• Reklama

Stavění v building blocked

Sem pište své dotazy a nápady

Stavění v building blocked

Příspěvekod jersi » úte 09. kvě 2017 14:13:28

zakládám diskuzi kvůli poslednímu devblogu a jeho upravě že lze stavět z twigu a pokládat žebříky v cizí bázi (v building blocked)

jelikož to moc lidi nenadchlo a ani nás, chceme tuhle možnost příštím wipem zcela zrušit, tak jak je to nyní zrušeno na newbie serveru. závisí to také na vás a tak čekáme vaše reakce, jde o zvážení pro a proti aby jsme udělali nějaký závěr.

osobně to vidím jako plus pro lidi co hrají sami nebo v malem počtu, protože raidnou base co ma 10pater je bez pomoci několika dalších lidi kvůli boostu nereálné.
jako mínus vidím to že každá base je ten velice snadno raidnutelná, a navíc to ušetří velké množství vybušnin takže se více raiduje než dříve. prakticky je ve hře více vybušnin než dveří :D

takže jaký je váš názor na tohle. a jak by jste to řešili ?
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Reklama

Re: Stavění v building blocked

Příspěvekod 14WolFikCZ » úte 09. kvě 2017 14:23:52

Je to kokotina nechápu proč to přidali nejrači bych byl kdyby to nebilo. Určitě nebudu proti když se to zruší.
14WolFikCZ
Kámen
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 14. dub 2017 11:42:07

Re: Stavění v building blocked

Příspěvekod strana444 » úte 09. kvě 2017 14:24:50

Jsem proto aby se tu zrušilo jelikož je to totální píčovina. :D .Nechápu jak to mohlo někoho napadnout. Menší base jsou snadno raidnutelne atd......
strana444
Kámen
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 06. pro 2016 16:28:05

Re: Stavění v building blocked

Příspěvekod BezdaLuky » úte 09. kvě 2017 17:52:06

Ahoj,budu taky reagovat...Myslím si,že toto byl opravdu ústřel stavění z twigu v building blocku,ale na druhou stranu to dává zase prostor k sebezdokonalování při stavbě base a rozkládání loot room po celém baráku.Vždyť 90℅ hráčů má zažitý jeden styl base,kterou staví dokola...díky této inovaci musí hold zapojit i trochu vlastní představivosti a kreativity.Myslím si,že je to jen o zvyku kdy si hráč8 začnou dávat pozor na to kde loot room dají.Upřímně na Rusted.cz je pořád možnost remove,když položíš zeď,ale na Vanille jsi bohužel odkázán na první stavbu jinak můžeš pickovat od rána do noci..Osobně se mi líbí obě varianty hry,vneslo to do hry trochu dost adrenalinu
BezdaLuky
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 08. úno 2017 5:23:04

Re: Stavění v building blocked

Příspěvekod DosLewisos » úte 09. kvě 2017 18:11:22

Však to můžou při dalším updatu změnit. A povolí jen žebříky třeba. Počkejte do pátku a uvidíte.
ne
DosLewisos
Raider
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 08. říj 2016 12:54:10

Re: Stavění v building blocked

Příspěvekod jersi » úte 09. kvě 2017 18:12:38

DosLewisos píše:Však to můžou při dalším updatu změnit. A povolí jen žebříky třeba. Počkejte do pátku a uvidíte.

ano mužou, my pracujeme s tím že to neudělají. pokud ne tak jak to řešit. kdyby dali jen zebříky prakticky to není žádná změna.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Stavění v building blocked

Příspěvekod DosLewisos » úte 09. kvě 2017 18:16:17

No, kdyby to neopravili, tak by ztratili hodně hráčů co tak čtu na Youtube nebo na forech. :shock: Snad to byl jen blbý žert.
ne
DosLewisos
Raider
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 08. říj 2016 12:54:10

Re: Stavění v building blocked

Příspěvekod jersi » úte 09. kvě 2017 18:26:33

jo kdyby to dali na 1april tak to chápu..
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Stavění v building blocked

Příspěvekod jaccek » úte 09. kvě 2017 20:30:45

Zdravím.

Osobně jsem Rust na kraft, těžbu a stavbu pohřbil. S klukama válčím na ultra serveru kde padají z barelu i rakety a stacky po milionu surovin. Takže se tam jen zabijí a raidí. Změnil jsem server z důvodů následků nového devblogu, kde zmíněnou těžbou atd., nechci hodiny ve hře a života zbytečně promarnit, že přijde 12 letý kluk a až budu na noční tak o vše přijdu. Až se to vrátí do normálu, rád se vrátím na server Battlefield :-) kde jsem často býval. Jen mě mrzí to VIPko u Vás, protože tam teď nehraji a propadá mi takto.

Hezký den :-) :coffe:
Uživatelský avatar
jaccek
Kámen
 
Příspěvky: 1
Registrován: čtv 09. bře 2017 22:21:22

Re: Stavění v building blocked

Příspěvekod Qerty » stř 10. kvě 2017 14:48:21

Já jsem taky naprosto proti této novince, je to hloupost a hra je teď pomalu nehratelná. Čím dřív se to vrátí do původního stavu tím lépe. :dislike:
Qerty
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: pát 10. úno 2017 10:07:28

Další

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron