :like:
A mám takový dojem, že jsem někdy něco špatného od tebe zahlédl (nějaké navážení do ostatních)... ale nejsem si tím plnohodnotně jistý.. možná se pletu :wtf: :roll:

Jak tady vidíš, tak mě klan GS přímo nesnáší.
Rennie23 píše:za mne urcite ne stale jen provokujes hrace a i mne a to nepisu o tom jak si mne pred vsemi urazel a mluvil spatne (i o mem synovi)!!!! mluvite tam stale jen sproste. Podle me chces jen moderatora jen proto ze se si mslis ze nam tim udelas naschval !!! stale delas naschvali a ty vis moc dobre o cem mluvim !!! Stale narazis i na to ze nam admin pomaha kupovat si C4 atd.... a ted chces delat moderatora ..... :nope: :nope: navic pleskac i jersi vi o tom ze jsme cely clan na chate na slovensku a dalsi tyden jedeme do ceska ale i tak sem obcas zaskocime a kontrolujeme tak prosim te nelzi a nestresuj!!!! mam i muj zivot nesedim od rana do vecera u PC jako ty ....pochopis az budes starsi

Upřímně tvůj názor mě vůbec nezajímá, to že ti někdo z mého klanu řekne něco špatného a ty si k tomu ještě něco domyslíš, tak za to já bohužel nemůžu. Dělal jsem si vás někdy možná srandu, ale vy jste vždycky začali, takže tak. :)
Ty o té hře víš úplný kuloví, takže nevidím důvod proč si vůbec moderátorka. Toť vše.
Pokud chceš pomoct, stačí mi napsat PM
Obrázek
Uživatelský avatar
nicomeister
Raider
 
Příspěvky: 65
Registrován: úte 21. úno 2017 20:53:47

Re: Nábor moderátorů/adminů

Příspěvekod Woffik » pát 19. kvě 2017 13:45:15

Nic nemame proti vam alebo tebe, ale keby si videl spravy co si pisal tak by si sa mohol nad nimy zamysliet a pochopil by si ze to vsetko si vyprovokoval ty a milka.
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Další

Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron