• Reklama

Nábor moderátorů/adminů

Re: Nábor moderátorů/adminů

Příspěvekod nicomeister » pát 19. kvě 2017 13:50:03

Woffik píše:V žiadnom prípade !! Určite nie. Najväčší provokater na serveru s Milkou. Aj keď nie si moderátor môžeš pomáhať hráčom. Furt furt provokujete cely vas klan LGN. Chces moda preto lebo moze nonstop nakupovat v obchode.
Ale ja ti poviem ze neni to tak. Kazdy ma tyzdeny limit.

U mna v ziadnom pripade!!!

A aktivita na serveru? No momentalne neni. Ale zacne sa aktivita!

Este sa vyjadri rennie23.

Bohužel nevím, jaký máš problém zrovna se mnou. Můj klan tě provokuje z důvodu minulého wipu, kde si nám všem raidl barák pomocí koupených c4, protože si tam hrál maximálně 2 týdny a za 2 týdny určitě nenašetříš víc jak 100c4. Tvůj klan taky není nějak slušný, takže se do mého klanu nemusíš navážet. A jak vidím na foru, tak tady má s tebou spor hodně hráčů a klanů.
Pokud chceš pomoct, stačí mi napsat PM
Obrázek
Uživatelský avatar
nicomeister
Raider
 
Příspěvky: 65
Registrován: úte 21. úno 2017 20:53:47

Reklama

Re: Nábor moderátorů/adminů

Příspěvekod nicomeister » pát 19. kvě 2017 13:52:10

Woffik píše:Nic nemame proti vam alebo tebe, ale keby si videl spravy co si pisal tak by si sa mohol nad nimy zamysliet a pochopil by si ze to vsetko si vyprovokoval ty a milka.

Nechci a nebudu se tady s tebou hádat, i když si proti mě poslal skoro celý svůj klan. A to že se zastávám MilkY je můj problém, vy taky nejste nějací andílci. ;)
Taky když se ti někdo naváží do klanu, tak si to nenecháš líbit, tak proč bych měl já? a já proti tobě nepoužil žádný sprostý výraz.. jo a mohl si mi dát mute, když ti to vadilo, i když nevím za co, bych ho dostal.
Pokud chceš pomoct, stačí mi napsat PM
Obrázek
Uživatelský avatar
nicomeister
Raider
 
Příspěvky: 65
Registrován: úte 21. úno 2017 20:53:47

Re: Nábor moderátorů/adminů

Příspěvekod Rennie23 » pát 19. kvě 2017 13:56:41

nicomeister píše:
Screppy píše:Spíše ne.. pokud je pravda co tu píše Woffik a Rennie tak není co dál řešit a můžu to ihned zamítnout.. Já bohužel teď nevím jak to chodí na serverech, s tvým chováním. Nemám totiž skoro vůbec čas a vůbec mě to netrápí.. :like:
A mám takový dojem, že jsem někdy něco špatného od tebe zahlédl (nějaké navážení do ostatních)... ale nejsem si tím plnohodnotně jistý.. možná se pletu :wtf: :roll:

Jak tady vidíš, tak mě klan GS přímo nesnáší.
Rennie23 píše:za mne urcite ne stale jen provokujes hrace a i mne a to nepisu o tom jak si mne pred vsemi urazel a mluvil spatne (i o mem synovi)!!!! mluvite tam stale jen sproste. Podle me chces jen moderatora jen proto ze se si mslis ze nam tim udelas naschval !!! stale delas naschvali a ty vis moc dobre o cem mluvim !!! Stale narazis i na to ze nam admin pomaha kupovat si C4 atd.... a ted chces delat moderatora ..... :nope: :nope: navic pleskac i jersi vi o tom ze jsme cely clan na chate na slovensku a dalsi tyden jedeme do ceska ale i tak sem obcas zaskocime a kontrolujeme tak prosim te nelzi a nestresuj!!!! mam i muj zivot nesedim od rana do vecera u PC jako ty ....pochopis az budes starsi

Upřímně tvůj názor mě vůbec nezajímá, to že ti někdo z mého klanu řekne něco špatného a ty si k tomu ještě něco domyslíš, tak za to já bohužel nemůžu. Dělal jsem si vás někdy možná srandu, ale vy jste vždycky začali, takže tak. :)
Ty o té hře víš úplný kuloví, takže nevidím důvod proč si vůbec moderátorka. Toť vše.



Ne nekdo ale ty si mne urazel... Ja doufam ze pleskac se podiva do logu historie za poslednich 14dni a timto pochopi na ktere strane je pravda... O hre vim vic nez si myslis ty. A nezarli.
Uživatelský avatar
Rennie23
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon 24. dub 2017 15:41:26

Re: Nábor moderátorů/adminů

Příspěvekod nwmlool » pát 19. kvě 2017 13:59:46

Nico sam vies ze ked sme hrali vsetci tak dropi boli nase tak si daj 14dni x10dropov x4c4 v drope +supply +vyrabanie granatov......
A ked niekoho buchnes tak sa nieco najde co predas a kupis supply dalsie
nwmlool
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát 01. črc 2016 10:24:37

Re: Nábor moderátorů/adminů

Příspěvekod nicomeister » pát 19. kvě 2017 14:02:19

Screppy rozhodni se jak chceš, tady píšou moderátoři jenom z GS, kteří mě nemají zrovna v lásce. Toť vše
Pokud chceš pomoct, stačí mi napsat PM
Obrázek
Uživatelský avatar
nicomeister
Raider
 
Příspěvky: 65
Registrován: úte 21. úno 2017 20:53:47

Re: Nábor moderátorů/adminů

Příspěvekod nicomeister » pát 19. kvě 2017 14:07:11

Rennie23 píše:
nicomeister píše:
Screppy píše:Spíše ne.. pokud je pravda co tu píše Woffik a Rennie tak není co dál řešit a můžu to ihned zamítnout.. Já bohužel teď nevím jak to chodí na serverech, s tvým chováním. Nemám totiž skoro vůbec čas a vůbec mě to netrápí.. :like:
A mám takový dojem, že jsem někdy něco špatného od tebe zahlédl (nějaké navážení do ostatních)... ale nejsem si tím plnohodnotně jistý.. možná se pletu :wtf: :roll:

Jak tady vidíš, tak mě klan GS přímo nesnáší.
Rennie23 píše:za mne urcite ne stale jen provokujes hrace a i mne a to nepisu o tom jak si mne pred vsemi urazel a mluvil spatne (i o mem synovi)!!!! mluvite tam stale jen sproste. Podle me chces jen moderatora jen proto ze se si mslis ze nam tim udelas naschval !!! stale delas naschvali a ty vis moc dobre o cem mluvim !!! Stale narazis i na to ze nam admin pomaha kupovat si C4 atd.... a ted chces delat moderatora ..... :nope: :nope: navic pleskac i jersi vi o tom ze jsme cely clan na chate na slovensku a dalsi tyden jedeme do ceska ale i tak sem obcas zaskocime a kontrolujeme tak prosim te nelzi a nestresuj!!!! mam i muj zivot nesedim od rana do vecera u PC jako ty ....pochopis az budes starsi

Upřímně tvůj názor mě vůbec nezajímá, to že ti někdo z mého klanu řekne něco špatného a ty si k tomu ještě něco domyslíš, tak za to já bohužel nemůžu. Dělal jsem si vás někdy možná srandu, ale vy jste vždycky začali, takže tak. :)
Ty o té hře víš úplný kuloví, takže nevidím důvod proč si vůbec moderátorka. Toť vše.

To mám žárlit jenom kvůli tomu, že nějaká holka, která tu hru vůbec neumí a ani jí nedokáže skoro ovládat, má moderátora?
Prosím tě, všichni z tvého klanu jsou proti mému, takže tu nemůžu očekávat ani nějakou podporu.
S jediným Xerym jsem hodně dlouho hrál, v té době, kdy ještě neměl moderátora, což bylo hodně a hodně dávno a hodně dobře poznal, co jsem za typ člověka, to ty bohužel nedokážeš ani vystihnout, protože mě ani neznáš. Pouze si jedna z dalších oveček od Woffika, která udělá vše, co jí Woffik nařídí. :)


Ne nekdo ale ty si mne urazel... Ja doufam ze pleskac se podiva do logu historie za poslednich 14dni a timto pochopi na ktere strane je pravda... O hre vim vic nez si myslis ty. A nezarli.
Pokud chceš pomoct, stačí mi napsat PM
Obrázek
Uživatelský avatar
nicomeister
Raider
 
Příspěvky: 65
Registrován: úte 21. úno 2017 20:53:47

Re: Nábor moderátorů/adminů

Příspěvekod nicomeister » pát 19. kvě 2017 14:09:41

nwmlool píše:Nico sam vies ze ked sme hrali vsetci tak dropi boli nase tak si daj 14dni x10dropov x4c4 v drope +supply +vyrabanie granatov......
A ked niekoho buchnes tak sa nieco najde co predas a kupis supply dalsie

Ani polovina z těch dropů co padala nebyla vaše. Ale zajimavé je, že jste se v ten den nebo předešlí den rozhodli vyraidit všechny z C4, aby jste neměli konkurenci.
Vím, že si hráč z GS, který se jich bude držet na život a na smrt. Doufám že to pochopíš aspoň ty :)
Pokud chceš pomoct, stačí mi napsat PM
Obrázek
Uživatelský avatar
nicomeister
Raider
 
Příspěvky: 65
Registrován: úte 21. úno 2017 20:53:47

Re: Nábor moderátorů/adminů

Příspěvekod nwmlool » pát 19. kvě 2017 14:17:39

nicomeister píše:
nwmlool píše:Nico sam vies ze ked sme hrali vsetci tak dropi boli nase tak si daj 14dni x10dropov x4c4 v drope +supply +vyrabanie granatov......
A ked niekoho buchnes tak sa nieco najde co predas a kupis supply dalsie

Ani polovina z těch dropů co padala nebyla vaše. Ale zajimavé je, že jste se v ten den nebo předešlí den rozhodli vyraidit všechny z C4, aby jste neměli konkurenci.
Vím, že si hráč z GS, který se jich bude držet na život a na smrt. Doufám že to pochopíš aspoň ty :)



Za den padne 20dropov a sam vies ked sme hrali vsetci aj madjoker jeho brat....tak sme zobrali za den 10dropov pohode :) vies sam ze vtedy sme mali velku silu ked nas hralo 8...ze ste sa museli spajat proti nam.... a este nieco vy ste buchali kazdy den kazdeho... my buchame tak ze si nasetrime c4 za 2dni +vyrobime granaty a potom buchame vsetko....
A musis priznat ze sa da zobrat vela dropov ked vas hra 5.....
A vacsinu ked sme brali dropy tak sme pockali pokial sa zabijete medzi sebou
nwmlool
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 13
Registrován: pát 01. črc 2016 10:24:37

Re: Nábor moderátorů/adminů

Příspěvekod nicomeister » pát 19. kvě 2017 14:20:30

nwmlool píše:
nicomeister píše:
nwmlool píše:Nico sam vies ze ked sme hrali vsetci tak dropi boli nase tak si daj 14dni x10dropov x4c4 v drope +supply +vyrabanie granatov......
A ked niekoho buchnes tak sa nieco najde co predas a kupis supply dalsie

Ani polovina z těch dropů co padala nebyla vaše. Ale zajimavé je, že jste se v ten den nebo předešlí den rozhodli vyraidit všechny z C4, aby jste neměli konkurenci.
Vím, že si hráč z GS, který se jich bude držet na život a na smrt. Doufám že to pochopíš aspoň ty :)



Za den padne 20dropov a sam vies ked sme hrali vsetci aj madjoker jeho brat....tak sme zobrali za den 10dropov pohode :) vies sam ze vtedy sme mali velku silu ked nas hralo 8...ze ste sa museli spajat proti nam.... a este nieco vy ste buchali kazdy den kazdeho... my buchame tak ze si nasetrime c4 za 2dni +vyrobime granaty a potom buchame vsetko....
A musis priznat ze sa da zobrat vela dropov ked vas hra 5.....
A vacsinu ked sme brali dropy tak sme pockali pokial sa zabijete medzi sebou

Je pravda, že vás v té době hrálo až moc, i tak, jsme si vás někdy sundali. O těch dropech máš možná pravdu, když vás je hodně, tak není co řešit. :)
Pokud chceš pomoct, stačí mi napsat PM
Obrázek
Uživatelský avatar
nicomeister
Raider
 
Příspěvky: 65
Registrován: úte 21. úno 2017 20:53:47

Re: Nábor moderátorů/adminů

Příspěvekod Rennie23 » pát 19. kvě 2017 14:37:08

nejsem nici ovecka to spise naopak :D .........to se neboj kazdy ma sve mysleni a svuj nazor....a nepis blbosti hru umim ovladat dobre to ze nejsem dobra jako nekteri hraci neznamen ze tu hru hrat neumim, ja to beru totiz jako hru ty by jsi bez toho ani nedokazal zit beres to moc vazne.... hadat e s tebou nebudu, nic proti vam nemame jen se zacnete chovat normalne tot vse a priste aspon nenarazejte do rodin atd... ;)
;) ;) ;) ;) ;)
Naposledy upravil Rennie23 dne pát 19. kvě 2017 14:46:31, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
Rennie23
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 13
Registrován: pon 24. dub 2017 15:41:26

PředchozíDalší

Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron