• Reklama

Banan za pravdu??

Sem pište své dotazy a nápady

Banan za pravdu??

Příspěvekod KlaposCZ » sob 17. čer 2017 1:32:28

To ze Rade96 zneprijemnuje novackum hru vi asi spousta lidi a hlavne tech co odesli na jine servery.ma jim pomahat ale spis jim skodi....(prej jim dava matros zadara ale zatim sem jen cetl chatu ze PRODA matros....)na poradnou bejsku nedoleze asi ze strachu ale na lidi co sotva zacnou to je king ale to tu resit nehodlam....Ale davat bana za to ze se mu diky tomu vysmeju jak si vyplakal moderatora coz je pravda a normalni clovek by to priznal a nebo byl zticha daval hned ban je myslim dost pres caru...MODERATORA by mel delat clovek co to ma v hlave srovnany a ne nekdo kdo vam psal jako jedinej ze ho chce delat :rofl: Kdyz tu hral kamos bylo tu prej kolem 80 lidi a proc jich je ted kolem 20???Ze by treba i kvuli nemu???

https://www.youtube.com/watch?v=JXeabcB ... e=youtu.be
KlaposCZ
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 13. čer 2017 18:54:02

Reklama

Re: Banan za pravdu??

Příspěvekod Rade96 » sob 17. čer 2017 1:49:31

No tak urážet se rozhodně od tebe nenechám, moje povinnost není dávat nováčkům věci, když potřebují poradit rád jim poradím, ale urážet se od tebe nenechám, nejsem u tebe žádný ubožácky noob, dal jsem ti ban na 24hodin aby ses uklidnil, https://ctrlv.cz/shots/2017/06/17/LDNv.png protože jak ty rejpeš to už není ani normální, psal ti to dokonce už aji Jersi v chatu na forum, kdýž došel drawax na server hned si do něj taky rejpal..měl bys sis zamést před svým prahem, (A to že si naháč a já tě zabiju to je snad moje věc.)..už dál se vyjadřovat nebudu.. :nope: PS: rozhodně to není kvůli mně že je na serveru 20 lidí ale okey.
Tvoje činy, jsou důkazem myšlení,
Uživatelský avatar
Rade96
Raider
 
Příspěvky: 43
Registrován: sob 13. kvě 2017 12:12:14

Re: Banan za pravdu??

Příspěvekod jersi » sob 17. čer 2017 8:28:08

nahatý běháš po mapě a prudíš v chatu a uplnou náhodou si tu provokaci i natočíš....

že tě zabije ti neškodí to je smysl hry.
není jeho povinost někomu něco dávat
ty se mu vysmíváš a divíš se banu nevím kdo to nemá v hlavě srovnané
když tu hrál muj kámoš tak tu bylo 160lidi to je argument ? rade tady hral když tu bylo 15....

takže dej se do kupy pokud chceš hrát tak hraj. pokud chceš prudit tak zmiz. někdo tě ve hře zabije tak tady začneš psát nesmyslné argumenty? no to se máme naco těšit ta hra je hlavně o zabíjení víš...myslím že to cele býl tvůj umysl vyprovokovat ho k banu a udělat si důkazy že to nebylo oprávněné.
no moc neuspěješ takovým nakaženým lidem nedáváme za pravdu, je to hra je to zábava pokud se nedokážeš přenest pres to že tě nekdo zabije tak to není hra pro tebe

ty rade přístě dávej mute na 20hodin a neřeš to, pokud bude prudit dál do PM pak banuj.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Banan za pravdu??

Příspěvekod KlaposCZ » sob 17. čer 2017 8:34:13

Jo mel dan mute a ne bana!!!!!Tak ten banan fofrem zrus protoze banan si daval az lidem co te vulgarne napadli a ne tady za neco takovyho a nebilo to vyprovokovany schavlne to brzdi jersi s timto tvrzenim!!! :nope: jeste sem nevidel vase moderatorsky pravidla co me zajimaly jak se mate vy chovat atd....jako hrac na to mam pravo.odkazali jste me jen na pravidla pro hrace ale ne pro vas tak co s tim bude???
KlaposCZ
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 13. čer 2017 18:54:02

Re: Banan za pravdu??

Příspěvekod KlaposCZ » sob 17. čer 2017 8:57:15

Kdo vas jako moderatory ma hlidat co??Psals mi az rade neco podela tak mam zalozit topic a dat video abych dokazal ze to skutecne udelal pac obyc lidem se tu neveri ze jo.Tady to mas tu jeho neprimerenou reakci a ty jeste obvinis me ze sem to vyprovokoval???Takze az me on nastve a ja mu nadam ze je P... tak by me taky nemel dat zadnej postih pac me vyprovokoval a je to v poradku v takovym pripade podle tebe???!!! a ja se mam probrat?!!!!Jako brzdi panacku...Si v pravidlech specifikujte urazku moderatora protoze z toho nejde poznat co je uz moc a co jeste ne :nope: to ze v tom mate bordel vy,vy muzete vsechno a obyc hrac nic a nema na nic pravo to je jako cajk?? :lol: Aby moda delal psychicky nevyrovnanej a uplakanej jedinec to uz o necem svedci tady na tom serveru :rofl: a verim ze ty asi nebudes jinej kdyz se zastavas spis jeho a ne hracu :facepalm:
KlaposCZ
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 13. čer 2017 18:54:02

Re: Banan za pravdu??

Příspěvekod Drawax » sob 17. čer 2017 10:15:00

Klapos, ty už jsi až moc známý prudič :) Jak na newbie, tak i na normalu. Takže si tu na nikoho nestěžuj, když se neumíš chovat a po smrti ihned provokuješ, tak se potom nediv. To samé i Vagismaster a Krumi.
Obrázek
Potřebuješ pomoct? Jsem na tsku nebo napiš soukromou zprávu.
Uživatelský avatar
Drawax
Raider
 
Příspěvky: 307
Registrován: úte 20. led 2015 7:59:38
Bydliště: Královehradecký kraj

Re: Banan za pravdu??

Příspěvekod KlaposCZ » sob 17. čer 2017 10:22:31

Drawaxi ty ses stejne nevyzrale decko jako rade tak se nevyjadruj...Tebe tu nikdo neresi ani si nebyl tazanej...Bavim se tu s teme dvou a cekam odpovedi na svoje otazky tak delejte kluci a pochlapte se kdyz to tu mate na povel :-P Jen se ohanite vasema pravama jak kidi ale na prava hracu zvysoka kaslete jeden jak druhej to stejny aji ty vase slavny pravidla tady.same povinosti hracu ale kde sou povinosti vase??ty si vymyslite jen tak jak se vam to hodi ne?? :lol:
KlaposCZ
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 13. čer 2017 18:54:02

Re: Banan za pravdu??

Příspěvekod jersi » sob 17. čer 2017 12:22:00

jak jsem napsal
jersi píše:myslím že to cele býl tvůj umysl vyprovokovat ho k banu a udělat si důkazy že to nebylo oprávněně
.to se potvrdilo sám to píšeš
KlaposCZ píše:Psals mi az rade neco podela tak mam zalozit topic a dat video abych dokazal ze to skutecne udelal

dukaz je jen to že jsi ho vyprovokoval záměrně. kdyby jsi mlčel nic z toho se nestane.
unban nedostaneš
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Banan za pravdu??

Příspěvekod Chorky » sob 17. čer 2017 13:15:49

Na chování moderátorů dávají pozor v podstatě hráči tím že udělají video nebo screen ze kterého je věc jasně poznat. Ty si sice video udělal ale to video je spíš proti tobě. :roll:
Uživatelský avatar
Chorky
Raider
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát 20. úno 2015 21:40:54
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Banan za pravdu??

Příspěvekod KlaposCZ » sob 17. čer 2017 14:40:50

Jersi no to si delas prdel ne?? :D tak ty mi reknes at poskytnu dukaz a kdyz ho poskytnu tak me obvinis ze to bylo naschval?a i kdyby jo on jako moderator ma mit chladnou hlavu na takovy veci a ne to hned resit bananem :D tak si ho vyhul ty demente.Sam si uznal ze to byla od radeho neprimerena reakce a to co sem mu psal nebylo az tak zavazny na bana ale ses proste kunda a drzis snim a to se jen potvrdilo...Muzu vas mrdat abych byl nakej slusnej pac to u vas stejne nema vyznam.Tak si ho jersi s radem navzajem pekne pohulte.Vas meli matky radsi polknout udelali by lip... :lol: jo a klidne mi dejte banan nadosmrti.mam vas v pici oba dva :-P Ptal sem se uz minimalne 4krat kde sou vase pravidla a povinosti a vy jste bud naprosty retardi ze nerozumite tomu co po vas chci a nebo co mate za problem??? :lol: Takze naposled vy kurburti dejte mi sem vase povinosti moderatoru.ja jako hrac kterej na vas mam davat pozor bych mel vedet na co mate narok a na co uz ne :nope: Slusne jednat s vama nejde takze s vama budu jednat uz jen takto.Chorky se aspon umi vyjadrit jako normal clovek se kterym by se dalo debatovat mi prijde ale vy dva pisete jak arogantni picusove bezpardonu....Chorky ja dokazu uznat chybu ale davat ban kdyz to druhej mod uzna jako neprimerenej trest a ze mel dat mute by nemelo zustat bez trestu!!!To si pak muze bananovat koho chce kdyz to muze delat beztrstne hrdina jeden...Jinak rade nebydlis az tak daleko tak co si v brne trosku pokecat.Prijde mi ze za monitorem si hrajes celkem na drsnaka tak bych rad videl jak si na tom ve skutecnosti ty panici :lol:
KlaposCZ
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 13. čer 2017 18:54:02

Další

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron