• Reklama

Nápady

Sem pište své dotazy a nápady

Nápady

Příspěvekod ShadowThief » pát 18. zář 2015 0:04:44

:coffe:

1) Lepší umístění těžebního stroje (těžby ropy):
Dle terénu - Se strojem se musí otáčet, stane se, že stroj jde umístit jen v jeden moment a než se tam správně dá zabere to i 5 minut, což může být na normalu rozhodující.
Pole zakázaného stavění - mohlo by se zmenšit pole kolem těžebního a ropného stroje. Když si někdo něco z toho postaví, tam si okolo dá kamenné zdi = zmenšení celkové rozlehlosti budovy.
Osvětlení - Ať už jsem kdekoliv, tak mě vždy chybí osvětlení, což lze použít jen pochodeň nebo čepici. Buď bych na texturu těžebního stroje přidal lampu, nebo to alespoň na jednu povolil. - První možnost bude asi trochu náročnější.
(Lampa potřebuje na provoz jen dřevo a je malá).

2) Cedule:
Při stavění zablokováno bych zrušil přepisování cedule - Když někdo umístí ceduli, tak tam není zbytečně a každý den ji přepisovat,... obzvlášť, když Vám ji přepíše na nějaké sprosté slovo.

3) Zbraně:
Snížení počtu nábojů u zbraně na 50%. Např. najdu Thompson a v něm je 16/20 nábojů. Co když jich třeba najdu 5, tak už mám 80... (nově 50).

4) Hunt:
Velice dobré, akorát je na Newbie celkem zbytečný Researcher (asi výzkumník, vynálezce). Má snížení doby výzkumu, což je ale vždy 10 s a snižuje dobu mezi výzkumy, což je ale 0 s. Možná bych to změnil, že by třeba přidal 2,5% šance na vynalezení předmětu ve výzkumném stolu. (zaokrouhleně - 3-5-8-10-13 (12,5) seřazeno dle levlů - 5), takže by byla změněna šance z 30% na 43% (42,5 %) při maximální lvl... - stejně se mi těch 43% zdá málo, ale lepší než 30%. :lol:

Vše se může změnit v novém updatu, takže to může být něco i jinak...
ShadowThief
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 28. črc 2015 21:25:47

Reklama

Re: Nápady

Příspěvekod Padouch » pát 18. zář 2015 7:16:04

Většina toho co tu píšeš jsou vlastnosti a prvky hry a myslim ze není rozumné do toho zasahovat a do některých ani zasahovat nejde.Plugin hunt je výtvor vývojářů oxide tudíž ne vše tam jde předělávat a nevím zda se bude chtít Pleskymu přepisovat plugin, stejně tak i loot jak píšeš nejde moc pozměnit ale jen omezit tudíž bude menší šance například najit zbraň ale těžko určíš počet nábojů ve zbrani kterou najdeš.je to generované náhodně.
Uvidíme jak se k tomu vyjádří Plesky az přijde :)

P.S:ještě ohledně lootingu zbraní bych zvedl obtížnost protože najít zbraň je tu celkem snadné :repair:
Rust Legacy a Experimental Admin Padouch
http://www.Rusted.cz
Uživatelský avatar
Padouch
Raider
 
Příspěvky: 53
Registrován: sob 27. zář 2014 10:23:35
Bydliště: Plzeň

Re: Nápady

Příspěvekod Pleskac » pát 18. zář 2015 17:11:34

1. To by museli změnit/předělat vývojáři hry
2. Taky je to takhle zamýšlené vývojáři nevím možná by to šlo nějak modifikovat..
3. Možná by šlo udělat že zbraně budou bez nábojů (na to se podívam)
4. Vůbec si to nepochopil :facepalm: NENI to snížení doby výzkumu ale snížení doby výroby (craftingu)

To je asi tak vše co ti k tomu řeknu :D
In Rust we trust!
Uživatelský avatar
Pleskac
Majitel Rusted.cz
 
Příspěvky: 1029
Registrován: sob 08. úno 2014 1:58:55


Zpět na Diskuse

  • Reklama