• Reklama

ApiXx - žádost o moderátora na Experimental Normal serveru

Sem pište své dotazy a nápady

Re: ApiXx - žádost o moderátora na Experimental Normal serve

Příspěvekod Rade96 » ned 28. kvě 2017 9:04:05

Kde a jaké item vím kde je, a navíc moje povinnost by nebyla řikát nováčkům jak udělat base, co bych jím mohl poradit tak at daji Q a podívají se co je potřeba na stavební plan, kladivko, a možná tak že mají začit ze zakladem ale jak udělat base si každej dělá podle svých představ.
Tvoje činy, jsou důkazem myšlení,
Uživatelský avatar
Rade96
Raider
 
Příspěvky: 43
Registrován: sob 13. kvě 2017 12:12:14

Reklama

Re: ApiXx - žádost o moderátora na Experimental Normal serve

Příspěvekod DosLewisos » ned 28. kvě 2017 12:35:10

Apixx píše:Kde a jaké item vím kde je, a navíc moje povinnost by nebyla řikát nováčkům jak udělat base, co bych jím mohl poradit tak at daji Q a podívají se co je potřeba na stavební plan, kladivko, a možná tak že mají začit ze zakladem ale jak udělat base si každej dělá podle svých představ.

Takže podle tebe je moderátor jen o vyklízení chatu od děcek? :roll: (btw.: Asi si nečetl co jsem napsal a pokud jo, tak si to těžce nepochopil. Psal jsem, že když tam nováčci uvidí, někoho v "zeleném", tak se na něho obrátí a ty jim řekneš nevím, nezajímá mě to. Jsem tu jen kvůli mute. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ) Bez komentáře. Už se nebudu vyjadřovat dále. Nemám na to dostatek ředidla. :facepalm:
ne
DosLewisos
Raider
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 08. říj 2016 12:54:10

Re: ApiXx - žádost o moderátora na Experimental Normal serve

Příspěvekod Rade96 » ned 28. kvě 2017 23:59:13

Pokud by se na mně nováček obratil, ba naopak bych mu rád pomohl, to co si napsal si napsal uplně blbost, minule si psal jak udělat base tak base si dělá každý sám jak se mu chce :-) určitě bych mu neřekl že mně to nezajímá... :facepalm: :D
Tvoje činy, jsou důkazem myšlení,
Uživatelský avatar
Rade96
Raider
 
Příspěvky: 43
Registrován: sob 13. kvě 2017 12:12:14

Re: ApiXx - žádost o moderátora na Experimental Normal serve

Příspěvekod DosLewisos » pon 29. kvě 2017 10:26:09

Apixx píše:Pokud by se na mně nováček obratil, ba naopak bych mu rád pomohl, to co si napsal si napsal uplně blbost, minule si psal jak udělat base tak base si dělá každý sám jak se mu chce :-) určitě bych mu neřekl že mně to nezajímá... :facepalm: :D

Citace mého komentáře na který jsem reagoval: "...Protože, když tam uvidí někoho se zeleným jménem, tak se budou obracet na něho...." - DosLewisos Nelži a nesnaž se mě dostat. Děkuji. A už to neřeš a nic nepiš. Ať si to vyřeší vedení lol. :roll: :roll: Když tě tam budou chtít, tak ti to dají. :roll: (Mohl sis to přečíst a dát si věci do souvislosti, pak by jsi mě pochopil, ale co člověk může chtít na internetovém fóru, že.)
ne
DosLewisos
Raider
 
Příspěvky: 46
Registrován: sob 08. říj 2016 12:54:10

Re: ApiXx - žádost o moderátora na Experimental Normal serve

Příspěvekod jersi » pon 29. kvě 2017 12:02:40

Obrázek

LOCK
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: ApiXx - žádost o moderátora na Experimental Normal serve

Příspěvekod Drawax » pon 29. kvě 2017 15:48:29

Já se toho moda na normalu klidně ujmu :D na newbie už je nuda.
Obrázek
Potřebuješ pomoct? Jsem na tsku nebo napiš soukromou zprávu.
Uživatelský avatar
Drawax
Raider
 
Příspěvky: 307
Registrován: úte 20. led 2015 7:59:38
Bydliště: Královehradecký kraj

Předchozí

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron