• Reklama

Žádost o moderátora na BF.

Žádost o moderátora na BF.

Příspěvekod Magossss » úte 13. úno 2018 16:53:56

Dobrý den , zde je má žádost na moderátora na BF server.

1)server:Battlefield
2)Nick: magon
3) email mám ale snad budete chápat že ho nechci dávat sem.
4)Mít nahráno na serveru nejméně 20 hodin! No jelikož na rustedu hraju od roku 2014(asi rok pauza) tak si myslím že splnuji.
5)Vaší aktivitu na serveru a fóru: na serveru jsem každej den 1-5 hodin
6)Mít rozum nejméně na úrovni rozumného člověka! To určitě mám, níže budete mít více podrobností proč.
7)16
8)Něco o vás: Nebudu tu dělat životopis.. ale napíšu sem mé zkušenosti a něco o mně. Dobrý den, jmenuji se Václav a momentálně hraji rust,CS:GO,diablo. Bydlím v Duchcově ( to zapomenuté město asi nikdo nezná.). Rád chodím s kamarády ven, ale také trávím čas hodně rád se svou mamkou která mě drží v nejtěžších chvílích. PRoč bych měl být moderátorem? Sice counter strike GO je jiný ale už 3 roky jsem adminem na 1v1 a JailBreak. Myslím si že něco vím o právech/hlídání serveru. Hodně rychle se učím.
9)Mít stažený a funkční TeamSpeak3: myslím si že v tomto neni problém.
10)Funkční Mikrofon (Musí vám být dobře rozumět!): tak v tomto také nevidím problém( jak jsem řekl 3 roky adminem takže komunikaci musím mít)
11)Musíte mít skype, napsat jméno! (Jde o zrychlenou psatelnou komunikaci!): skype opravdu v lásce nemám, ale nevidím problém stáhnout.
12)Podmínka č.1: Snažit se pomáhat hráčům na serverech ještě před přijetím a nebo mít nějaký počet smysluplných příspěvků na forum.: Nevím pokud se bere pomáhat hráčům že když ej nováček na serveru tak mu radím+dávám na normálu naháčům věci(i když si mnoho lidí myslí že tím zabijím server že nezabijím každého koho vidím).
13) Podmínka č.2: Používat podobné jméno ve hře, na fórum!: nešlo mi magon tak jsem dal magossss

Svojí žádost si můžete jakkoliv vylepšit !
vynikám v tom jak jsem psal že jsem 3 roky adminem na cs go a na rustedu hraji od roku 2014 čím si myslím že mám docela zkušenost. proto na otázku čím vynikáte? bych odpověděl: zkušeností
:!: Pokud je nábor uzavřen ( což chápu) tak bych byl rád kdyby tato žádost byla brána i po té co se otevře nábor pro moderátora.
rád sleduji seraily :-3
Uživatelský avatar
Magossss
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 13
Registrován: sob 10. úno 2018 2:11:11
Bydliště: Duchcov

Reklama

Re: Žádost o moderátora na BF.

Příspěvekod CaMeL » úte 13. úno 2018 17:26:29

Příspěvky: 1
Registrován: sob 10. úno 2018 2:11:11
:roll: :roll: :roll:
Uživatelský avatar
CaMeL
Moderátor Rust
 
Příspěvky: 72
Registrován: ned 22. kvě 2016 10:57:15

Re: Žádost o moderátora na BF.

Příspěvekod Venty » úte 13. úno 2018 17:56:05

Žádost vypadá celkem dobře, jen je celkem blbý že nemáš žádnou aktivitu na forum.
Když si hrál od roku 2014 tak jaké bylo tvé jméno ve hře, popř. na forum?
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Žádost o moderátora na BF.

Příspěvekod Magossss » úte 13. úno 2018 18:35:38

No, jak bych to řekl můj první nick byl xrenCZ (nevim pokud CZE) potom Pekličíno/venor a ted mam stálej nick magon. Neaktivita no psal jsem že toto je novej účet jelikož si nepamatuju od xrenCZ atd. ale kdybych to mohl jednoduše říct nemam problém denně sledovat forum atd. myslím že xrenCZ jsem používal před dobou když vám spadl anticheat. Pokud by byl problém můžeme jít na teamspeak a tam se domluvit.
rád sleduji seraily :-3
Uživatelský avatar
Magossss
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 13
Registrován: sob 10. úno 2018 2:11:11
Bydliště: Duchcov

Re: Žádost o moderátora na BF.

Příspěvekod Venty » úte 13. úno 2018 19:38:11

Magossss píše:No, jak bych to řekl můj první nick byl xrenCZ (nevim pokud CZE) potom Pekličíno/venor a ted mam stálej nick magon. Neaktivita no psal jsem že toto je novej účet jelikož si nepamatuju od xrenCZ atd. ale kdybych to mohl jednoduše říct nemam problém denně sledovat forum atd. myslím že xrenCZ jsem používal před dobou když vám spadl anticheat. Pokud by byl problém můžeme jít na teamspeak a tam se domluvit.

Jestli je tohle memberlist.php?mode=viewprofile&u=7666 tvůj účet tak si moc aktivní nebyl. Ani mi nesedí informace že si měl rok pauzu, samozřejmě si mohl být aktivní jen ingame.
Sledovat forum je jedna z hlavních věci, pokud v tom hodláš začít až teď nebo když tě k tomu někdo vyzve, tak to není moc dobrý nápad. Se žádostí by si mel ještě nějaký ten čas počkat.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Žádost o moderátora na BF.

Příspěvekod Magossss » úte 13. úno 2018 20:05:36

:wtf: to můj účet není, ale muselo by sedět rok pauza jelikož od dob co padl anicheat jsem nehrál. Samozřejmě jak jsem řekl na forum nemam problém být aktivní :)
Ale pokud je to problém prosím řekněte v čem a pokusím se na něj zaměřit. :idea:
rád sleduji seraily :-3
Uživatelský avatar
Magossss
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 13
Registrován: sob 10. úno 2018 2:11:11
Bydliště: Duchcov

Re: Žádost o moderátora na BF.

Příspěvekod Woffik » stř 14. úno 2018 0:08:18

Magossss píše::wtf: to můj účet není, ale muselo by sedět rok pauza jelikož od dob co padl anicheat jsem nehrál. Samozřejmě jak jsem řekl na forum nemam problém být aktivní :)
Ale pokud je to problém prosím řekněte v čem a pokusím se na něj zaměřit. :idea:

Alebo si mal jedine BAN xD
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: Žádost o moderátora na BF.

Příspěvekod jersi » stř 14. úno 2018 7:59:55

žadný jiny xrenCZ tady není takže to musí být tvoje když se k tomu hlásíš
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Žádost o moderátora na BF.

Příspěvekod Chorky » stř 14. úno 2018 15:02:50

Pokud bych měl hodnotit jen můj pohled na přihlášku protože Legacy nehraju a neznám tě, tak přihláška je celkem slušně napsaná, vyhrál sis s tím a co jsem si s tebou psal na TS taky si byl v pohodě a psalo se mi s tebou dobře. Takže za to máš :like:
Uživatelský avatar
Chorky
Raider
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát 20. úno 2015 21:40:54
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Žádost o moderátora na BF.

Příspěvekod Woffik » pát 16. bře 2018 14:00:28

Neaktívny
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron