• Reklama

Žádost o Post Moderátora na serveru Battlefield

Žádost o Post Moderátora na serveru Battlefield

Příspěvekod ludvajs0022 » pát 21. zář 2018 21:30:08

1) Server: Battlefield
2) Nick (Ve hře): WhiteLudva
3) Nějaký kontakt (Skype/E-mail): Skype:Lordon121 Email: ludvajs0022@gmail.com
4) Mít nahráno na serveru nejméně 20 hodin! Na serveru už dlouhý čas hraju jako WhiteLudva,mám nahráno více jak 20+hodin na serveru battlefield
5) Vaší aktivitu na serveru a fóru. - na forum bývám 3-4 do dne
6) Mít rozum nejméně na úrovni rozumného člověka! Je mi 19 let vystudoval jsem Školu veřejných práv, nerad se potácím s lidmi kteří nadavají či uraží jak do rodiny tak do osoby ostatní jak hráče jak na serveru tak i v realném životě
7) Váš věk : 19 let
8) Něco o vás : Vystudoval jsem VeřejnoPravní školu se zaměřením na Práva a komunikaci velmi rád sportuji,jsem s přáteli,nebo s rodinou a rád jsem na vašem serveru který mě baví a vím že na serveru mužu pomoci někomu dalšímu snažím se na serveru udělat pořádek snažím se posílat administrátorům všechny problémy na serveru jak Komunikaci mezi hračí tak bugy a další problémý co se týká mne rád bych se přidal do pozice admina či moderátora děkuji.
9) Mít stažený a funkční TeamSpeak3! TeamSpeak3 používam už 3 rokem.
10) Funkční Mikrofon (Musí vám být dobře rozumět!) : funkční mikrofon mám, je mi dobře rozumět.
11) Musíte mít skype, napsat jméno! (Jde o zrychlenou psatelnou komunikaci!) Skype mám používam nemám problém se zrychlenou komunikací.
12) Podmínka č.1: Snažit se pomáhat hráčům na serverech ještě před přijetím a nebo mít nějaký počet smysluplných příspěvků na forum. na serveru mám nějaký čas nahraný, rád pomohu hráčům sčímkoli jak s jakýmikoliv Bugy,rady,nebo nějaké ostatní problémi na forum moc příspěvků nemám.
13) Podmínka č.2: Používat podobné jméno ve hře, na fórum! Je to zdůvodu, aby se pak někdo nejmenoval na fórum a ve hře jinak atp. muj nick na serveru WhiteLudva

Velmi rád bych se Přidal Kvám do Rodiny s pozdravem WhiteLudva
Chceš Pomoct není problém napiš mi
Uživatelský avatar
ludvajs0022
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 12
Registrován: pát 25. srp 2017 5:31:59
Bydliště: Praha

Reklama

Re: Žádost o Post Moderátora na serveru Battlefield

Příspěvekod Didi55 » pát 21. zář 2018 21:51:26

Souhlasím stím,aby Ludva se stal moderátorem velmi slušně komunikuje a rád pomáhá je to velmi rozumný Hráč přál bych si moda jako je on :D :D :D :D
Didi55
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: čtv 22. úno 2018 17:04:33

Re: Žádost o Post Moderátora na serveru Battlefield

Příspěvekod Venty » sob 22. zář 2018 0:05:05

Promiň, ale nepřijde mi že by jsi vystudoval zrovna veřejnoprávní školu, ale to si jen já myslím.
Ve hře jsem tě tuším neviděl moc psát, jak rady, tak i nadávky (což je samozřejmě dobře, ty nadávky), ale taky jsem koukal že si měl v minulosti nějaké problémy s jersim. Taky si myslím že zrovna na bfku není žádný mod potřeba. Jsem tam já, xery a ostatní tam taky občas zajdou. No, počkej na další vyjádření a uvidíš, páč je to teď dost takový komplikovaný.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Žádost o Post Moderátora na serveru Battlefield

Příspěvekod Venom » sob 22. zář 2018 0:14:35

ted nejni zrovna potřeba další mod. ted sou tu spiš jiné problémy
Obrázek
Venom
Admin Rust
 
Příspěvky: 191
Registrován: pon 27. úno 2017 18:03:55


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron