• Reklama

Žádost o Moderatora na BF

Žádost o Moderatora na BF

Příspěvekod Reddit » úte 10. lis 2020 2:51:24

1 tvůj věk 21

2 Herní nick Pepsi

3 Požadovaná hodnost Moderator

4. Server: BF

5 jak dlouhou hraješ na našem serveru? No na serveru hraji už hodně dlouho znám mám odehráno asi cca 4k hodin dohromady.

6 Zkušenosti z hodnosti, orientace v přikazech? Mám

7. Byl jsi v AT i na nějakem jiném serveru? jak dlouho? a proč tam už nejsi? Ano, byl jsem členem na docela velkým serveru ale odešel jsem kvůli tomu že tam byl strašný AT a pořád se jenom hadal atd a dělal kraviny a byl sem v něm dva měsíce.

8. Kolik času můžeš věnovat denně serveru? 6-8 i více.

9. Proč chceš být v AT zrovna na našem serveru? No hlavně že je tu super komunita, a super A-Team. Protože si myslím že mám spoustu zkušenosti které by bylo dobré využit. Hlavně jsem pořád aktivní a trochu práce by na něčem neuškodilo.

10 je něco, co by si jsi chtěl na serveru zlepšit? Server je dokonalý, není co zlepšovat.

11. Čeho by jsi chtěl jako člen AT docilit a zlepšit tim chod serveru a přichod nových hráčů? Kdybych tedy byl ten Moderator určitě bych si stavěl na tom abych byl oblibený mezí lidmi a udržoval bych mezi nimi komunikaci a taky mě hodně baví pomáhat lidem Velmi rád odpovidám a radim lidem, proto si myslím že tato pozice by mi hodně vyhovovala a vám by má přitomnost možná i pomohla.

12. Nějaký kontakt (Discord) TomGreeCZ#0103

13. Steam link https://steamcommunity.com/profiles/76561198161114971/

Předem děkuji a doufám že se vám moje přihláška bude líbit.
Naposledy upravil Reddit dne stř 27. led 2021 10:36:33, celkově upraveno 2
Reddit
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 01. pro 2019 13:30:27

Reklama

Re: Nábor Nábor Moderator

Příspěvekod Reddit » úte 10. lis 2020 2:55:10

Ještě bych zapomněl můj discord: TomGreeCZ#0103
Reddit
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 01. pro 2019 13:30:27


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron