• Reklama

"Newbie"

Sem pište své dotazy a nápady

"Newbie"

Příspěvekod DosLewisos » čtv 11. kvě 2017 14:53:35

Včera se přihlásili dva noví hráči a zeptali se mě (protože jsem byl jediný online): "Kolik tu hraje denně lidí?" .Říkám, že teď 10-12 jenom, ale že tu bylo i 50 a určitě to poroste. Odpověděli, že to je málo a odhlásili se (těch 10-12 co je teď). Dneska mi jeden hráč, kterému jsem včera pomohl do začátků řekl, že ho to nebaví, že už má všechno. :shock: Tak by nebylo od věci trochu upravit ten už nudný newbie, který není rozhodně pro nováčky. Ti se zde nic nenaučí. Pořád staví okna v přízemí a staví všechno z twigu. Nedávají authorizačky (teď to je stejně jedno). Když už to je no-raid server, tak ho alespoň udělat jako vanillu s normálním stakováním a těžením, ať tam je co dělat celý měsíc. Takový no-raid survival (prostě vanillu bez raidu. Toď můj návrh. Nebo tam udělat částečný raid, třeba jen přes dveře a hatche. Byla by to větší sranda a alespoň by začali stavět trochu normálně. :wtf: Můj návrh. Děkuji za zvážení nebo komentáře k tomu.
ne
DosLewisos
Raider
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 08. říj 2016 12:54:10

Reklama

Re: "Newbie"

Příspěvekod DosLewisos » pát 12. kvě 2017 12:12:31

A další dost problémová věc na serverech je extrémně rychlé rozpadání velkých kamenných zdí. Dají se ničit na všech serverech, tak proč se tak rychle rozpadají. Dva dny bez aktivity a jsou pryč. Nebylo by od věci. Vypnout rozpadání těchto zdí. Nebo to upravit ať to není, tak rychlé, když mají méně hp než kdysi. :wtf:
ne
DosLewisos
Raider
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 08. říj 2016 12:54:10

Re: "Newbie"

Příspěvekod Pleskac » pát 12. kvě 2017 12:50:40

Snizil jsem decay vseho na newbie je tam celkem malo veci tak to snad nebude nicemu vadit. Taky jsem malicko snizil ty bonusy z levelu ale levely tam urcite necham stejne jako stackovani ale jestli je tu neco co ti u toho stackovani fakt vadi tak to napis ale nektery veci se na vanille stackujou fakt nesmyslne. Taky bych byl rad kdyby sem napsalo vic hracu protoze menit neco zasadniho podle jednoho hrace vetsinou neni dobre pro ostatni :lol:
In Rust we trust!
Uživatelský avatar
Pleskac
Majitel Rusted.cz
 
Příspěvky: 1029
Registrován: sob 08. úno 2014 1:58:55

Re: "Newbie"

Příspěvekod DosLewisos » pát 12. kvě 2017 13:14:06

Zkusím donutit hráče ať se tu vyjádří. :)
ne
DosLewisos
Raider
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 08. říj 2016 12:54:10

Re: "Newbie"

Příspěvekod jersi » pát 12. kvě 2017 13:16:59

ty external wall jsou totiž dost OP a proto se tak rychle rozpadají aby spotřebovali na opravu hodně kamení. já kdyz jsem si udělal 4řady external wall tak to kazdy den sežralo skoro stack (25k) kamení. což je dost masakr
je to jistě záměr protože je to relativně levné rychle a odolné.

nicméně udivuje mě že to ne newbie řešíš tak external wall nepotřebuješ :D tam je to tak na ozdobu
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: "Newbie"

Příspěvekod DosLewisos » pát 12. kvě 2017 14:34:22

Právě, že to je pěkné a rychle se to rozpadne, takže si to člověk moc neužije. :D
ne
DosLewisos
Raider
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 08. říj 2016 12:54:10


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron