• Reklama

Žiadosť o moderátora / admina

Žiadosť o moderátora / admina

Příspěvekod Shark » sob 24. pro 2016 13:56:11

1) Server: Normal / Battlefield (Ak admina tak všade)
2) Nick: Shark
3) Nějaký kontakt (Skype/E-mail) skype: fliper123123
4) Mít nahráno na serveru nejméně 20 hodin! Mám, 2 a pol roka snáď stačí
5) Vaší aktivitu na serveru a fóru.: Na forku som asi hodinu denne a v hre som 5-12 hodín. Záleží či je víkend alebo nie.
6) Mít rozum nejméně na úrovni rozumného člověka!: Mylsím si, že mám
7) Váš věk: 19
8) Něco o vás: Snáď sa nemusím zase predstavovať :D V skratke: Volám sa Filip, chodím na Súkromnú hotelovú akadémiu. Venujem sa hasičskému športu, vareniu a hraniu počítačových hier, a taktiež točím videá na YouTube. Skúsenosti s adminstvom mám ako už aj tu na Rustede tak aj na servery Metin2.
9) Mít stažený a funkční TeamSpeak3!: Mám
10) Funkční Mikrofon (Musí vám být dobře rozumět!): Mikrofon mám, rozumeť mi je
11) Musíte mít skype, napsat jméno! (Jde o zrychlenou psatelnou komunikaci!): Viď. bod 3. (fliper123123)
12) Podmínka: Používat podobné jméno ve hře, na fórum! Je to zdůvodu, aby se pak někdo nejmenoval na fórum a ve hře jinak atp.: Na forku Shark, v hre Shark

Prečo chcem byť zase admin alebo moderátor?
Osobne by mi radšej vyhovovali práva admina, ale tak to už je jedno. Adminom chcem byť preto, lebo na servery nie je moc adminov sú tam dvaja, z toho jersi sa stará o experimental a na jedného admina je to veľa, je bordel v chate, veľa rozpadnutých barákov (počas wipeu) a nedostatok Eventov, čož je aj hlavný dôvod prečo chcem admina a nie moderátora, aby tam niekto robil eventy, ktoré chýbajú.

S pozdravom
Shark

Inak štastné a veselé a štastný Nový rok! Vidíme sa v budúcom roku ;)
„Zajtra zmením svoj život. Včera som to chcel urobiť dnes.“

„One bullet can change history!"

https://www.youtube.com/user/SkillSharkTV
Uživatelský avatar
Shark
Admin Rust
 
Příspěvky: 260
Registrován: stř 27. srp 2014 10:11:33
Bydliště: Stará Turá

Reklama

Zpět na Nábor Adminů

  • Reklama
cron