• Reklama

Pravidlo 5ti

Sem pište své dotazy a nápady

Pravidlo 5ti

Příspěvekod Koste » ned 10. pro 2017 18:10:47

Zdravím,
dnes sem se po delší době vrátila na váš server (cca po pul roce) a se zděšením sem zjistila, že nemůžu hrát se svýma kámošema, který znám jak osobně tak ze hraní počítačových her jako LoL nebo CS:GO atd. Jde o to, že kvůli omezení hráčů v klanu založili moji kámoši dva klany. V jednom je 5 lidí a v druhým 4 (beze mě) a když sem se chtěla přidat tak sem zjistila že nemůžu respektive nechci, protože bych musela bojovat proti dalším 5 lidem který znám. Chápu, že kdyby měl klan X členu tak by to mohlo být nevyrovnané, ale pokud na serveru hraje 60 lidí, myslím že klan o 10 lidech není moc. To že někteří lidi jsou samotáři nebo nikoho neznají je nevýhoda ale proč omezovat ostatní aby se bavili? A když už jsme se rozdělili na dva klany, tak proč se nemůžeme navštěvovat a pomáhat si? Hrála sem na vašem serveru v době kdy bylo denně aktivních 15 lidí i v dobách kdy bylo na serveru kolem 100 hráčů. Ikdyž ve hře mám jen kolem 8 FPS tak mě to baví (bavilo) pro tu spolupráci která mezi náma byla. Prosím o zamyšlení a když tak vysvětlení proč jste to zavedli, protože já to očividně nechápu a nevidím důvod to tak udělat.

Díky za věnování pozornosti. Hanka ( Koště)
Koste
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: ned 04. zář 2016 10:14:49

Reklama

Re: Pravidlo 5ti

Příspěvekod jersi » ned 10. pro 2017 18:43:50

ve hře jsem ti to vysvětloval 10minut znova to vážně psát nebudu.
hrát v 10 když je na serveru 60 lidi tu přijde normální ?
před wipem tu bude 40 a pořád to je normální ?

vysvětlení je prosté, tak velké gangy lidi ostatní jen odrazovali od hraní tady. proste to není fer kdyz lidi co hrají ve 3 přijdou raidovat začátečníci ale v deseti
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Pravidlo 5ti

Příspěvekod Koste » ned 10. pro 2017 18:50:33

život není fer a taky mi to žádný pravidla neusnadňují ;) čekala sem názor někoho jinýho protože u tebe nemám dobrou zkušenost ani z předchozích verzí ;)
Koste
Začátečník
 
Příspěvky: 5
Registrován: ned 04. zář 2016 10:14:49

Re: Pravidlo 5ti

Příspěvekod jersi » ned 10. pro 2017 21:24:18

Koste píše:život není fer a taky mi to žádný pravidla neusnadňují ;)

ne neusnadnují ? jako třeba že tě nikdo nesmí diskriminovat, že máš právo na studium, rovnoprávnost, že je vražda trestný čin...to ti život neusnadňuje ?
že všichni občané ČR májí stejné pravá a povinnosti to je nefér ?

zamysli se než něco napíšeš
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Pravidlo 5ti

Příspěvekod Chorky » pon 11. pro 2017 16:35:33

Je jasné že pokud si tu předtím hrála s více jak 5ti lidma tak tě tohle pravidlo nepotěší, ale určitě souhlasím s jersim.. I těch 5 je víc jak dost. Co proti vám pak mají dělat clany o 3 nebo 5ti lidech, nehledě na to že plno hráčů hraje i solo nebo ve 2. To je pak nemožné vás raidnout a každej kdo vás na mapě potká tak je prostě mrtvej a je uplně jedno jak umí střílet. Asi nemá cenu se rozepisovat pokud ti to jersi na serveru vysvětloval.. Každopádně s tím pravidlem 100% souhlasim. :like:
Uživatelský avatar
Chorky
Raider
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát 20. úno 2015 21:40:54
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Pravidlo 5ti

Příspěvekod MatejSvK » pon 11. pro 2017 17:14:22

jersi píše:ve hře jsem ti to vysvětloval 10minut znova to vážně psát nebudu.
hrát v 10 když je na serveru 60 lidi tu přijde normální ?
před wipem tu bude 40 a pořád to je normální ?

vysvětlení je prosté, tak velké gangy lidi ostatní jen odrazovali od hraní tady. proste to není fer kdyz lidi co hrají ve 3 přijdou raidovat začátečníci ale v deseti

Presne tak ako hovorí jersi
6 ludí je ideálny počet v klane
Rád pomôžem a spravím čo bude v mojich silách.
Uživatelský avatar
MatejSvK
Raider
 
Příspěvky: 88
Registrován: pát 16. pro 2016 17:47:25
Bydliště: Zvolen ,Slovensko

Re: Pravidlo 5ti

Příspěvekod Chorky » pon 11. pro 2017 17:16:12

MatejSvK píše:Presne tak ako hovorí jersi
6 ludí je ideálny počet v klane


6 ?
Uživatelský avatar
Chorky
Raider
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát 20. úno 2015 21:40:54
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: Pravidlo 5ti

Příspěvekod Venty » pon 11. pro 2017 17:44:08

Matěji ty si úplně mimo. Tohle je experimental ne legacy... Hlavně že ty víš kde co najít.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Pravidlo 5ti

Příspěvekod jersi » pon 11. pro 2017 17:46:37

Venty píše:Matěji ty si úplně mimo. Tohle je experimental ne legacy... Hlavně že ty víš kde co najít.

si zabil :rofl:
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Pravidlo 5ti

Příspěvekod BaterieCZ » úte 23. led 2018 12:21:09

Mně by třeba přišlo jako odlehčení pro ty kdo tohle nechtějí, že klany můžou teamovat. Ale né chodit spolu, raidit nebo bydlet v jedný budově.

Zase když se to vezme tak každý zná to, ze kdyz je nekde přestřelka tak 10x vystřelíte do svých. Proto je zároveň zachována nevýhoda vetsich teamu ze se nemuzou zabijet navzajem
https://baterka.xyz
Moc nečum vole, nebo ti hacknu počítač. Zabanuju ti internet...
Uživatelský avatar
BaterieCZ
Lovec lidí
 
Příspěvky: 30
Registrován: pát 08. srp 2014 12:03:02

Další

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron