• Reklama

Nechcem to pomenovať

Sem pište své dotazy a nápady

Nechcem to pomenovať

Příspěvekod fenix » ned 18. čer 2017 19:42:50

Rade96, zneužívač svojich práv. Udelil si mi ban za to, že som ťa nazval "šulinom". vieš prečo som ťa tak nazval ? lebo si ešte väčší šulin jak som si myslel. Tvoje správanie na servery je horšie ako správanie detí čo tam hrajú. Ako moderátor by si mal byť príkladom pre ostatných hráčov a nie henten cirkus čo na tom servery robíš. Vyhrážky hráčom raidom, vyhrožovanie nesplnenia tvojej požiadavky odovzdaním vecí alebo raidom, mutovanie, banovanie hráčov za blbosti hlavne ten jeden ban ktorý som absolútne nepochopil ktorý mal reason "banned by anticheat" pritom tam absolútne nikto nieje cheater a bol to ban daní moderátorom nie od EAC. Včera si po tom ako sme ťa zabili celú noc behal po servery s raketometom a raidoval každú base čo si našiel s dúfaním, že tam budem ja, Man!c alebo czeqwerty. Nakoniec si sa tam ešte ospravedlňoval niekomu za to, že si ho raidol lebo si si myslel, že sme to my. Hráčovi menom *Mica* si ponúkal veci za to, že ti prezradí kde sa nachádzame, upgradneš jej base, dáš jej veci a neháš ju napokoji, to isté si písal equinoXovi len s tým, že jemu si neponúkal veci ale napísal si, že ak ti to nepovie, raidneš ho alebo niečo v tomto zmysle. Hráč ktorého si išiel raidovať, do chatu si mu napísal aby vám dal sulfur a podobné kktiny inak raid, kempili ste dvere, raidy chodíte 6v1 a pritom ste jediný velký klan ktorý tam hrá. Rusted.cz poznám veľmi dobre, hrávalo tam pokiaľ viem niečo cez 40 hráčov ak sa nemýlim a dnes ? 20 ľudí online len kvôli tomuto "profesionálovi" čo si myslí, že je majitelom hry rust. Pre mna si úplne blbé decko čo si povyšuje ego na nejakej blbej hre a čaká, že sa v živote asi bude mať lepšie. BTW, mám 27 nie 13 aby si mi vypisoval také sračky ako si vypisoval. (zrátaj si čas ktorý si ťažil na tom servery na tú fajnovú base ty raider, dokopy vypočítaš možno tak 1h ty giver)
fenix
Začátečník
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 18. čer 2017 19:30:35

Reklama

Re: Nechcem to pomenovať

Příspěvekod Rade96 » ned 18. čer 2017 19:56:26

Tak aby bylo jasno, já jsem normální hráč ano mám práva na chat, protože se tam chováte jako prasata, to že chodím a raidím je jenom má věc, a to že jsem nabízel někomu věci at´ řekne kde máte base je taky moje věc, já si věci negivují dokážu si na raid natěžit, ale to že jsem ti napsal že si na řadě a ty hnedka že jsem šulin ani nevíš jak jsem to myslel tak to je tvůj problém, ban si dostal na 30minut aby ses uklidnil, nemám žádné pochybnosti že bych zneužil práva, pravidla serveru by sis měl přečíst než začneš vůbec hrát na serveru....a to že si psal že někomu vyhrožují tak to bych chtěl vidět screen..
nepochopil ktorý mal reason "banned by anticheat" to banoval server pokud vím.
https://ctrlv.cz/ilFR
Porušil si další pravidlo i na forum, vše se dá vyřešit v klídu ... :facepalm:
3.3. Zákaz nadávek/urážek na administrátory, moderátory serveru na forum i v herním chatu.
Hezký večer ti přejí. http://rust.rusted.cz/pravidla
Tvoje činy, jsou důkazem myšlení,
Uživatelský avatar
Rade96
Raider
 
Příspěvky: 43
Registrován: sob 13. kvě 2017 12:12:14

Re: Nechcem to pomenovať

Příspěvekod Chorky » ned 18. čer 2017 19:59:20

To co rade hráčum dá nebo nedá je jen v jeho vlastním zájmu. Jako MOD si věci givovat nemůže, nemá na to práva a to jestli někomu něco dá je jen jeho věc.
Uživatelský avatar
Chorky
Raider
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát 20. úno 2015 21:40:54
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Nechcem to pomenovať

Příspěvekod jersi » ned 18. čer 2017 20:03:07

žádny give nemá :facepalm:
obchodovat s informacemi není zakázané. vlasně nevím naco tímto topickem poukazuješ. ty nadáváš nato že hraje ?
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Nechcem to pomenovať

Příspěvekod fenix » ned 18. čer 2017 20:06:58

Ja som nereagoval na to čo si ty písal do chatu, že my sme ďaľší na rade, ja som reagoval na to čo som sa v tom momente dozvedel od spoluhráčov ktorý videli čo si včera predvádzal. Napíšem to ešte raz a prečítaj si to pomalšie... Ponúkal si veci Mici za to, že ti prezradí, kde máme base (ak ne removneš jej base ? otázka) Tak isto si sa vyhrážal equinoxovi ak ti to NEPOVIE, že ho VYRAIDUJES a nedáš mu pokoj. Chodil si ku hráčom pred base a pýtal si od nich sulfur inak raid od tvojho klanu poprieš to ? To čo si vypisoval včera mici je odscreenovane, čo sa týka zvyšku, myslím si, že ak sa aspon trochu majitel vyzná do konzole tak si do 5min pozrie ako vyzerá chat na servery. Ďaľšia vec. Prečo ty rozprávaš o tom, čo sa dá riešiť v klude a slušne ked ty sám sa nespravas slusne a v klude ? tvoje správanie včera je podla teba slusne a kludne ? ze raidnes niekolko base z dovodu ze hladas nas ? ale samozrejme veci si si zobral však ? Odmena 50k ulomkov za najdenie nasej base je čo ? mna by velmi zaujimalo, kde si ty zobrral 50k ulomkov ked chodim na kopuly neustale a ani raz som ta nevidel mimo tvojej base okrem toho, ked raidujete alebo chodite zobrat loot z heliny. Nonstop mas okolo base asi 20 šutrov a ani len jeden nieje vyťažení. Podla mna si ty flustrovaní z toho, že si vcera došiel o par armoru a 2x M249 (jeden bol v heline) a to sposobilo tvoje psravanie. a mimochodom, neporovnaj mna a ani ma nepriradzuj ku chatu na servery. pozri si historiu chatu kedy ja pisem do chatu alebo tam sniekym komunikujem. vek mojho klanu ? 27 az 37 rokov. a ty pises jak keby sa bavis s 13 rocnymi detmi a hlavne hracmi co maju 100hodin. ked svoj playtime vynasobis dvomi tak ziskas hraci čas mozno tak jedneho z náš
fenix
Začátečník
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 18. čer 2017 19:30:35

Re: Nechcem to pomenovať

Příspěvekod Chorky » ned 18. čer 2017 20:11:58

Pokud je to odscreenované tak proč to tu ještě není ? :wtf: Jak může vyhrožovat že remoovne base když na to nemá permise ? :wtf:
Uživatelský avatar
Chorky
Raider
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát 20. úno 2015 21:40:54
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Nechcem to pomenovať

Příspěvekod jersi » ned 18. čer 2017 20:12:19

fenix no a co ? nechápu pointu to se jako nesmí někomu ve hře vyhrozovat že ho raidneš ? nebo nemužeš koupit informace o tvé base ? já to pořád nechápu, když máš těch 27roku tak co zlého v tom vidíš. nejsme RP server...
a 50k fragmentů je nic. lidi maji ve skladech 8stacku a to jich ani nehraje tolik v jedné base + sám říkaš že raidoval každou base. i v těch malých normálně najdes dva stacky oreček to je prd
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Nechcem to pomenovať

Příspěvekod Rade96 » ned 18. čer 2017 20:14:43

fenix píše:Ja som nereagoval na to čo si ty písal do chatu, že my sme ďaľší na rade, ja som reagoval na to čo som sa v tom momente dozvedel od spoluhráčov ktorý videli čo si včera predvádzal. Napíšem to ešte raz a prečítaj si to pomalšie... Ponúkal si veci Mici za to, že ti prezradí, kde máme base (ak ne removneš jej base ? otázka) Tak isto si sa vyhrážal equinoxovi ak ti to NEPOVIE, že ho VYRAIDUJES a nedáš mu pokoj. Chodil si ku hráčom pred base a pýtal si od nich sulfur inak raid od tvojho klanu poprieš to ? To čo si vypisoval včera mici je odscreenovane, čo sa týka zvyšku, myslím si, že ak sa aspon trochu majitel vyzná do konzole tak si do 5min pozrie ako vyzerá chat na servery. Ďaľšia vec. Prečo ty rozprávaš o tom, čo sa dá riešiť v klude a slušne ked ty sám sa nespravas slusne a v klude ? tvoje správanie včera je podla teba slusne a kludne ? ze raidnes niekolko base z dovodu ze hladas nas ? ale samozrejme veci si si zobral však ? Odmena 50k ulomkov za najdenie nasej base je čo ? mna by velmi zaujimalo, kde si ty zobrral 50k ulomkov ked chodim na kopuly neustale a ani raz som ta nevidel mimo tvojej base okrem toho, ked raidujete alebo chodite zobrat loot z heliny. Nonstop mas okolo base asi 20 šutrov a ani len jeden nieje vyťažení. Podla mna si ty flustrovaní z toho, že si vcera došiel o par armoru a 2x M249 (jeden bol v heline) a to sposobilo tvoje psravanie. a mimochodom, neporovnaj mna a ani ma nepriradzuj ku chatu na servery. pozri si historiu chatu kedy ja pisem do chatu alebo tam sniekym komunikujem. vek mojho klanu ? 27 az 37 rokov. a ty pises jak keby sa bavis s 13 rocnymi detmi a hlavne hracmi co maju 100hodin. ked svoj playtime vynasobis dvomi tak ziskas hraci čas mozno tak jedneho z náš

Ten screen jak sem 'udajně' psal že někomu removnu base tak ho sem dej rád se na to podívám, ano nás je dost a za jeden den sme toho natěžily to co někdo vůbec ne na těží do wipe :D a to že chci někomu dát 50k ulomku za to když mně někdo řekne kde máte base co je na tom špatného? zatím sem nikomu neřekl že at navalí sulfur, možná tak že prodám věci za sulfur ale v pohodě, nic jsem neřikál o tom že bych mu napsal že ho raidnu když mně to neřekne....nemám problém, at se podívají do chatlogu na můj chat :lol:
Tvoje činy, jsou důkazem myšlení,
Uživatelský avatar
Rade96
Raider
 
Příspěvky: 43
Registrován: sob 13. kvě 2017 12:12:14

Re: Nechcem to pomenovať

Příspěvekod fenix » ned 18. čer 2017 20:15:53

Pre upresnenie! Ja nepoukazujem na to, že iným ponukas loot za info pretože ja osobne v tomto nevidím žiadny problem. problem vidim v štýle akom sa to snažíš zýskať a ako komunikuješ s ostatnými hráčmi. V-Y-H-R-Á-Ž-A-N-Í-M!!!!!!!!!!!!! nieje podla teba vyhrazanie to, ze niekomu hrozis raidom, ze mu nedas pokoj ak ti neda info a podobne ? keby toto robi hrac ktory nijak nieje spojený so samotním serverom tak sa na to neozvem ale robí to moderator ? je to prešlap si myslím ktorý je na 80% serverov braní ako griefing pretože týmto spravanim nutis hracov odist a ty sám tomu serveru robíš zlú reklamu.
fenix
Začátečník
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 18. čer 2017 19:30:35

Re: Nechcem to pomenovať

Příspěvekod fenix » ned 18. čer 2017 20:19:12

Dobre nerišim to ty si proste asi dement od prírody kámo sorry ale iné pomenovanie pre teba nemam. Schválne som tam pridal slovo OTAZKA ale očividne sa snažíš obratit veci voči mne bez toho aby si si niečo poriadne prečital. s rusted.cz koncime vdaka tebe, stejnak tam takmer nikto kvoli tebe nehraje tak si tam uzi raidovanie hracov s base 2x2. a na záver ti poviem jedno, ked sa snazis popierat názor a poučovať cloveka ktorý je majitelom 3 najúspesnejsich CZ/SK/*** serverov pre original rust nie nonsteam tak je chyba ocividne niekde v tebe. vobec si nepochopil co som napisal a ani to nikdy nepochopis. diky za 2 dni hrania od wipu, prijemny zvysok vecera (naozv serverov ti nedam, sam si za to dal ban lebo REKLAMA) dovidenia
fenix
Začátečník
 
Příspěvky: 8
Registrován: ned 18. čer 2017 19:30:35

Další

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron