• Reklama

Žiadosť o moderátora- NEWBIE

Žiadosť o moderátora- NEWBIE

Příspěvekod Goldy » ned 01. lis 2020 2:07:17

Zdravím, volám sa Rado a mám 17 rokov. Študujem už druhým rokom na škole informačných technológií a v budúcnosti by som sa rád živil ako software inžinier alebo programátor. Medzi moje záľubi patrí už spomínané programovanie, ale aj učenie sa nových vecí, najmä jazykov... Taktiež rád hrám hry-- Csko a Legacy nemôže chýbať. Rustu som obetoval od roku 2016 okolo 1000+ hodín. Skúšal som aj nový rust ale vždy sa radšej vrátim ku tomu starému. S programovaním ala najmä rustom mám veľa skúseností...

Rád by som prispel nejako tejto komunite, a tak si podávam žiadosť o moderátora na serveri NEWBIE, kde je potreba pomáhať novším hráčom, ktorým vačšinou na otázky typu: "ako zničím stenu?" odpovedajú /suicide, /sell all... :facepalm: :roll: . Commandy a pravidlá samozrejme ovládam a mám už skúsenosti.

Kontakt neni problém aj na Discorde G O L D Y#8032
Mikrofón mám... keď tak Trust Starz z Tesca to istí ;)

Herný nick: GOLDY
Žiadosť som posielal už aj na discord...
Goldy
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 04. led 2017 8:34:23

Reklama

Re: Žiadosť o moderátora- NEWBIE

Příspěvekod Venty » úte 03. lis 2020 20:10:08

To stejné jak u Fruka, jen to zkopíruju.
Znám tě, takže vím, ale i proto aby jsi tady měl aspoň nějakou rekaci, tak bohužel na newbie asi není nikdo potřeba. Chodí tam oLson a to asi stačí vzhledme k populaci na newbie.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Žiadosť o moderátora- NEWBIE

Příspěvekod Goldy » úte 03. lis 2020 21:29:40

Okej... A na battlefield niekoho neni treba? :)
Goldy
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: stř 04. led 2017 8:34:23


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron