• Reklama

Návrh - Zákaz offline raidů

Sem pište své dotazy a nápady

Návrh - Zákaz offline raidů

Příspěvekod BaterieCZ » úte 23. led 2018 12:16:33

Napadlo mě zda by nebylo super na Normalu vymyslet něco jako zákaz offline raidu. Ta hra pak nemá význam když klan kde je 24/7 někdo online offline raidi cely server nekdy ve 4 ráno.
Myslím že Pleskac tobě nebude dělat problém udelat plugin co zakáže ničení base pokud nikdo z autorizovaných lidí v TC není online. Nevidím v tom žádný nevýhody, jenom výhody pro to aby si všichni hru víc užili a nebylo to jen o tom že nakonec bude všechno v clan base největšího klanu co nemá koule na to dělat online raidy.
https://baterka.xyz
Moc nečum vole, nebo ti hacknu počítač. Zabanuju ti internet...
Uživatelský avatar
BaterieCZ
Lovec lidí
 
Příspěvky: 30
Registrován: pát 08. srp 2014 12:03:02

Reklama

Re: Návrh - Zákaz offline raidů

Příspěvekod Pleskac » úte 23. led 2018 21:36:36

Takze az na tebe nekdo zautoci tak pujdes off a mas vyhrano? ja v tom vidim jednu nevyhodu a to ze 80% staveb na serveru nepujde raidnout.
In Rust we trust!
Uživatelský avatar
Pleskac
Majitel Rusted.cz
 
Příspěvky: 1029
Registrován: sob 08. úno 2014 1:58:55

Re: Návrh - Zákaz offline raidů

Příspěvekod jersi » čtv 25. led 2018 8:50:11

blbost.
je to survival, máš udělat vše pro to aby jsi přežil. postavit pořádnou base. rozdělit loot. mít více bází, dobře se schovat.
muže se zrušit maximálně raidovaní v noci, ale to by omezovalo noční hráče, navíc někdy proste nejde udělat raid online.
já jsem minimálně raidoval online, už proto že jsem hrál sám a kdyby někdo začal po mě střílet nebo zastavovat tak bych se s tím sám těžko vypořádal.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Návrh - Zákaz offline raidů

Příspěvekod BaterieCZ » čtv 25. led 2018 15:52:42

Pleskac píše:Takze az na tebe nekdo zautoci tak pujdes off a mas vyhrano? ja v tom vidim jednu nevyhodu a to ze 80% staveb na serveru nepujde raidnout.


Tak zakaz raidu od pulnoci do 7 do rana treba :P
https://baterka.xyz
Moc nečum vole, nebo ti hacknu počítač. Zabanuju ti internet...
Uživatelský avatar
BaterieCZ
Lovec lidí
 
Příspěvky: 30
Registrován: pát 08. srp 2014 12:03:02

Re: Návrh - Zákaz offline raidů

Příspěvekod BaterieCZ » čtv 25. led 2018 15:53:54

jersi píše:blbost.
je to survival, máš udělat vše pro to aby jsi přežil. postavit pořádnou base. rozdělit loot. mít více bází, dobře se schovat.
muže se zrušit maximálně raidovaní v noci, ale to by omezovalo noční hráče, navíc někdy proste nejde udělat raid online.
já jsem minimálně raidoval online, už proto že jsem hrál sám a kdyby někdo začal po mě střílet nebo zastavovat tak bych se s tím sám těžko vypořádal.

Jojo asi to zacneme delat jako Alpy a Kingove :P Schovavat loot za zdi, teamovat v sedmi a vice a mit na haku adminy protoze stejne neprijdou ty bany dat :) Uz tyden si nebyl na serveru a je tam anarchie... Delaji si co chteji
https://baterka.xyz
Moc nečum vole, nebo ti hacknu počítač. Zabanuju ti internet...
Uživatelský avatar
BaterieCZ
Lovec lidí
 
Příspěvky: 30
Registrován: pát 08. srp 2014 12:03:02

Re: Návrh - Zákaz offline raidů

Příspěvekod jersi » čtv 25. led 2018 16:26:59

o ničem takovém jsem nepsal...
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: Návrh - Zákaz offline raidů

Příspěvekod Woffik » sob 27. led 2018 11:36:25

BaterieCZ píše:
jersi píše:blbost.
je to survival, máš udělat vše pro to aby jsi přežil. postavit pořádnou base. rozdělit loot. mít více bází, dobře se schovat.
muže se zrušit maximálně raidovaní v noci, ale to by omezovalo noční hráče, navíc někdy proste nejde udělat raid online.
já jsem minimálně raidoval online, už proto že jsem hrál sám a kdyby někdo začal po mě střílet nebo zastavovat tak bych se s tím sám těžko vypořádal.

Jojo asi to zacneme delat jako Alpy a Kingove :P Schovavat loot za zdi, teamovat v sedmi a vice a mit na haku adminy protoze stejne neprijdou ty bany dat :) Uz tyden si nebyl na serveru a je tam anarchie... Delaji si co chteji

Je niečo na tom ťažké že si spravíš nejaké screeny alebo videá? Úplnú chovadinu tam dávať že "Zákaz offline raidů" :facepalm:
Ta hrá potom už nemá zmysel hrať. Na žiadnom Experimentalu Serverov som nič také ešte nevidel že majú ten plugin :D Jo na nejakej vanille bude "Zákaz offline raidů" :D :D
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron