• Reklama

? Bezdôvodný ban ?

Sem pište své dotazy a nápady

? Bezdôvodný ban ?

Příspěvekod Kal » čtv 15. srp 2019 19:24:05

Chcel by som sa spýtať prečo som dostal na serveru Rust experimental "newbie" ban, zaujíma ma to preto pretože nepripadá mi to aby som robil na serveru niečo trestné, hrám tu už asi 9 mesiacov (s prestávkami) takže pravidlá poznám dobre, :) a nestretol som človeka ktorý by mal so mnou, nejaký vážny problém, ďakujem za rýchlu odpoveď :)
Kal
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 03. úno 2019 11:31:55

Reklama

Re: ? Bezdôvodný ban ?

Příspěvekod Miya » sob 17. srp 2019 21:44:57

Kdo ti ban dal a co si dělal když si ho dostal? :D
Attention où tu mets tes pieds.

Steam: https://steamcommunity.com/id/msmiiya/
Uživatelský avatar
Miya
Lovec lidí
 
Příspěvky: 37
Registrován: sob 04. srp 2018 10:59:56

Re: ? Bezdôvodný ban ?

Příspěvekod Kal » ned 18. srp 2019 9:14:29

mod "drawax" ma očividne nahlásil deň pred tým než som dostal ban pretože sa správal tak ako keby sa s tým vychvaľoval že "uvidíme kto sa bude smiať" (myslím to obrazne, použil iné slová),
No nahlásil ma pre to že zneprijemnujem hranie hráčom na serveru newbie, (jedná sa o counter heli/bradly), tieto veci sa týkajú len ostatných hráčov, a keď to myslel len že zneprijemnujem len jemu hranie, tak vždy ako sme začali fight bol k tomu nenápadne prizvaný štýlom (vyjdi von, poď na strechu a pod.) taktiež sme mali clan fighty takže to sa dá ťažko nazvať ako zneprijemnovanie hrania, ak to chceli obe partie.

Dalšia vec že používam "macro", výhradne hrávam skôr so sniperu pretože pre PC, nemôžem sa zučastňovať close fightu, +++ Dokopy mam 12 zabití čo je priemerný hrač rustedu, takže tu skôr išlo o zvyšovanie EGA že on si "môže" dovoliť dávať bany hocikomu...
Kal
Začátečník
 
Příspěvky: 6
Registrován: ned 03. úno 2019 11:31:55

Re: ? Bezdôvodný ban ?

Příspěvekod Drawax » úte 20. srp 2019 15:47:16

Ban byl projednán s majitelem serveru den předem ;)
Unban nedostanete ani jeden..



[LOCK]
Obrázek
Potřebuješ pomoct? Jsem na tsku nebo napiš soukromou zprávu.
Uživatelský avatar
Drawax
Raider
 
Příspěvky: 307
Registrován: úte 20. led 2015 7:59:38
Bydliště: Královehradecký kraj


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron