• Reklama

SONAR XReddy - Banned -noreason ?!

Sem pište své dotazy a nápady

SONAR XReddy - Banned -noreason ?!

Příspěvekod yddeRX » ned 18. říj 2015 8:56:43

Ahoj , mé jmeno je Tomáš , hraji rust hodně dlouho , mé začátky byly na velice amaterské úrovni , no tak začíná káždý , ale pak jsem hral s kamošema , se kterýma hraji už od roku 2009 a to je například : LechtyONE , St0pCry aka Robin , spolu jsme začínali na "COMBAT ARMS" dále jsme přešlí na CSGO kde jsme se dostali spolešnéma silama až na nejviší rank - GE (ja mam zatím Supreme) ale to jsem odbočil , přes hraní csgo hrajeme taktéž RUST LEGACY , kde nás to naučila naše "legenda" "BlooD" . poté nas přemluvil Lety aby jsme hráli Experimental , tak ok zapl jsem to a vůbec sem nechápal co to je za hru , ale za 2-3 dny jsem se dotoho dostal prišel jsem nato , že s boltkou je to stejne jak s boltkou v legacy. musím také podotknout nato , že náš věkový průměr našeho clanu je 18a více. a bude nás soudit klučina, kterýmu je 14 (cirso) a jeho kamarád honza (take 14) , který také neustále spamuje toto forum ,že chce práva na NORMAL pff , jak dětinské. ok, dále jsi tu ty - Pleskáš , který nás banuje na úkor "DĚTI SI STĚŽUJI - NEBUDOU VIP - KURŇA ŽÁDNÉ MONEY- OK BANNED" nechápu co to má pak za smysl mít na Rustedu anti-cheat na který se nemúžete spolehnout (a náš tým ví že funguje hodně dobře) nechápem proč tu "zaměstnáváš" neplnoleté nebo aspoň 15ti leté klučiny , kteřý hrají RUST maximálně 1-2 měsíce (přesněji 200hodin max jak je pro moda záminkou) vím, že pleskáči nato neodpovíš , ale mohl by ses apoň zamyslet nad těmi činami , jaké zde ukazuješ.

já jsem težce pracující občan ,který po tvrdé práci si chce trošku oddechnout na RUSTU , ale jak vidím tak mi to ztěžujete ok,

BEZ POZDRAVU XReddy - PRIDE OF MORAVIA

PS: pošlu navás BRNĚNSKÝ /KOMEŤÁTSKÝ / ZROJOVÁCKÝ ULTRAS!!!!! - kappa
yddeRX
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 13
Registrován: úte 22. zář 2015 18:31:12

Reklama

Re: SONAR XReddy - Banned -noreason ?!

Příspěvekod 449 » ned 18. říj 2015 19:10:04

Nevím, to s věkem.

Hele, i čtrnáctiletý klučina to může mít v hlavě lépe srovnané než ty.

Teď k věci:

„musím také podotknout nato , že náš věkový průměr našeho clanu je 18a více.“

Tak to si s toho máme sednout na zadek nebo co?

„nechápem proč tu "zaměstnáváš“ neplnoleté nebo aspoň 15ti leté klučiny“

Jo, a to ty ještě nevíš, jaký máme měsíční plat. Přesně Ti říci nemohu, ale je to něco málo přes 53200,- KČ...

„kteřý hrají RUST maximálně 1-2 měsíce“ (pravopis Ti jde skvěle :D)

Hraji od samého začátku... (Nechci Tě děsit, ale je tu spousta hráčů, co tu hrají od začátku roku 2014...)

((((Mám pocit, že se považuješ za legendu serveru))))
Ralph
Uživatelský avatar
449
Raider
 
Příspěvky: 695
Registrován: úte 21. črc 2015 8:12:16

Re: SONAR XReddy - Banned -noreason ?!

Příspěvekod Budy » ned 18. říj 2015 19:25:56

449 - Neviem ako ty, ale určite sa nepovažujeme sa legendy po 1) a po 2) označujú nás tak hráči ktorí si vyžiadali ban :)
Ako niekto random povedal:
"You'll be the best 4ever"
Uživatelský avatar
Budy
Raider
 
Příspěvky: 130
Registrován: pát 08. srp 2014 17:15:23

Re: SONAR XReddy - Banned -noreason ?!

Příspěvekod Pleskac » ned 18. říj 2015 20:34:00

Serverů je spousta můžete hrát jinde.. LOCK
In Rust we trust!
Uživatelský avatar
Pleskac
Majitel Rusted.cz
 
Příspěvky: 1029
Registrován: sob 08. úno 2014 1:58:55


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron