• Reklama

Moderátor (normální vyjádření prosím)

Sem pište své dotazy a nápady

Moderátor (normální vyjádření prosím)

Příspěvekod DavKas » stř 07. bře 2018 20:48:38

Ahoj zdravím vás...

Tímto příspěvkem bych chtěl požádat o moderátora na serveru Rust-experimental normál. Jestli to nevadí, nebudu to psát podle vzoru .. radší píšu svými slovy. :D :D
Začal bych tím, že můj nick na serveru je DavKas. Moderátoři mě určitě znají díky mé stinné stránce a to jsou vlastnosti které neovlivním, ale dokážu zmírnit... výbušnost a provokace. Všechno se dá ale podle mě odčinit. Něco o mém životě.. No jmenuje se Filip, chodím na hotelovou školu obor Hotelnictví/turismus, takže komunikace s lidmi a výřečnost mi není cizí. Je mi 17 let. Mezi mé koníčky patří dlouhodobě basketball , housle no a samozřejmě počítače obecně, ne jenom hry.

Proč si vůbec píši tuto žádost? I když mi to možná nevýjde kvůli mé minulosti. Ono na serveru experimental-normál je jen jeden moderátor/admin a to je Chorky. Je opravdu šikovný co se týče pravidel a respektování, ale 1 moderátor podle mě nestačí. Když opravdu chci a musím, tak se chovám slušně a neberu věci na lehkou váhu. Na serveru bych chtěl udržet takový respekt a mír mezi hráči, aby to brali jako hru, ne hned ragovat kvůli prkotinám(ano dělal jsem to také) .. Pomáhat jim s hrou (Rust-experimental hraji od 1. vydané verze hry takže se v ní vyznám). A také bych chtěl trošku oživit náplň hraní na tomto serveru .. a to jsou eventy. Zkoušel jsem napsat příspěvek na eventy a jersi mi na to napsal svůj názor.. ale já bych si s tím rád trpělivosti dal. Jaké eventy? Hrady.. mnoha z vás to určitě zná.. Postaví se dvě HQM báze, každý tým dostane stavební materiál na obranu, dveře , postele a omezený gear. Ale také mnoho dalších eventů.

Poprosil bych o subjektivní vyjádření a abyste nebrali úplně do posledního puntíku.
DavKas
Raider
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 17. dub 2015 16:48:33

Reklama

Re: Moderátor (normální vyjádření prosím)

Příspěvekod 449 » čtv 15. bře 2018 10:31:20

Nepřijat. (Žádost napsaná pěkně, ale dohnala tě tvoje minulost)
Ralph
Uživatelský avatar
449
Raider
 
Příspěvky: 695
Registrován: úte 21. črc 2015 8:12:16


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron