• Reklama

Uz i mod podvádí ?

Sem pište své dotazy a nápady

Uz i mod podvádí ?

Příspěvekod Ren » pon 18. úno 2019 8:01:20

17.2. V 11 nas začal raidit venom a next.. pote se k nim pripojila i
Urna..rikali ze sli counter ale nesli jelikoz kdyz muj kamoš štalmi na ne koukal od heli base a videl jako odchazeli ve 4 a don1k eště napsal že čekal víc lootu .. (warby, don1k, next, venom)

Ve 2v2 byste nas neraidli co venome :*
Ren
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 18. úno 2019 7:52:07

Reklama

Re: Uz i mod podvádí ?

Příspěvekod Don1k » pon 18. úno 2019 13:35:44

Ahoj,
Abych se k tomu vyjádřil tak žádnej teaming neproběhl to že vás začal venom a next raidit je pravda když vás začali zabíjet tak warby pronesl na tsku větu "jdeme counter" a já "proč ne" tak jsme šli já jsem zabil venoma a next warbyho a next poté utekl tak jsme pokračovali v raidu.
To že jsme si vzali nějakej loot je pravda a jak jsem psal čekal jsem víc a to že poté tam next a venom brali nějaké věci když už jsme tam nebyly je bráno jako teaming ?
Don1k
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 15
Registrován: sob 04. srp 2018 10:56:15

Re: Uz i mod podvádí ?

Příspěvekod Ren » pon 18. úno 2019 14:06:30

Štalmi ale říkal že vás videl 3 nebo 4 vybihat od nas coz venom a next delaj 2 tak nevim no
Ren
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 18. úno 2019 7:52:07

Re: Uz i mod podvádí ?

Příspěvekod Miya » pon 18. úno 2019 15:26:01

Pokud vás oba klany spolu neraidili, tak se nejedná o teaming. Counter to klidně mohl být. Navíc nevidím v tvém topicu jediný důkaz co by potvrzoval to co tu píšeš, tak co tu potom řešíme? Celá tato stížnost je postavená na "ten říkal to, ten zase tamto.."
Attention où tu mets tes pieds.

Steam: https://steamcommunity.com/id/msmiiya/
Uživatelský avatar
Miya
Lovec lidí
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 04. srp 2018 10:59:56

Re: Uz i mod podvádí ?

Příspěvekod WARBYzURNY » pon 18. úno 2019 16:37:38

Dobrý den pane Ren vysvětlím vám to jak to opravdu bylo. Jelikož byla pozdní večerní hodina (23:00) a najednou se ozvali výbuchy poblíž bandit Campu. řekl jsem Svému Teammatu (Don1k) na Komunikačním Programu zvaný [TeamSpeak3] cituji: "Pojdme counter raid" na to Don1k odpověděl cituji: "okey" přišli jsme k Oné Base která byla pod útokem. Tak jsme počkali na příležitost a vyrazili. Přibližně 30minut byli kruté souboje které skončili Ztráty na obou stranách jak Klanu URNA tak Klanu EZ. poté jsme však byli donuceni ustoupit načež Don1K neotálel a vzal pár "lootu" z oné base pod útokem poté jsme jen okolo klanu EZ rychle proběhli a dále se na místo nevraceli.Ale jak tady vyprávíte že nějaký váš kamarád něco "viděl" o tom se můžeme jen dohadovat jelikož jste nepodložil dostatečné důkazy a proto se dá nad celým případem jen mávnout rukou. Jelikož na Serveru Rusted "Experimental Normal" hraji už necelých 8 měsíců a vás vidím na serveru krátce usuzuji že dotyčný kamarád a vy si vymýšlíte protože bud závidíte Klanům a nebo jen máte problém s určitými hráči, proto bych navrhoval slovní řešení aby se naše vztahy urovnali. S udstivím pozdravem Warby z Klanu URNA.
WARBYzURNY
Kámen
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 13. úno 2019 22:03:54

Re: Uz i mod podvádí ?

Příspěvekod Miya » úte 05. bře 2019 18:43:38

Žádné důkazy.

LOCK
Attention où tu mets tes pieds.

Steam: https://steamcommunity.com/id/msmiiya/
Uživatelský avatar
Miya
Lovec lidí
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 04. srp 2018 10:59:56


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron