• Reklama

Žiadosť o Moderátora server normál, battfield

Žiadosť o Moderátora server normál, battfield

Příspěvekod FaNta1 » stř 11. lis 2020 14:23:45

Zdravím Vás, rusťáci.. hráči alebo a-team.. :)
Touto žiadosťou by som Vám chcel niečo o sebe napísať, čo robím ako dlho hrám na tomto serveri a ako dlho už poznám samotnú hru rust legacy, ku ktorej sa vždy vrátim lebo patrí medzi moje najobľúbenejšie hry :D :D

Samotný rust som začal hrať asi tak v roku 2014, prvé mesiace som sa to učil hrať tak že som sa pozeral na brata ako to hraje, tým ma tato hra zaujala. Vtedy v tých časoch bola ešte komunita dá sa povedať celkom v slušnom stave.. :?
Teraz ako všetci vieme komunita na rustede nie je bohviečo.. Ale musím povedať že A-team sa snaží aby to bolo čo najlepšie. Priznám sa aj mne niekedy uskočí nejaké to slovíčko z nerv, ale snažím sa vždy ospravedlniť sa.
Mám 18 rokov, pochádzam z dediny na východe Slovenska.
Moje meno je Dávid Froň a v hre vystupujem zvyčajne pod menom FaNta.
Môžem sa priznať že zo všetkých hier čo som hral mam asi najviac nahraných hodín pravé z rustu. (odhad 5000-8000hodín, možno viac :lol: :lol: )
Používam teamspeak3 ale aj discord, kde som vždy v kontakte so serverom. Sledujem čo sa deje na discorde, zapájam sa do diskusií a snažím sa aj pomôcť hráčom ( začiatočník či pokročilým.
No a nakoniec prečo práve ja by som mal byť moderátorom na rustede ? Keď je tu určite veľa schopných ľudí čo by mohli byť tiež moderátormi ?
Preto lebo by som bol veľmi rád ak by som mohol pomáhať ľudom ktorí majú nejaký problém so spustením serveru, a tak ďalej...
Upozorniť hráčov v chate, (v hre, dc, ts) aby sa správali a aby komunita na rustede bola čo najlepšia
Mam skúsenosť asi z roku 2016 kde som bol moderátorom na jednom nemenovanom serveri.
A to je asi tak všetko, ak by sa chcel niekto niečo spýtať, kľudne nech sa ozve aj na discord, ale aj na teamspeak.
S Pozdravom
FaNta :like:
FaNta1
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 28. říj 2018 10:43:07

Reklama

Re: Žiadosť o Moderátora server normál, battfield

Příspěvekod Vosmik » stř 11. lis 2020 20:24:39

Momentálně asi není potřeba nikoho dalšího brát, na normálu je modu až dost a na bfku jich tam taky pár je.
Vosmik
Moderátor Rust
 
Příspěvky: 49
Registrován: stř 27. kvě 2020 10:14:52


Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron