• Reklama

ApiXx - žádost o moderátora na Experimental Normal serveru

Sem pište své dotazy a nápady

ApiXx - žádost o moderátora na Experimental Normal serveru

Příspěvekod Rade96 » úte 23. kvě 2017 8:50:56

Zdravím
Touhle cestou bych chtěl zažádat o moderátora na Expermental Normál Serveru, jak sem takhle sledoval jednu dobu, tak jsem musel otravovat Jersiho, přitom má nejspíše práce víc jak dost, na serveru jsem skoro tedka furt, jinak denně budu aktivní 5-6hodin, jak sem sledoval chat poslední dobou tak by ten moderátor tam byl potřeba, je mi 21let , zkušenosti mám , jde mi o to že tu hrají i dětí a určitě nechcou číst chat jak někdo píše sprosté slova, proto jsem podal tuhle žádost abych tomu mohl zabránit.

Screen:
https://ctrlv.cz/qxAC


https://ctrlv.cz/1dyk

https://ctrlv.cz/D9pK


https://ctrlv.cz/vvz0 poslední screen zastavěný sklad
Tvoje činy, jsou důkazem myšlení,
Uživatelský avatar
Rade96
Raider
 
Příspěvky: 43
Registrován: sob 13. kvě 2017 12:12:14

Reklama

Re: ApiXx - žádost o moderátora na Experimental Normal serve

Příspěvekod jersi » úte 23. kvě 2017 11:53:14

z toho zastavěného skladu není nic poznat
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: ApiXx - žádost o moderátora na Experimental Normal serve

Příspěvekod DosLewisos » úte 23. kvě 2017 12:33:00

Ty chceš moderátora. Však tu nehraješ ani měsíc. :nope: :nope: Ještě na newbie jsem ti pomáhal a neuměl si ani stavět. :nope: Moderátor by měl umět hru velmi dobře což u tebe bude problém. S tím, že na newbie tě vybrali a to tam nejdou výbušniny. :facepalm: A to, že má někdo zastavěný sklad je nějak trestné? Je to jeho věc, jestli má takovou taktiku proti offline raidu. :nope: :nope: <<<< 2.6. Je zakázáno stavět domy/sklady do kterých se nedá dostat bez bugů nebo použití /remove. Všechy domy musí jít raidnout! >>>> Jde se tam dostat pomocí výbušnin, takže co tu řešíš. ROZHODNĚ BYCH NEDÁVAL MODERÁTORA ČLOVĚKU, KTERÉHO RAIDNULI NA NEWBIE :facepalm: :facepalm: Divím se, že vůbec hraješ na raid serveru s tvými chabými zkušenostmi.
ne
DosLewisos
Raider
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 08. říj 2016 12:54:10

Re: ApiXx - žádost o moderátora na Experimental Normal serve

Příspěvekod jersi » úte 23. kvě 2017 12:48:05

DosLewisos píše:2.6. Je zakázáno stavět domy/sklady do kterých se nedá dostat bez bugů nebo použití /remove. Všechy domy musí jít raidnout!


ty si to tu napíšeš a stejně to nechápeš :-D
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: ApiXx - žádost o moderátora na Experimental Normal serve

Příspěvekod DosLewisos » úte 23. kvě 2017 14:05:26

jersi píše:
DosLewisos píše:2.6. Je zakázáno stavět domy/sklady do kterých se nedá dostat bez bugů nebo použití /remove. Všechy domy musí jít raidnout!


ty si to tu napíšeš a stejně to nechápeš :-D

Chápu to tak jak to je napsané. Jde se tam dostat pomocí výbušnin, takže nikdo nic neporušil. My jsme tak stavěli na normalu a nikdo si nestěžoval a neměl problém. To, že se někdo snaží ochránit sklad před offline raidem tímto způsobem je jako zakázané? Tak to by bylo třeba přepsat pravidla ať je to srozumitelnější pro obyčejné lidi. /// btw. určitě by bylo rozumnější používat originální soubory ze hry a nepoužívat pluginy nebo jiné modifikace, potom by se předešlo tomu, že autoři a hráči chápou větu jinak :wtf:
ne
DosLewisos
Raider
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 08. říj 2016 12:54:10

Re: ApiXx - žádost o moderátora na Experimental Normal serve

Příspěvekod jersi » úte 23. kvě 2017 14:12:51

se nedá dostat bez bugů nebo použití /remove

natom není co nechápat. nikdo si pak vlastní stěnu nebude odbouchávat ale removne ji.
co na tom nechápeš ?
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: ApiXx - žádost o moderátora na Experimental Normal serve

Příspěvekod DosLewisos » úte 23. kvě 2017 14:22:09

jersi píše:se nedá dostat bez bugů nebo použití /remove

natom není co nechápat. nikdo si pak vlastní stěnu nebude odbouchávat ale removne ji.
co na tom nechápeš ?

Takže to musí být viditelné (dveře ..). Tak já si to přebral trochu jinak, ale to nemění nic na tom, že není důvod kvůli jedné stěně brečet na modovaném serveru, kde máš 4 bedny výbušnin a psát to do topiku. Dělat si screeny a využívat to k tomu, aby totální nezkušený člověk získal moda. Bez komentáře k tomu. Dám si bělidlo. Zatím. :facepalm:
ne
DosLewisos
Raider
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 08. říj 2016 12:54:10

Re: ApiXx - žádost o moderátora na Experimental Normal serve

Příspěvekod jersi » úte 23. kvě 2017 14:47:40

no já myslím že to je jen další kapka proti FBI kde dva hraci dostali ban za hrubé nadavaní a dalsi mute... tohle zastavování je jen jakýsi bonus....
apixx to hlásil to chválím a mod by se tam hodil. takže +pro něj. ale minus že je tam chvíli nemá zkušenost a moc o něj žadoní :-D

bohužel nevím o jiných dalších kandidátech
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: ApiXx - žádost o moderátora na Experimental Normal serve

Příspěvekod Rade96 » úte 23. kvě 2017 15:58:31

No nějaké zkušenosti mám, newbie jsem hrál chvilí protože mně nešel zapnout normál server, musel sem několikrát zapnout loader znovu, jinak moderátorem bych chtěl být už jen z jednoho důvodu, hrají tu dětí a myslím si že oni nejsou zvědavy na některé jedince co mluví sprostě. Jersi je to tvoje rozhodnutí můžeme to zkusit nebudu využívat práva, pokud poruší někdo pravidlo , dal bych mu chatban + bych si vyfotil screen za co ten chatban dostal, to je odemně vše, není problém zbytek věcí probrat na skype, či Ts, hezkej den hoši.
Tvoje činy, jsou důkazem myšlení,
Uživatelský avatar
Rade96
Raider
 
Příspěvky: 43
Registrován: sob 13. kvě 2017 12:12:14

Re: ApiXx - žádost o moderátora na Experimental Normal serve

Příspěvekod DosLewisos » úte 23. kvě 2017 17:39:35

Apixx píše:No nějaké zkušenosti mám, newbie jsem hrál chvilí protože mně nešel zapnout normál server, musel sem několikrát zapnout loader znovu, jinak moderátorem bych chtěl být už jen z jednoho důvodu, hrají tu dětí a myslím si že oni nejsou zvědavy na některé jedince co mluví sprostě. Jersi je to tvoje rozhodnutí můžeme to zkusit nebudu využívat práva, pokud poruší někdo pravidlo , dal bych mu chatban + bych si vyfotil screen za co ten chatban dostal, to je odemně vše, není problém zbytek věcí probrat na skype, či Ts, hezkej den hoši.

To není jen o chatbanování, ale i o vědomostech, když tě nějaký nováček požádá o radu ohledně stavění, itemů ve hře atd. Tak aby jsi to věděl. Je hezké, že tam chceš dělat pořádek se salty kidama, ale ta druhá stránka je i pomoc nováčkům. Protože, když tam uvidí někoho se zeleným jménem, tak se budou obracet na něho. A nemyslím si, že by jsi zrovna byl ten, co by jim měl radit, jak udělat base a kde jaké itemy jsou. Ale vše se dá doučit. Přeji příjemný den. ;)
ne
DosLewisos
Raider
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 08. říj 2016 12:54:10

Další

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron