• Reklama

Žádost o moderátora na server Battlefield #1

Žádost o moderátora na server Battlefield #1

Příspěvekod Smajky » pát 30. bře 2018 14:17:33

1) Server Battlefield
2) Nick (Ve hře) Smajky
3) Nějaký kontakt (Skype/E-mail) 1.Skype: lukas.hamernik13. Email: luky.hamernik@seznam.cz
4) Mít nahráno na serveru nejméně 20 hodin! Rust hraju už 4 roky
5) Vaší aktivitu na serveru a fóru. Server: několik hodin denně Forum: dost často
6) Mít rozum nejméně na úrovni rozumného člověka! Rozumu si myslím že mám dost.
7) Váš věk 18
8) Něco o vás Jmenuju se Lukáš mám 18. Rád hraju hry nejčastěji Rust rád sportuju a jsem přátelský a kolektyvní člověk, rád pomáhám a poradím. Vyznám se i v PC a problémům okolo.
9) Mít stažený a funkční TeamSpeak3! TeamSpeak mám a používám ho stále a používám i skype jméno uvedené nahoře a steam Smajky16
10) Funkční Mikrofon (Musí vám být dobře rozumět!) Mikrofon mám, zatim si nikdo nestěžoval :D
11) Musíte mít skype, napsat jméno! (Jde o zrychlenou psatelnou komunikaci!) lukas.hamernik13
12) Podmínka č.1: Snažit se pomáhat hráčům na serverech ještě před přijetím a nebo mít nějaký počet smysluplných příspěvků na forum. Určitě pomohu ale pokud to nebudu mít v právech a nebudu moci obrátím se na Admina.
13) Podmínka č.2: Používat podobné jméno ve hře, na fórum! Je to zdůvodu, aby se pak někdo nejmenoval na fórum a ve hře jinak atp. Splňujem :)

Důvody proč chci být moderátor
1.Rád poradim nebo pomůžu a pokud bude nutno tak i potrestat když uvidím nesprávné chování hráče.
2.Rád bych udělal nějaké turnaje nebo eventy. A pracovat v kolektivu i s A+, M+
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Info: Nikdy se mnou nebyli vážné problémy, byl bych rád kdybych mohl být ve vašem kolektivu a pomáhat druhým hráčům. Dost často sem hrál i s moderátory takže vím zhruba co to obnáší, dokážu udržet chladnou hlavu, jen tak mě nic nerozhodí :D .
Smajky
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 17
Registrován: sob 10. bře 2018 17:34:52

Reklama

Re: Žádost o moderátora na server Battlefield #1

Příspěvekod 449 » pát 30. bře 2018 14:24:12

Zamítnuto - žádost lze podat jen 1. za 30 dní.
btw: píše se: koletivní člověk*
Ralph
Uživatelský avatar
449
Raider
 
Příspěvky: 695
Registrován: úte 21. črc 2015 8:12:16

Re: Žádost o moderátora na server Battlefield #1

Příspěvekod jersi » pát 30. bře 2018 16:38:55

449 píše:btw: píše se: koletivní člověk*

kolektivní ;-)
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron