• Reklama

Bedna s nářadím ...

Sem pište své dotazy a nápady

Bedna s nářadím ...

Příspěvekod DosLewisos » čtv 19. led 2017 17:33:00

Server je: Exp. Newbie.
Jdu kolem domu, zjistím, že nemá bednu s nářadím, tak tam plácnu svoji. Vezmu surky z mého baráku a jde se krást. Ale ne :nope: . Mám tam privilegia, ale nemůžu tam bourat :wtf: . Nějaké změny nebo je to bug? :wtf: Děkuji za objasnění. (btw.: dlouho jsem tu nehrál, tak jestli jde o změnu, tak mě nebijte)
stručně>>cizí stavba, moje authorizačka, nemůžu krást<<<
ne
DosLewisos
Raider
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 08. říj 2016 12:54:10

Reklama

Re: Bedna s nářadím ...

Příspěvekod jersi » čtv 19. led 2017 18:46:35

pro remove je treba být majitel a mít autorizaci
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Bedna s nářadím ...

Příspěvekod DosLewisos » čtv 19. led 2017 18:51:43

Stavbu postavil někdo jiný, ale zapomněl si tam dát authorizačku. Tak jsem ji tam dal já a mám v té budově privilegia, ale přesto všechno nemůžu bourat. Jak jsem tu hrál 2-3 měsíce zpět, tak to šlo. :wtf: Netuším co to je. Však si, tak sám určitě raidoval na newbie a nespoléhal si na nedostavěné okna jako u mě. ;)
DODATEK: Postavené schody ode mne šli zbourat, ale jeho ne, jakoby šlo o to, že on tu stěnu postavil a ne já, ale já tam mám privilegia. :wtf:
ne
DosLewisos
Raider
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 08. říj 2016 12:54:10

Re: Bedna s nářadím ...

Příspěvekod jersi » čtv 19. led 2017 19:03:44

Pro remove je treba být majitel a mít autorizaci

lepší ?
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Bedna s nářadím ...

Příspěvekod DosLewisos » čtv 19. led 2017 19:16:59

Majitel. :facepalm: Jako vážně. Takže vlastně nemusím mít vůbec v baráku bednu s nářadím, protože mi nikdo stejně nemůže zničit dům. Maximálně mi tam může něco dostavět. Pecka no. Já si říkal, že tam je nějaký obrovský nárůst hráčů. A proč ty změny? Není newbie sám o sobě lehký a ještě toto. :roll: Na normal není čas a newbie je teď minecraft. Asi zkusím nějaké ty nové hry co tu Plesky začal nabízet. Díky za vysvětlení. :lol: :lol:
--------
ne
DosLewisos
Raider
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 08. říj 2016 12:54:10

Re: Bedna s nářadím ...

Příspěvekod jersi » čtv 19. led 2017 19:26:21

je to newbie..to snad mluvi samo za sebe... chceš raidovat tak běž na normál
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Bedna s nářadím ...

Příspěvekod DosLewisos » čtv 19. led 2017 19:37:39

Tam nešlo o raid (a jak píšu na normal není čas) , ale o to, že je to součást hry. Nemáš postavenou bednu s nářadím tvůj problém. Když opravujete, takové ptákoviny, tak proč tam dneska odpálili dvě vysoké zdi a vykradli pece, to snad není raid. Blbost :!: . Vypnuté výbušniny, které nefungují, ale bedna s nářadím musí jít pryč, kvůli tomu, že neumí hráči newbie postavit základní prvek Rustu. Před uzamknutím, bych poprosil, kdyby tu Plesky napsal proč tyto změny, když stále fungují C4 na některé prvky a to nikoho nezajímá. Já myslel, že účel serveru je především se naučit základy hry a ne to co se tam děje teď. :facepalm: :wtf: :facepalm: :roll: :roll: :wtf:
ne
DosLewisos
Raider
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 08. říj 2016 12:54:10

Re: Bedna s nářadím ...

Příspěvekod jersi » čtv 19. led 2017 19:42:46

no to je právě ten detail to není součást hry. /remove je ve hře pro připadné opravy chyb které si majitel na stavbě udělá.

DosLewisos píše:á myslel, že účel serveru je především se naučit základy hry

ano přesně tak. a proto je remove pouze pro majitele. protože je to newbie server a 50% lidi děla bordel, a vymýšlí jak někomu vykrást dum. tak že mu zničí cupboard at rozstrilením skrz okno, nebo vynalézavější zapalná raketa pod základy atd...
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Bedna s nářadím ...

Příspěvekod DosLewisos » čtv 19. led 2017 19:52:31

Tak to by bylo dobré, kdyby jste bořili stavby afk hráčů, které smrdí na každém kroku, povalující se části staveb atd. A ty fungující C4, to je co? Postavím si hradby a k čemu? Když mi je někdo rozbombí. To jako nevadí? :wtf: Nevím no. Pro mě jediná zábava na serveru skončila. A to byla přesně ta, kterou jsi napsal. Vymýšlet jak se dostat do baráku. :( :( Takže konec no. :( Ale ty stavby by jste mohli čistit (základy, zdi jen, tak na poušti atd. = bordel).
-------------
btw.: já si můžu kolem těch co nebudou mít bednu s nářadím postavit zdi, základnu a šikanovat je :mrgreen: to nezní, zase tak špatně :D všechno zlé je k něčemu dobré
------------
Ono to remove, bylo stejně úžasné v tom, že jsi mohl odstranit afk stavby, teď tam budou jen smrdět. :|
ne
DosLewisos
Raider
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 08. říj 2016 12:54:10

Re: Bedna s nářadím ...

Příspěvekod DosLewisos » čtv 19. led 2017 19:55:56

A ještě jeden dotaz. To rozpadání základů zůstalo, protože jsem to ještě neviděl?
ne
DosLewisos
Raider
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 08. říj 2016 12:54:10

Další

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron