• Reklama

Wipe na Normalu

Sem pište své dotazy a nápady

Wipe na Normalu

Příspěvekod FiidaCZ » pát 16. pro 2016 22:48:12

Zdravím, chtěl bych požádat adminy serveru aby udělali ještě před vánocemi wipe který by znamenal velký nárůst hráčů na serveru na kterém se už hodně lidi nudí a začínají odcházet. Taky jde o to že bude mít hodně lidi vánoční prázdniny a tím že bude čerstvě po wipe se sem jen nahrnou. Díky vánocům bude mít každý kidoš na Vipko a to znamená vice peněz na údržbu serveru a taky možná i na svačiny do práce či školy... :D jestli se na tento můj návrh přikloníte, bylo by moudré obstarat i lepši mašinu na server a přidat sloty vím že to asi není levná záležitost ale stačí trošku upravit VIP výhody a Vipko bude mít každý hráč na serveru.
1. Přidat 5 dalších portu na home a na hráče
2. Přidat o 1 další nastavení home
V případě že přidáte vipčkum první a druhou možnost, prosím o to aby se celkově přidalo všem 30 sekundová prodleva protože si myslím že 15 je málo... už hodněkrát se mi stalo že se mi týpek odportoval přímo před nosem když jsem ho naháněl. Nebo přidat další mod na combat kdy se člověk nemůže 3-5 minut odportovat když je zasažen kulkou, už jsem to na nějakém serveru viděl. Předem díky za připadnou odpověď a za váš čas.

Šťastné a Veselé ;) ;)
FiidaCZ
Kámen
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 16. pro 2016 21:54:43

Reklama

Re: Wipe na Normalu

Příspěvekod jersi » sob 17. pro 2016 10:37:17

:facepalm:
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Wipe na Normalu

Příspěvekod Mathieu » pon 19. pro 2016 16:20:16

jersi píše::facepalm:

u tehle postu na foru každeho přejde chuť si založit vlastni server :D :mrgreen: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Mathieu
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 17
Registrován: čtv 22. říj 2015 7:33:44


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron