• Reklama

Bezdůvodně zabanován. :-(

Sem pište své dotazy a nápady

Bezdůvodně zabanován. :-(

Příspěvekod Heziro93 » úte 22. zář 2015 11:42:24

Zdravím , to co tu teď čtete , je už spíše vyjádření mé bezmocnosti , včera (21.9) Jsem byl kolem 20:00 zabanován.Byl to Newbie server (experimental). Když mi včera nechtělo naběhnout forum, poprosil jsem kamaráda forbiho aby zde sdílel mou prosbu o vysvětlení,čehož se mi dostalo v takovém smyslu,že mám prý wallhack a flyhack a buhvi co ještě...
Přál bych si , aby si tohle přečetl především hlavní admin , kterému jsem bohužel včera nejspíš nestál za vyslechnutí,ale chápu že má spoustu jiných starostí , tak nejspíš nebyl čas.Proto vlastně píšu sem, na vaše forum, abych měl alespoň nějakou šanci se k tomuhle nedorozumění vyjádřit.Je mi 22let, hrál jsem 5let na vysoké úrovni hru "Call of duty4" na které bylo na denním pořádku potkávat slabší jedince , kteří se v očich ostatních snažily vyniknout za pomocí toho ,že podváděli různými hacky,ja byl vždy ten co si řekl , že mi někdo tak jednoduchý, kdo musí používat hacky ve hře , aby si možná kompenzoval nejakou psychickou nevyrovnanost,nebo vážně netusím proč, mi ani nestojí za to abych mu na to cokoliv psal .Je to jeden z mnoha příkladů které bych mohl uvést ,chápu že důvěra v člověka píšícího někde na forum , se jen těžko hledá,proto jsem taky prosil o komunikaci s hl.adminem po ts. Bohužel pro mě je to poslední možnost se očistit ,kdybych cokoliv z toho co mi admin napsal , že mám , někdy použil , tak k tomu nenapíšu půl slova , ale když dostanu ban za něco co jsem neudělal a ještě k tomu za něco co sám odsuzuji, tak cítím potřebu se bránit a bojovat za to aby bylo vše vysvětleno a napraveno. Děkuji každému kdo mi věnoval svůj čas a tohle si přečetl , věřím že se vše brzy vyřeší , protože až na tohle nedorozumění tu admin. team pracuje velmi spolehlivě.Tak snad zas brzy na viděnou ve hře. Heziro93
Heziro93
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 22. zář 2015 11:14:24

Reklama

Re: Bezdůvodně zabanován. :-(

Příspěvekod CirSo » úte 22. zář 2015 15:56:28

Ahoj počkej na pleskače, on se tu vyjádři a řekne ti jestli máš právo na unban
Jinak podle mě se jednalo bud o cheaty, nebo jsi měl nejaký bug a prostě ti to hodilo ban za wallhack, flyhack.

Hezký den přeju :)
Jeden výstřel, jeden headshot, jeden kill, žádný AB pouze Skill

[MOD] - rust experimental
Uživatelský avatar
CirSo
Lovec lidí
 
Příspěvky: 34
Registrován: pon 21. zář 2015 16:13:44

Re: Bezdůvodně zabanován. :-(

Příspěvekod Pleskac » úte 22. zář 2015 16:09:51

Na serveru je sice teď anticheat ale přesto tě server vyhodil za fly hack pod mapou takže si musel mít wallhack aby ses tam dostat. Toto je součástí placených hacků které většinou oficialní anticheat nenajde proto máš ban ode mě.

Celé jsem to začal řešit kvůli tomuto viewtopic.php?f=78&t=3997 ty si přišel na server večer 20.9 a hned tuto noc "zmizel" někomu celý barák na newbie serveru kde není možnost někoho raidnout bez cheatů.
Čistě náhodou jste tam byli celou noc a rubali jste tam něco s destroy?
Ráno jim záhadně zmizel barák ale o tom vy určitě nic nevíte ;)

[03:52:04] [COMMAND] Forbi: /tp heziro93
[03:52:43] [COMMAND] Forbi: /tp heziro93
[03:53:18] [COMMAND] Forbi: /tp heziro93
[04:18:19] [COMMAND] Forbi: /destroy
[04:18:35] [COMMAND] HeZiro93: /destroy
[04:24:10] [COMMAND] Forbi: /destroy
[04:25:01] [COMMAND] Forbi: /home 1
[04:25:27] [COMMAND] HeZiro93: /tp forbi
[05:09:22] [COMMAND] HeZiro93: /home 1
[05:12:00] [COMMAND] HeZiro93: /tp forbi
[05:12:09] [COMMAND] Forbi: /accept
[05:15:06] [COMMAND] Forbi: /home 1
[05:20:08] [COMMAND] Forbi: /home 1
[05:27:09] [COMMAND] Forbi: /home 1
[05:30:26] [COMMAND] Forbi: /tp heziro93
[06:00:54] [COMMAND] Forbi: /destroy
[06:05:04] [COMMAND] Forbi: /destroy
[06:09:23] [COMMAND] Forbi: /destroy
[06:13:51] [COMMAND] Forbi: /destry
[06:13:56] [COMMAND] Forbi: /destroy
[06:14:09] [COMMAND] Forbi: /destroy
[06:14:45] [COMMAND] Forbi: /destroy
[06:15:08] [COMMAND] Forbi: /destroy
[06:18:46] [COMMAND] HeZiro93: /home 1
[06:28:34] [COMMAND] HeZiro93: /tp forbi
[07:03:14] [COMMAND] Forbi: /home 1
[07:03:19] [COMMAND] Forbi: /home 1
[07:11:25] [COMMAND] HeZiro93: /tp forbi
In Rust we trust!
Uživatelský avatar
Pleskac
Majitel Rusted.cz
 
Příspěvky: 1029
Registrován: sob 08. úno 2014 1:58:55

Re: Bezdůvodně zabanován. :-(

Příspěvekod Forbi » úte 22. zář 2015 16:58:35

Ano s C4 nebo granaty to nejde ale kdyz tam je slabsi nez zelezna zed jde to po nejake dobe znicit krumpacem nebo strileni zbrani, a obzvlast drevene dvere nebo strop jdou behem chvile znicit
Forbi
Kámen
 
Příspěvky: 3
Registrován: pon 21. zář 2015 19:07:22

Re: Bezdůvodně zabanován. :-(

Příspěvekod Heziro93 » úte 22. zář 2015 17:04:49

O tomhle jsem s tebou chtěl mluvit kdyby jsi dorazil na team speak .Ano ten den jsem byl ne první ,ale druhý den na serveru , den předtím jsem tam byl pod jménem rusted.com. Protože se mi automaticky vygenerovalo díky klentu , který jsem stahoval z jiní stránky. Ale když jsem se připojil druhý den tak byl asi nejake wipe , protoze mi to napsalo že jméno je už obsazene , nechápal jsem to , proste jsem stahl hru od vás , udělal si normální nick a začal hrát , ano s kámošem nás ta hra bavila a měli jsme čas tak jsme hrali celou noc , což vedlo k tomu že jsme běhali poserveru . A o tom baráku vím a myslel jsme že o tom rust je , že když si ěpatně zabezpečíš stavbu , že o ni přijdeš.Když jsme s kamosem k baraku dorazili tak působil nedobytně , ale jelikož byla autorizační skříň na kraji hned první místnosti a o patro nad ní druhá , tak nebylo problém (vzhledem k velikosti objektu) na hranici , kde už autorizacni stavba nedosahla postavit zed a přeskočit na střechu objektu, potě jsme se s kamarádem dostali dovnitř a stačilo se prokopat dřevěným stopem který byl v malí místnosti s tou horní autorizační skříní.bylo to 125HP myslim , což nebylo problém prostřílet.A kvuli tomuhle jsem dostal ban za flyhack a wallhack a kamarád taky ? Ta stavba byla jednoduše špatně zabezpečená! . Autorizační skřín se dává do prostřed objektu a ne na kraj a když už tak se jich dává více dál od sebe , ne přímo nad sebe jak to bylo v tomhle případě .Jak už jsem psal , hacky jsem nikdy neměl a absolutně odsuzuji každého kdo je používá , vše by to vyřešilo 5 minut konverzace na team speaku kde bych ti vše co jsem tu ted psal ,podrpobněji popsal.
Heziro93
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 22. zář 2015 11:14:24

Re: Bezdůvodně zabanován. :-(

Příspěvekod Pleskac » úte 22. zář 2015 17:11:04

Ještě mi teda vysvětli proč tě server vyhodil za fly hack pod mapou to si asi nějak přehlídnul. :D A ještě mi řekni jak si věděl že tam tu skříň mají když mi stavitel objektu ve svém vlákně tvrdí že mel skříně obestavěné ze všech stran zdí tudíž nemohli být vidět.

A o tom baráku vím a myslel jsme že o tom rust je , že když si ěpatně zabezpečíš stavbu , že o ni přijdeš.


Proč teda nejdete hrát na normal?
In Rust we trust!
Uživatelský avatar
Pleskac
Majitel Rusted.cz
 
Příspěvky: 1029
Registrován: sob 08. úno 2014 1:58:55

Re: Bezdůvodně zabanován. :-(

Příspěvekod Heziro93 » úte 22. zář 2015 17:20:28

V te spodní mistnosti byla spousta oken , z kterých byla skříň krásně videt a druhou jsme našli , když jsme se dostali na střechu a mimochodem byla v místnosti krerá byla otevřená a měla dřevěnou podlahu , kterou jsme se potom prokopali do hlavní místnosti. ten flyhack si nedokážu vysvětlit , ale kicknutý ze serveru jsem byl až později za pomocí banu. A na newbie jsem hrál z toho důvodu že jsem nikdy předtím rust nehrál a chtěl jsem se ho prvně učit, ale není na tom nic těžkého , navíc mi to kamarád vysvětlil. Klidně bych šel hrát na normál , ale bohužel mám ban. Vážně si prosim neuděláš pár minut na ts.?Čekám na něm celé dny , moc bych si to přál už celé dořešit,děkuji za pochopení.
Heziro93
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 22. zář 2015 11:14:24

Re: Bezdůvodně zabanován. :-(

Příspěvekod Devils636 » úte 22. zář 2015 17:24:20

Hlavně nejsme malí kluci je nám od 19-29let tak to tady nanas neskoušejte s hackama.
Devils636
Kámen
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 22. zář 2015 17:20:51

Re: Bezdůvodně zabanován. :-(

Příspěvekod Pleskac » úte 22. zář 2015 18:08:03

Devils636 píše:Hlavně nejsme malí kluci je nám od 19-29let tak to tady nanas neskoušejte s hackama.


O to je větší pravděpodobnost že by sis ty hacky někde koupil ne? :lol: Ale nemyslím si že byste byli tak blbý a kupovali si hacky když si nekoupíte ani hru :D

Dam jsem vám teda unban. Doufam že si toto přečte i AdamekGold a Rudys a trošku vylepší svoje stavby. Dnes bude na serveru update že musíte být vlastníkem budovy a nebo přítelem vlastníka abyste mohli použít /destroy a toto se už neopakovalo.
In Rust we trust!
Uživatelský avatar
Pleskac
Majitel Rusted.cz
 
Příspěvky: 1029
Registrován: sob 08. úno 2014 1:58:55

Re: Bezdůvodně zabanován. :-(

Příspěvekod Heziro93 » úte 22. zář 2015 18:25:14

Děkuji za pochopení a hlavně za řešení celého problému .
Heziro93
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: úte 22. zář 2015 11:14:24

Další

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron