• Reklama

Žádost o Moderátora - Emagan - Battlefield

Žádost o Moderátora - Emagan - Battlefield

Příspěvekod Emagann » pát 30. bře 2018 10:43:21

1) Server: pouze Battlefield
2) Nick (Ve hře): Emagan
3) Nějaký kontakt (Skype/E-mail): Skype:emagan3, e-mail: emagan@seznam.cz
4) Mít nahráno na serveru nejméně 20 hodin!: Rust sem začal hrát v roce 2014, a od té doby Rust hraju, většinou s nějakou přestávkou(1 až 4 měsíce)
5) Vaší aktivitu na serveru a fóru: Na serveru hraju snad furt, vzhledem k tomu že jsem nerd, a na fórum chodím když mám problém, což je opravdu málo kdy.
6) Mít rozum nejméně na úrovni rozumného člověka:Řekl bych že patřím mezi ty rozumnější hráče na serveru.
7) Váš věk:18 let
8) Něco o vás: Jsem student na elektrotechnické škole, obor Mechanik Elektrotechnik(v kostce opravuju počítače, skládám je, občas se hrabu i v serverech a když má někdo problém se systémem tak i to zvládnu opravit, pokud se nejedná o programování ikdyž začínám se věnovat programování v Java se spolužákem), právě jsem ve třetím ročníku studia.
9) Mít stažený a funkční TeamSpeak3!:Mám, a dokonce používám i Discord.
10) Funkční Mikrofon (Musí vám být dobře rozumět!): Mám digitální mikrofon, sluchátka HyperX Cloud II, které tlumí zbytečný šum, takže rozumět mi jde dobře.
11) Musíte mít skype, napsat jméno! (Jde o zrychlenou psatelnou komunikaci!) Viz. 3. odstavec.
12) Podmínka č.1: Snažit se pomáhat hráčům na serverech ještě před přijetím a nebo mít nějaký počet smysluplných příspěvků na forum.: Pomáhal jsem hodně členům klanu, například i Smajkymu sem pomohl rozjet Legion, a ne jenom mu, v chatu většinou odpovídám na otázky ohledně serveru co znám poměrně rychle.
13) Podmínka č.2: Používat podobné jméno ve hře, na fórum! Je to zdůvodu, aby se pak někdo nejmenoval na fórum a ve hře jinak atp.: Splněno

Důvod proč by jsem chtěl být moderátor:
1)Baví mě pomáhat lidem co se týče výpočetní techniky, řekl by jsem že jsem v tom docela sběhlý, ale nejsem žádný profík!
2)Vzhledem k tomu že na serveru strávím 24 hodin 7 dní v týdnu, tak bych mohl přidat ruku k dílu a pomáhat i ostatním.
3)Chtěl bych se i něco nového přiučit co se týká nastavování serverů/pluginů, je to nová zkušenost a možná se mi to někdy bude hodit.
4)Tím pádem bych rád tuto možnost použil k přiučení, vzhledem k tomu že se takových věcí chytnu docela rychle a taky je i rychle pochopím.

Dodatečné informace:
Ikdyž nemám zrovna nejčistější historii, tak od doby co sem si dal pauzu od hry pár měsíců, sem se docela uklidnil a nejsem tak moc toxický, jak jsem kdysi býval, ikdyž si například nesedu s Woffikem(například nedávný incident s "vyhrožováním:, tak si myslím že určitě nebudu jediný moderátor který si s ním nesedne, a vzhledem k tomu že Woffik se věnuje Normalu, a já bych se věnoval Battlefieldu, tak bych řekl že se ani moc potkávat na serverech nebudeme. Navíc se mi povedlo přijít na to jak používát Crouchshoot(čupnout si když vystřelím) ikdyž jste to tou klasickou cestou zakázali, a řekl bych že i toto se dá počítat jako malé plus. :D
Emagann
Raider
 
Příspěvky: 69
Registrován: pát 07. dub 2017 17:00:39
Bydliště: Ostrava

Reklama

Re: Žádost o Moderátora - Emagan - Battlefield

Příspěvekod 449 » pát 30. bře 2018 10:45:47

Žádost zamítnuta - nedokážeš udržet nervy a to není vhodná vlastnost na pozici moderátora promiň.
Ralph
Uživatelský avatar
449
Raider
 
Příspěvky: 695
Registrován: úte 21. črc 2015 8:12:16

Re: Žádost o Moderátora - Emagan - Battlefield

Příspěvekod jersi » pát 30. bře 2018 10:48:30

jak tě to vůbec napadlo že si dáš moda...
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama