• Reklama

moderator - ajemaj

moderator - ajemaj

Příspěvekod ProGamer » sob 01. úno 2020 20:35:59

Zdravím, chtěl bych zažádat o moderátora na Rusted.cz na serveru battlefield. Na rust legacy mám už tolik hodin, že to ani nelze spočítat - hraju ho od začátku roku 2014 kde jsem začínal na jsem dement :(. Hraju aktivně každý den nebo ob-den (podle času) takže předpokladam že tak 8tis hodin už to bude. Mám i teamspek, i discord a popřípadně i Skype. Na tsku jsem pokaždé, když jsem na PC (denně mívám asi 7-10hodin) a discord mám v telefonu kde jsou nonstop zaplá data, takže nonstop. Mikrofon mam takže při nějakém problému můžu poradit. Je mi momentálně 17 (v červnu mi bude 18). Na rustu už se pohybuju dlouhou dobu, takže mě spousta lidí zná a spoustu lidí, jsem i učil hrát tuhle hru, navíc jsem měl už moderatora na rust funsite, takže co se týče řešení problémů nebo zaučování nových hráčů, nemám s ničím problém. Žádost jsem si podal kvůli kamarádům, a lidem které zaučuju apod, kteří říkali, že bych byl dobrý moderátor (jako na funsite). Teď, když tu vidím tu možnost, tak jsem si o to zažádal, protože jak lidem pořád radím apod, si myslím že by si zasloužilo trochu "vyšší post". Jinak z osobních informací, tak chodím momentalně do druháku na IT - obor programátor s maturitou... víc osobního infa nechci zveřejňovat.

Ohledně možnosti být moderátor přemýšlím už dlouho, no až teď mě par lidí přesvědčilo, ať si žádost podám.

Děkuji předem, ajemaj.
ProGamer
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 06. srp 2017 9:21:26

Reklama

Re: moderator - ajemaj

Příspěvekod ProGamer » sob 01. úno 2020 20:37:56

Dodatek:

gastromonem@gmail.com
discord:
I am BEST!!!
#9878
ProGamer
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 06. srp 2017 9:21:26


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron