• Reklama

Žádost o moderátora

Žádost o moderátora

Příspěvekod W0lfik » stř 19. úno 2020 0:00:33

1) Nick - W0lfiK
2) Počet nahraných hodin na Rust Legacy- No takhle vůbec nevím upřímně, hraju už od roku 2016
3) Vaší aktivitu na serveru kde by jste se rádi stali Moderátorem-Na serveru jsem prakticky furt ale jde o to jestli je škola nebo vikend takže (ŠKOLA- 5-6 Hodiny podle toho jak mám čas (VIKENDY 9-11) A rád by jsme se stal moderátorem na serveru Battlfield
4) Mít stažený a funkční TeamSpeak3 a Discord-Obojí mám a NONSTOP používám
5) Nějaký kontakt - DISCORD (W0lfik#3502) nebo W0lfiK.rust@email.cz jistě mam i Facebook nebo Instagram
6) Být aktivní nejen na serveru,ale i Discordu či TeamSpeaku - Jsem NONSTOP
7) Funkční Mikrofon - Mám i záložni :D
8) Váš věk - 17
9) Něco o vás, ať ta žádost není tak "suchá" - No tak jmenuji se Lukáš,Zajímam se rustem už celkém dlouho dá se i řict že je to topovka mého dětství a furt mě baví na serveru jsem furt vyjimky jsou když nemam čas nebo jsem nachípanej .Tak možná nějaky ty koníčci ve volném času je samo sebou rust nebo rybaření a fotografování .Kdyby to někoho zajimalo v přítomné době se vyučuji Kuchařem a Číšníkem.
10) Důvod proč by jste se chtěli stát moderátorem - No proč.. Asi řeknu to co tu říkají všichni ,chci pomáhat hlavně serveru a hráčum,dohlížet na pravidla a pořádek být ochranou serveru
W0lfik
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 29. bře 2019 16:53:42

Reklama

Re: Žádost o moderátora

Příspěvekod Venom » pát 18. zář 2020 23:25:47

žádost Zamítnuta
Obrázek
Venom
Admin Rust
 
Příspěvky: 191
Registrován: pon 27. úno 2017 18:03:55


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama