• Reklama

Žiadosť o Moderátora na server Newbie

Žiadosť o Moderátora na server Newbie

Příspěvekod Fruko » ned 01. lis 2020 1:56:01

Ahojte všetci!

Rád by som sa pridal za Moderátora na server Newbie a dúfam, že sa vám moja žiadosť bude aspoň trocha páčiť..

1) Nick v hre používam " Fruko "

2) Rust Legacy hrám od roku 2016 mám nahratých trúfam si povedať aj cez 1000 hodín. ;)

3) Od mojich začiatkov som hral prevažne Newbie server na ktorom by som sa rád stal aj Moderátorom, lebo je to dobrá príležitosť nielen pomôcť novším hráčom, ktorý na tomto serveri väčšinou dostanú buď toxickú alebo vulgárnu odpoveď na ich otázky a to týchto nových hráčov dokáže jednoducho odradiť od tejto hry. (Vadí mi to pretože keď som hrával na mojich začiatkoch býval Newbie plný a vždy tam bol nejaký ochotný moderátor, ktorý vždy vedel pomôcť a vďaka týmto dobrým začiatkom túto hru dokážem stále milovať.)

4) Keďže som veľmi flexibilný a prevažne celý deň mám zapnutý Discord tak by kontakt so mnou by nemal byť problém. Môj Discord : Frukino#0377

5) Funkčný mikrofón, ten samozrejme mám :repair:

6) Nedávno som mal narodeniny (konkrétne 30.10) a už mám 17 rokov. 8-)

7) Volám sa Roman mám 17 rokov a som pomerne milý a rozumný chalan zo Žiliny. V budúcnosti by som chcel robiť Internetové siete/Programovanie a preto už druhým rokom študujem Informačné Technológie v Žiline. Okrem hrania hier mám aj nejaké tie záľuby medzi ktoré patrí programovanie, úprava fotiek, strih videa a počítače. Medzi moje obľúbené hry patria : Counter-Strike, Terraria a Rust Legacy (Skúšal som aj Rust Experimental ale nedokázal som si na to zvyknúť)

8) Ako som vyššie spomenul, som študent a mám tieto dni viacej času, ktorý využívam aj na hranie hier, vrátil som sa opäť k Rustu a na Newbie serveri necítim, že by hráči dostávali nielen pomoc, napríklad ohľadom základných funkcií na serveri ale aj ohľadom herných mechaník. Keďže na Rustede hrávam už nejeden rok a viem pomôcť s veľa vecami. S pravidlami mám skúsenosti a viem ako to funguje na Rustede. Snažím sa pomáhať kdekoľvek to len ide a dá sa na mňa poväčšine spoľahnúť :lol: Veci riešim hlavne s rozumom a snažím sa vyhovieť každému (ak je to samozrejme možné) Myslím si, že by som mohol byť aspoň dobrý kandidát na Moderátora a Ďakujem vopred za aspoň nejakú odpoveď. :lol:
Fruko
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 15. čer 2017 16:13:04

Reklama

Re: Žiadosť o Moderátora na server Newbie

Příspěvekod Venty » úte 03. lis 2020 20:09:23

Znám tě, takže vím, ale i proto aby jsi tady měl aspoň nějakou rekaci, tak bohužel na newbie asi není nikdo potřeba. Chodí tam oLson a to asi stačí vzhledme k populaci na newbie.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Žiadosť o Moderátora na server Newbie

Příspěvekod Fruko » úte 03. lis 2020 21:29:28

Battlefield neni volný? :lol:
Fruko
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 11
Registrován: čtv 15. čer 2017 16:13:04

Re: Žiadosť o Moderátora na server Newbie

Příspěvekod Venty » čtv 05. lis 2020 9:58:21

Oke, tak jinak. Nikde není zatím místo, ale pokud by bylo potřeba nebo když bude chtít Plesky někoho vzít, tak spíš napíše na dis. Takže pokud možno, tak poslat žádost spíš tam.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron