• Reklama

Žiadosť o moderatora (Normal)

Žiadosť o moderatora (Normal)

Příspěvekod Zmemroo » pon 16. črc 2018 13:12:13

1) Server: Normal

2) Nick (Ve hře): sumovec2

3) Nějaký kontakt (Skype/E-mail): skype už nepouživam iba ts a mail: kbalaz1572@gmail.com

4) Mít nahráno na serveru nejméně 20 hodin!: Hram na rustedu od 2015 skoro každy wipe takže si dovolím tvrdiť že to je aj cez 1000 hodin

5) Vaší aktivitu na serveru a fóru.: 6-7 hodin denne určite pokiaľ som doma, niekedy aj viac a na forum som vždy keď je nejaký problem

6) Mít rozum nejméně na úrovni rozumného člověka!: mám... myslim :lol:

7) Váš věk: fresh 18 :D

8) Něco o vás: Volám sa Kristián, študujem odbor multimedia na priemyslovke, vo voľnom čase som buď von s kamaratmi alebo pri kompe ak práve niesom v práci a tiež behávam :D

9) Mít stažený a funkční TeamSpeak3!: Mam samozrejme, mam na rustede aj vlastnú roomku v ktorej som skoro stále

10) Funkční Mikrofon (Musí vám být dobře rozumět!): Mam notebook a mic mam v ňom takže sem tam sa stane že mi nezachytí prvú hlásku ale nesťažoval sa na moj mic zatiaľ nikto takže predpokladám že je vporiadku

11) Musíte mít skype, napsat jméno! (Jde o zrychlenou psatelnou komunikaci!): live:kbalaz1572 nuž ale nechodím tam nejak extra

12) Podmínka č.1: Snažit se pomáhat hráčům na serverech ještě před přijetím a nebo mít nějaký počet smysluplných příspěvků na forum.: Hráčom pomáham v podstate odkedy hram aj rust a odkedy som sa dostal do toho stavu že som tej hre rozumel a zakaždým keď sa niekto niečo v chate pýta odpovedám mu či už do chatu alebo do pmky hneď... pokiaľ samozrejme nefightim :D

13) Podmínka č.2: Používat podobné jméno ve hře, na fórum! Je to zdůvodu, aby se pak někdo nejmenoval na fórum a ve hře jinak atp.: No na forum mam staré meno s ktorým som na ruste začínal a v hre používam druhe pod ktorým ma pozná myslím si že oveľa viac hráčov
Zmemroo
Lovec lidí
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 20. úno 2015 12:50:14

Reklama

Re: Žiadosť o moderatora (Normal)

Příspěvekod Hentaii » pon 16. črc 2018 13:22:25

xddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd prenk
Hentaii
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 11
Registrován: pát 14. črc 2017 9:20:43

Re: Žiadosť o moderatora (Normal)

Příspěvekod Chorky » úte 17. črc 2018 0:19:13

Zmemroo píše: 12) Podmínka č.1: Snažit se pomáhat hráčům na serverech ještě před přijetím a nebo mít nějaký počet smysluplných příspěvků na forum.: Hráčom pomáham v podstate odkedy hram aj rust a odkedy som sa dostal do toho stavu že som tej hre rozumel a zakaždým keď sa niekto niečo v chate pýta odpovedám mu či už do chatu alebo do pmky hneď... pokiaľ samozrejme nefightim :D


Tohle mi moc nesedí, co jsem byl ještě admin nebo moderátor já tak si naschvál hráčům radil pravej opak, nebo uplnou blbost (Naschvál).. Takže si neradil ale naopak škodil. :) Třeba si se změnil, ale píšeš tu že hráčům pomáháš od doby kdy si začal hrát rust :wtf:
Uživatelský avatar
Chorky
Raider
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát 20. úno 2015 21:40:54
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Žiadosť o moderatora (Normal)

Příspěvekod Zmemroo » úte 17. črc 2018 15:45:49

Chorky píše:
Zmemroo píše: 12) Podmínka č.1: Snažit se pomáhat hráčům na serverech ještě před přijetím a nebo mít nějaký počet smysluplných příspěvků na forum.: Hráčom pomáham v podstate odkedy hram aj rust a odkedy som sa dostal do toho stavu že som tej hre rozumel a zakaždým keď sa niekto niečo v chate pýta odpovedám mu či už do chatu alebo do pmky hneď... pokiaľ samozrejme nefightim :D


Tohle mi moc nesedí, co jsem byl ještě admin nebo moderátor já tak si naschvál hráčům radil pravej opak, nebo uplnou blbost (Naschvál).. Takže si neradil ale naopak škodil. :) Třeba si se změnil, ale píšeš tu že hráčům pomáháš od doby kdy si začal hrát rust :wtf:


Ehm to si ma potom asi s niekym mylis lebo ja jedine o čom som hračom klamal bolo o tom kedy ma byť wipe aj to nie preto že by som klamal ale preto lebo som len nevedel kedy má byť a povedal som čo si myslim :)
Zmemroo
Lovec lidí
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 20. úno 2015 12:50:14

Re: Žiadosť o moderatora (Normal)

Příspěvekod CaMeL » pát 20. črc 2018 14:13:44

Takže sumovce2 znám dlouho je to v pohodě týpek. Co vím tak mu dávám za pravdu v to že vždy radil hráčům a ne naopak jak myslíš ty Chorky. Byl tady totiž ještě sumovec1 takže možná právě on dělal to co myslíš Chorky. Dříve jsem s ním i hrál a nebyl žádný problém. A co si budeme nalhávat na server tedko moc modů nechodí takže by se tam někdo hodil. Za mě máš ANO ale záleží čistě na pleskym.
Uživatelský avatar
CaMeL
Moderátor Rust
 
Příspěvky: 72
Registrován: ned 22. kvě 2016 10:57:15

Re: Žiadosť o moderatora (Normal)

Příspěvekod Woffik » pát 20. črc 2018 14:43:27

CaMeL píše:Takže sumovce2 znám dlouho je to v pohodě týpek. Co vím tak mu dávám za pravdu v to že vždy radil hráčům a ne naopak jak myslíš ty Chorky. Byl tady totiž ještě sumovec1 takže možná právě on dělal to co myslíš Chorky. Dříve jsem s ním i hrál a nebyl žádný problém. A co si budeme nalhávat na server tedko moc modů nechodí takže by se tam někdo hodil. Za mě máš ANO ale záleží čistě na pleskym.

Samozrejme že tu boli 2 sumovci, ale tiež viem že robil naschvál.
Nevidím ho pomáhať na forku žiadné príspevky hráčom ktorí potrebujú pomôcť.
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27

Re: Žiadosť o moderatora (Normal)

Příspěvekod Zmemroo » pon 23. črc 2018 10:02:13

No dajme tomu že sumovec1 ma kusok ťahal dole vodou ale odkedy prešiel na exp (čo môže byť cca rok možno viac) tak viac menej chujoviny nerobím už
Zmemroo
Lovec lidí
 
Příspěvky: 29
Registrován: pát 20. úno 2015 12:50:14

Re: Žiadosť o moderatora (Normal)

Příspěvekod Chorky » pon 23. črc 2018 23:11:49

Aha, tak v tom případě nevím. Vím jen že takovej nějakej sumovec to byl, ale jestli 1 nebo 2 to nevím. Ale je pravda že tam byla spíš ta 1.
Uživatelský avatar
Chorky
Raider
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát 20. úno 2015 21:40:54
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Žiadosť o moderatora (Normal)

Příspěvekod MartinSosk » ned 05. srp 2018 17:52:11

Je neaktivní!
Pište mi jaký máte problém, všem rád pomůžu a poradím.
Uživatelský avatar
MartinSosk
Raider
 
Příspěvky: 52
Registrován: pon 16. říj 2017 17:57:31
Bydliště: Havířov

Re: Žiadosť o moderatora (Normal)

Příspěvekod Chorky » ned 05. srp 2018 18:40:47

Hraje pod jiným nickem.
Uživatelský avatar
Chorky
Raider
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát 20. úno 2015 21:40:54
Bydliště: Kraj Vysočina

Další

Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama