• Reklama

Žiadosť o pozíciu Moderátor na server Battlfield.

Žiadosť o pozíciu Moderátor na server Battlfield.

Příspěvekod onlyhsfrelixik » pát 05. čer 2020 10:37:01

Server: Battlfield (Dôvod žiadosti je ten že tam nieje žiaden moderátor.)
Meno v hre : onlyhsfrelixik
Kontakt na mňa : (gmail - frelixik@gmail.com / discord meno - frelixik / forum - nebol som aktívny kedže som prišiel po dlhšej dobe a hrám len 7-8 wipe ale nieje problém byť aktívny na forume.)
Odohraný čas na serveroch: Jak už som spomenul na normálu hrám 7-8 wipe na bfku som moc nehrával kedže mam low pc ale do piatka mi príde nový takže budem na bfku aktívny aspoň tie 6h a celkovo rust hrám cca 3-4 roky možno dlhšie.
Moja aktivita na serveru : je viac jak 6h jak kedy, a na forume/discordu budem aktívny aj keď nebudem na serveru.
Mať rozum nejméně na úrovni rozumného človeka! - Rozumovo som na tom dobré , aj keď par krát som mute dostal a dávnejšie som bol toxický ale ľudia sa menia a čas sa vrátiť s5 nedá.
Vek: Mám 19 rokov.
Niečo málo o mne :Volám sa David mám 19 rokov som vyučený automechanik ale viac sa venujem tuningu áut , taktiež sa venujem hrám, futbalu a ďalším športom.
Mám stiahnutý Team Speak 3 a aj funkčný mikrofon.
Podmienka číslo 1 : Snažiť sa pomáhať hráčom na serveroch ešte pred prijatím alebo mať nejaký počet zmysloplných príspevkov na forum. Pomáhať hráčom pomáham aj keď nie furt kedže nie som človek čo vie o tejto hre všetko , a príspevky mám na druhom účte na ktorý sa neviem prihlásiť ale dobehnem to aj na tomto účte.
Podmienka číslo 2 : Používať podobné meno v hre, na fórum! Je to z dôvodu, aby sa potom niekto nevolal na fórum a v hre inak : Síce teraz nesplňujem ale nieje problém si zmeniť meno na serveroch.

Dôvody prečo chcem byť moderátorom
Chcem si to znova skúsiť a zlepšovať sa v tej hre, pomáhať hráčom či na forume , discorde alebo v hre , a hlavne zlepšiť komunikáciu medzi hráčmi kedže to je odpad jak sa klany/hráči ku sebe správajú a zlepšovať celkovo server.
A taktiež preto lebo chcem si očistiť meno na rustede kedže nebol som milovaný na serveroch kvôli môjmu správaniu a chcem aby vedeli že človek sa mení niekedy ku lepšiemu niekedy ku horšiemu , já som sa zlepšil ku lepšiemu už nesom taký toxický hráč a ani nebudem :!:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naposledy upravil onlyhsfrelixik dne pon 22. čer 2020 15:36:25, celkově upraveno 2
onlyhsfrelixik
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 17
Registrován: pát 07. úno 2020 22:14:07

Reklama

Re: Žiadosť o pozíciu Moderátor.

Příspěvekod Amadeus » sob 06. čer 2020 12:49:18

prosím jen ne takového kokota :D :nope: :nope: :nope:
Amadeus
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 16. dub 2020 0:46:50

Re: Žiadosť o pozíciu Moderátor.

Příspěvekod onlyhsfrelixik » stř 10. čer 2020 8:46:51

Amadeus píše:prosím jen ne takového kokota :D :nope: :nope: :nope:

to je aj odpoveď na tvoju žiadosť.
onlyhsfrelixik
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 17
Registrován: pát 07. úno 2020 22:14:07

Re: Žiadosť o pozíciu Moderátor.

Příspěvekod Petik135 » pát 19. čer 2020 9:38:32

Sranda že hrávam na Normale nie práve krátku dobu a nevidel som ťa tam ešte.
Petik135
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 17. čer 2020 12:15:06

Re: Žiadosť o pozíciu Moderátor.

Příspěvekod onlyhsfrelixik » pát 19. čer 2020 12:20:27

Petik135 píše:Sranda že hrávam na Normale nie práve krátku dobu a nevidel som ťa tam ešte.

nick: onlyhsfrelixik/ ToAutoJeCash
onlyhsfrelixik
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 17
Registrován: pát 07. úno 2020 22:14:07

Re: Žiadosť o pozíciu Moderátor.

Příspěvekod Petik135 » pát 19. čer 2020 12:26:45

to druhé mi už niečo hovorí ale v poslednej dobe si tu aj tak nebol
Petik135
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 10
Registrován: stř 17. čer 2020 12:15:06

Re: Žiadosť o pozíciu Moderátor.

Příspěvekod onlyhsfrelixik » pát 19. čer 2020 21:22:46

Petik135 píše:to druhé mi už niečo hovorí ale v poslednej dobe si tu aj tak nebol

Nebol no, hral som skôr bfko, ale tak utorok mi dôjde pc a budem na normále furt keď nebudem v robote :like:
onlyhsfrelixik
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 17
Registrován: pát 07. úno 2020 22:14:07

Re: Žiadosť o pozíciu Moderátor na server Battlfield.

Příspěvekod Venom » pát 18. zář 2020 23:08:40

žádost Zamítnuta

Lock
Obrázek
Venom
Admin Rust
 
Příspěvky: 191
Registrován: pon 27. úno 2017 18:03:55


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron