• Reklama

Žádost o pozici Moderátora na server Normál.

Žádost o pozici Moderátora na server Normál.

Příspěvekod 7lukas » čtv 24. led 2019 17:16:14

Zdravím, touto žádostí bych si chtěl zažádat o pozici Moderátora na server normál.
Můj nick ve hře je 7lukas něco o mně. Jmenuji se Lukáš je mi 15 let rád sportuji a hraji počítačové hry.
Důvod proč si žádám o pozici moderátora ? Myslím že rozepisovat to je zbytečné. Samozřejmě mi jde o to co všem Moderátorům zlepšit tento portál pomáhat a řešit problémy hráčů a další věci.
Kontakt na mě zde Skype: lukasmaly8 Email: 7lukashraje@email.cz teamspeak3 taky mám. Na Forum sem aktivní dost a když někdo něco potřebuje nebo má problém snažím se ho vyřešit nebo najít na daný problém odpověď.
Funkční mikrofon mám rozumět mi jde mikrofon mi neblbne. Myslím že rozumný sem.
Podmínka č.1: Snažit se pomáhat hráčům na serverech ještě před přijetím. To je snad jasné pomáhám hráčům jak ve hře tak na forum se snažím.
Jméno na forum rustu i ts mám stejné.
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Reklama

Re: Žádost o pozici Moderátora na server Normál.

Příspěvekod Miya » čtv 24. led 2019 18:04:35

Jde vidět, že si hodně často na fóru a snažíš se pomáhat ostatním.

Přeji ti hodně štěstí, snad ti to výjde. :)
Attention où tu mets tes pieds.

Steam: https://steamcommunity.com/id/msmiiya/
Uživatelský avatar
Miya
Lovec lidí
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 04. srp 2018 10:59:56

Re: Žádost o pozici Moderátora na server Normál.

Příspěvekod 7lukas » čtv 24. led 2019 18:05:16

Miya píše:Jde vidět, že si hodně často na fóru a snažíš se pomáhat ostatním.

Přeji ti hodně štěstí, snad ti to výjde. :)

Díky :-)
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Re: Žádost o pozici Moderátora na server Normál.

Příspěvekod nicomeister » čtv 24. led 2019 21:21:28

1. Do A-Teamu zrovna nenabírají, což znamená že mají dost adminu/modů.
2. S tvým věkem bych ještě pár let počkal, pokud tato rusted komunita přežije.
3. Pokud si myslíš, že když z ničeho nic začneš pomáhat a takhle pomáháš jeden wipe, že se můžeš stát modem? Vidím u tebe příspěvky které aktivně máš od tohoto roku (8. ledna) pak u tebe vidím poslední příspěvek v roce 2018 (květen)


Takhle se modem nestaneš, musíš se snažit déle a počkat na tu správnou chvíli.
Je to pouze můj názor, admini/modi můžou mít jiný názor :)
Pokud chceš pomoct, stačí mi napsat PM
Obrázek
Uživatelský avatar
nicomeister
Raider
 
Příspěvky: 65
Registrován: úte 21. úno 2017 20:53:47

Re: Žádost o pozici Moderátora na server Normál.

Příspěvekod 7lukas » čtv 24. led 2019 21:26:29

nicomeister píše:1. Do A-Teamu zrovna nenabírají, což znamená že mají dost adminu/modů.
2. S tvým věkem bych ještě pár let počkal, pokud tato rusted komunita přežije.
3. Pokud si myslíš, že když z ničeho nic začneš pomáhat a takhle pomáháš jeden wipe, že se můžeš stát modem? Vidím u tebe příspěvky které aktivně máš od tohoto roku (8. ledna) pak u tebe vidím poslední příspěvek v roce 2018 (květen)


Takhle se modem nestaneš, musíš se snažit déle a počkat na tu správnou chvíli.
Je to pouze moje teorie, admini/modi můžou mít jiný názor :)

Nico Takže nepomáhám hráčům jen tento wipe ale každý wipe když aktivně hraju. Za další o M+ se snažím už hodně dlouho i sem měl nějaké žádosti ale ještě na starém účtu od kterého sem ztratil přístup. Ale cením si tvůj názor :)
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Re: Žádost o pozici Moderátora na server Normál.

Příspěvekod Chorky » čtv 24. led 2019 22:23:38

Je fakt že ti není moc let v poměru s ostatníma moderátorama a taky si myslím že na normalu zrovna nikdo potřeba není. Ale na foru a ve hře si hodně vidět že pomáháš :like: Takže jen tak dál a třeba se ti jednou poštěstí. Krom věku, který není zas tak podstatný tak ti asi nemám co vytknout.
Uživatelský avatar
Chorky
Raider
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát 20. úno 2015 21:40:54
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Žádost o pozici Moderátora na server Normál.

Příspěvekod 7lukas » čtv 24. led 2019 22:26:46

Chorky píše:Je fakt že ti není moc let v poměru s ostatníma moderátorama a taky si myslím že na normalu zrovna nikdo potřeba není. Ale na foru a ve hře si hodně vidět že pomáháš :like: Takže jen tak dál a třeba se ti jednou poštěstí. Krom věku, který není zas tak podstatný tak ti asi nemám co vytknout.

Díky :-)
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Re: Žádost o pozici Moderátora na server Normál.

Příspěvekod jersi » čtv 24. led 2019 22:42:15

nicomeister píše:3. Pokud si myslíš, že když z ničeho nic začneš pomáhat a takhle pomáháš jeden wipe, že se můžeš stát modem? Vidím u tebe příspěvky které aktivně máš od tohoto roku (8. ledna) pak u tebe vidím poslední příspěvek v roce 2018 (květen)


Obrázek
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Žádost o pozici Moderátora na server Normál.

Příspěvekod 7lukas » čtv 24. led 2019 23:12:32

Ano uvědomují si že na fórum sem byl méně aktivní důvod byl také ten že sem měl pauzu od Rustu. Ale myslím že to není takový problém a dá se to napravit ;)
7lukas
Raider
 
Příspěvky: 165
Registrován: pon 30. říj 2017 17:36:43

Re: Žádost o pozici Moderátora na server Normál.

Příspěvekod 449 » pát 25. led 2019 1:06:03

No Pleskáč by měl udělat v první radě čistku modů a adminů. Potom bych otevřel nábor.
Napsal bych nejraději hned Woffika, ale ten je schopnej někomu poradit, takže se na svoji funkci hodí.

Rennie23 tu snad už ani nehraje a by the way vůbec nechápu jak se mohl stát tak obrovský omyl aby taková osoba dostal práva, pleskáč byl asi hodně zamilovaný.
CaMeL sem snad už ani nechodí, ve hře jsem ho taky neviděl.
Xery se jako moderátor taky moc nepřipojuje do díla, užívá si free VIP, ale že by někomu poradil nebo se nějaký způsobem pokusil pomoci serveru jsem si nevšiml.
Separ by měl zvýšit svoji aktivitu ma forku, jako 4 příspěvky za 3 roky není moc. :lol:
Arrowq bez komentáře

Ostatní jsou v poho :-P
Ralph
Uživatelský avatar
449
Raider
 
Příspěvky: 695
Registrován: úte 21. črc 2015 8:12:16

Další

Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama