• Reklama

Report hackerů na normal serveru

Sem pište své dotazy a nápady

Report hackerů na normal serveru

Příspěvekod Shockerino » pon 02. led 2017 17:49:40

No, začal bych tím, že v klanu o kterém píšu jsem byl, jde o N3GAN. Jeden den jsem šel pokecat s klanem UNKN a můj klan N3GAN se nějakým zvláštním způsobem urazil a začali hrát proti mně, tak jsem se přesunul k UNKN. Od té doby stále někoho na serveru uráží a sem tam je to docela osobní. Rozhodli jsme se že je půjdeme tedy raidnout...... No, jak to dopadlo, postavili jsme si normálně raid base a po chvíli běhali okolo, nejprve jeden přežil headshot +3-4 hity z AK do full gearu (to by přežít neměl) a nasledně dotyčný hráč fliknul a zabil mě. Jelikož jsem s nima hrál, tak vím, že rozhodně takový aim nemají, hrají tak 3 týdny a opravdu ten aim nic moc nebyl. Dále jsme se s nima zkoušeli střílet z oken, kde jsme všichni usoudili že jde o aim bot. Hráč Henessy naprosto nenápadně prefireoval na 150m s m249, dal 2 killy a oba dva dostali jen jednu ránu do hlavy a byli mrtví, přes metal masku, přes 100% hp.... takový damage rozhodně m249 nedává. Další zajímavý moment byl když hráč Lokheim zabíjel hráče s metal maskou na jednu ránu do full hp do hlavy, to by také nemělo být možné, s metal maskou by damage měl být maximálně 80%.
Samozřejmě pokud samy neuvidíte že mají aimbot, tak nemůžete nikdy dát ban, ale opravdu by se hodilo kdyby na ně někdo nenápadně kouknul když budou běhat po mapě, protože jsme si všichni z UNKN jisti, že aimbot mají. Jde pravděpodobně o to, že když jsem od nich odešel, tak se naštvali a už nechtějí hrát, tím pádem si ještě posledních pár dní užijou s hackama a pak si prostě nechájí dát ban a rust už hrát nebudou, za to bych dal ruku do ohně, takže se jenom ten ban snažím trochu urychlit, děkuji.
Shockerino
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 02. led 2017 17:29:48

Reklama

Re: Report hackerů na normal serveru

Příspěvekod Shockerino » pon 02. led 2017 19:25:40

Nick klanu se změnil na SHOCK
Shockerino
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 02. led 2017 17:29:48

Re: Report hackerů na normal serveru

Příspěvekod Lokheim » stř 04. led 2017 21:41:30

LOL
Lokheim
Kámen
 
Příspěvky: 2
Registrován: pát 08. dub 2016 14:03:02

Re: Report hackerů na normal serveru

Příspěvekod Woffik » čtv 05. led 2017 12:22:06

No ale chcel by to niake video.
Ale keby mali hacky tak by uz mali ban.
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron