• Reklama

[NÁVRH] 3 krát a dosť

Sem pište své dotazy a nápady

[NÁVRH] 3 krát a dosť

Příspěvekod AdamiSs » pát 29. pro 2017 15:46:06

Dobrý deň!
Navrhujem zaviesť systém “3 krát a dosť”

V čom spočíva tento systém?

Hráč, ktorý dosiahne 3 bany za určité obdobie napríklad 6mesiacov dostane automaticky
permaban, alebo ban na rok.
Uvediem príklad: Hráč ABC (fiktívna postava) dostal ban za provokácie a urážanie admina
(napr. na 3dni). O týždeň neskôr dostal ban za teaming (7 dní). Akonáhle dostal unban, teamoval znova. V tomto prípade sa naplnila skutková podstata 3 krát a dosť, takže hráč by nedostal znova ban na 7 dní za ďalšie teamovanie, ale dostal by už permaban/ban na rok/dlhšiu dobu - závisí od vedenia

Prečo toto pravidlo?

Zmiernilo by sa porušovanie pravidiel zo strany hráčov. Momentálne je porušovanie pravidiel na dennom poriadku. “Veď čo, budem teamovať dostanem ban, zajtra mám unban”
“Budem provokovať jersiho skusim či mu rupnú nervy, prinajhoršom mi dá ban na pár hodín a ja sa pobavím”
Ak sa zavedie toto pravidlo, každý hráč si rozmyslí, či sa mu naozaj oplatí porušovať pravidlá.

Pravidlá sú na to, aby sa dodržiavali a nie porušovali.

Ďakujem za prečítanie, vyjadrenie kompetentných a prajem príjemný zvyšok dňa.

S pozdravom AdamiSs
AdamiSs
Začátečník
 
Příspěvky: 9
Registrován: čtv 23. úno 2017 19:12:53

Reklama

Re: [NÁVRH] 3 krát a dosť

Příspěvekod martin696 » pát 29. pro 2017 21:35:26

Já bych navrhl aby tady náš pan AdamiSs přestal kecat blbosti a přiznal že cheatuje mám dostatek informací,důkazů ze nehraje čistou hru,moc dobře to víš a něco tu plácáš
martin696
Lovec lidí
 
Příspěvky: 33
Registrován: čtv 24. črc 2014 11:04:44

Re: [NÁVRH] 3 krát a dosť

Příspěvekod Korbelts » pát 29. pro 2017 21:37:14

Ahoj, víš proč jsme vůbec dostali ban a pak unban? Zajímalo by mě co tě vede k tomuhle? Raidnuli jsme tě když jsme "teamovaly" a co znamená teamování?
Korbelts
Kámen
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 03. led 2017 21:29:20

Re: [NÁVRH] 3 krát a dosť

Příspěvekod ButterCZ » ned 31. pro 2017 22:19:18

Korbelts píše:Ahoj, víš proč jsme vůbec dostali ban a pak unban? Zajímalo by mě co tě vede k tomuhle? Raidnuli jsme tě když jsme "teamovaly" a co znamená teamování?


Teamování znamená že teamuješ s hráči z jiného klanu.
ButterCZ
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 02. lis 2016 20:37:24


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron