• Reklama

LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Sem pište své dotazy a nápady

LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod Zahyn » úte 13. bře 2018 11:07:03

Zdravím hráči a hráčky,

Měli by jsme se jako komunita zamyslet zda-li chceme vanillu nebo modovaný rust.
Dle mého lidé odcházejí a znovu nepřijdou aspon podle mých informací se nevrátí polovina klanů.. Neboť den po wipu má každý druhý ve skladu AK, 3 dny po wipu už se s nima běžně běhá po mapě a po ani né týdnu není co dělat. Za tento wipe jsem nebyl ani jednou DOME a ani žádnou další radiačku. nebyl duvod, 2 dny po wipu sem si koupil AK, turrety, a všechno pro život potřebné.. Nejhorší mod je TRADE bez toho není duvod nebýt zalezlý doma a kšeftovat.. Ano děcka začnou nadávat ale děcka tu nedělají obrat ani nevydrží hrát dýl jak týden. Víc lidí odešlo než přišlo, ještě víc lidí nepřijde přesně z tohoto duvodu.

Zapl bych do dalšího měsíčního wipu vanillu se stakováním surek, mapou, Home, Tp ale tím to hasne. a zároven i starý dobrý modovaný rust bez trade. uvidíme kam pujdou lidi..

Děcka budou nadávat ale BERTE ADMINI V POTAZ, KOLIK LIDÍ TU HRAJE A KOLIK LIDÍ ODEŠLO .. VĚTŠÍ POČTY JSOU V KOLONCE ODEŠLI.. těch se máte ptát co je špatně..

Nemužete přijít na server a zeptat se a řídit se tím co vám řekne 15 lidí, ti co odešli mají jiný názor.. Já to 16.3 zkusím sám nebo s klanem, na vanille nebo na normalu ale jak uvidím že 3 dny po wipu už mají zase všichni všechno nemá to smysl.. ani týdení wipe tohle neřeší.. naopak je to ještě horší.. Při měsíčních wipech tu bylo dost lidí.. s novým příkazem a 14dením wipem je to uplně na HOVNO. Další vecí je povolení stavby na ledovcích, vodě všude tam kde je to jak to momentálně zatrhlé. Je pak větší prostor pro zábavu .. a kreativitu ..

Poprosím Admina Jersiho o vyjádření jak vidí danou situaci na Rustedu.
Prosím i ostatní adminy kteří mají pod svojí rukou Exp.

Zapnout čistou vanillu, upravit modovaný rust do dalšího wipu který by měl být mesíční. popřípadně nejlépe mapu 5k..
Je to varovný signál před zánikem..
Muj závěr je že lidé odcházejí protože má každý všechno.. jen díky příkazu /trade.. Vlastne je to obyčejná aréna kde mužete postavit chalupu :D

S pozdravem, Zahyn
Uživatelský avatar
Zahyn
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 17. úno 2018 0:28:25

Reklama

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod jersi » úte 13. bře 2018 12:47:58

vanila tu byla a nikdo tam nebyl !
lidi neochází na vanilu. naopak chtějí server kde když se připojí tak se hned zapojí do boju a raidu. a když to vypnou a druhý den se napojí vyraidovaní tak jim je to jedno
/trade bych rozhodně zrušil protože se ta hra dát hrát byznis stylem..

tím že hru uděláme těžší a bude potřeba více makat natom aby něco měli tu lidi neudržíme. takhle to nefunguje ani na jiných hrách kde se podíváš. jakmile se ve hře dá zabíjet tak nikdo nechce dělat nic jiného než zabíjet.
neviděl bych to tak černě, teď nehrají protože je za 3dny wipe... nicméně jsem pro zrušení tradu, jestli chtějí obchodovat tak s rizikem a ztrátou portu.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod Chorky » úte 13. bře 2018 13:14:09

Vanillu má každej.. Co by tu pak ty hráče drželo ? Ale to je jedno, myslím že neni problém dat sem vanillu.. Problém je že tam pak nikdo nehraje.
A jsem taky pro zrušení /trade
Uživatelský avatar
Chorky
Raider
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát 20. úno 2015 21:40:54
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod Zahyn » úte 13. bře 2018 13:36:00

Ovšem, na vanillu mužeme jít na offiko ale bavil jsem se i o těch co rust nemají koupený a chtěli by vanillu ale když takhle nic proti tomu nemám.

Jedna z věcí je ale ta že po wipu se nemají vrátit 4 klany o 5 lidech, když si to jersi sečteš, jaké čislo ti vychází když po wipu tu tento mesíc bylo 70 lidí strop?.. :/ no prostě na prd.. 3 dny po wipu 40 strop po 3h odpoledne. Je to extrémě málo na to že pár wipu z5 tu denně bylo 85-100 lidí .. Představ si co to bude až bude wipe a po wipu tu bude bez 4 klanu po 5ti lidech lidí?..

Proti trade nemám nic, bylo fajn si koupit všechno a jen si stavět a chodi s AK bohužel to má víc mínusů než plusů.. Po wipu čekám první 2 - 3 dny strop 60lidí pak to padne na 20-35 a je to KO.. Máte teorii proč to behem 2 mesícu takhle upadlo?
Co říkáte na vetší nebo maximální mapu?
A co to stavění na ledovcích, vodě a pod.? Myslím že jen o střílení to fakt není :D to si mužu jít zahrát uplně jiné hry.

Dále mě napadlo upravit klany, teamování po 2 max 3 hráčích by stačilo. Nebylo by tak težké potom rozjebat větší klany i online.. Pak ten offraid je k ničemu.. ABS byli v offu raid ale proč? v 5ti neměl nikdo šanci je v onlinu schodit.. Nebo vypnout ff nevím co by bylo lepší pro nováčky aby měli větší šanci rozjet to i v polovině wipu.. tohle je duvod proč na to po 3 dnech kašlou.. nebaví je začínat furt od znovu chápeš?
proto 3dny a konce..
Uživatelský avatar
Zahyn
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 17. úno 2018 0:28:25

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod Zahyn » úte 13. bře 2018 13:51:48

A jersi, pokud je to tedy tak že se hra bele typu lognu se a jdu do boje, proč vám nejede ARÉNA? hm. :/ Aspon na poslední týden bych jí zapínal. Já bych tam byl i klidně sám :DD
Uživatelský avatar
Zahyn
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 17. úno 2018 0:28:25

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod MitFit » úte 13. bře 2018 14:11:10

/trade bych zrušil, každý má pak všechno hned a není potřeba tak dlouhý progres, já osobně bych zrušil i zákaz stavby na ledovcích/vodě, nejedná se mi o to, postavit si unraid base, ale o taktické využití pozice, na těch nových ledovcích si mužu postavit externalky, naházet tam velké pece, a mám těžce raidnutelnou base, byt za cenu horšího přístupu k pevnině a itemum. Jinak co se týče vanilly, já hraju na rustedu proto, že je to "kvalitní" server, jiné kounitní budto trpí na ADMIN ABUSE, nebo podobné věci, což na Rustedu nezaregistrovávám, zároveň kombinace porty+levely těžby+klany+jednoduchý ukazatel času,dropu,heli mi přijde jako fajn věcička, ale co se týče mapy /map nebo klávesou M, tak tu bych zrušil, většinu času je stejně zabugovaná a shazuje hru..
K velikosti mapy, určitě bych ji dal větší, ta hra není o tom běhat a střílet si lidi, ale o přežití, a výmluva že by se nikdo nepotkal? neakceptuji, vždycky je tu launch/dome jakožto hlavní pvp zona... :repair:
MitFit
Kámen
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 25. říj 2017 16:03:15

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod Zahyn » úte 13. bře 2018 14:39:50

MitFit píše:/trade bych zrušil, každý má pak všechno hned a není potřeba tak dlouhý progres, já osobně bych zrušil i zákaz stavby na ledovcích/vodě, nejedná se mi o to, postavit si unraid base, ale o taktické využití pozice, na těch nových ledovcích si mužu postavit externalky, naházet tam velké pece, a mám těžce raidnutelnou base, byt za cenu horšího přístupu k pevnině a itemum. Jinak co se týče vanilly, já hraju na rustedu proto, že je to "kvalitní" server, jiné kounitní budto trpí na ADMIN ABUSE, nebo podobné věci, což na Rustedu nezaregistrovávám, zároveň kombinace porty+levely těžby+klany+jednoduchý ukazatel času,dropu,heli mi přijde jako fajn věcička, ale co se týče mapy /map nebo klávesou M, tak tu bych zrušil, většinu času je stejně zabugovaná a shazuje hru..
K velikosti mapy, určitě bych ji dal větší, ta hra není o tom běhat a střílet si lidi, ale o přežití, a výmluva že by se nikdo nepotkal? neakceptuji, vždycky je tu launch/dome jakožto hlavní pvp zona... :repair:



Souhlasím, muj člověk, pak že tu jsem sám :D
Uživatelský avatar
Zahyn
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 17. úno 2018 0:28:25

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod Zahyn » úte 13. bře 2018 15:01:56

Uvažoval by jsem i o přidání NPC zombii jako byli na helloween .. Byla s nima sranda :D
Uživatelský avatar
Zahyn
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 17. úno 2018 0:28:25

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod MitFit » úte 13. bře 2018 16:33:36

Zahyn píše:Uvažoval by jsem i o přidání NPC zombii jako byli na helloween .. Byla s nima sranda :D


No, nevím zda přímo sranda, mně přišli akorát zabugovaní, ale i tak by to bylo nějaké menší oživení, nebo by byl fajn takový mini event (nevím v jaké stavu jsou auta) spawnout u náhodných radiaček třeba 2-3 auta, hned by bylo o co bojovat :D ale je mi jasne že tohle asi neprojde :mrgreen:
MitFit
Kámen
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 25. říj 2017 16:03:15

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod DavKas » úte 13. bře 2018 16:51:19

Tenhle server je namodovana vanilla. Argumenty, že tu máš 1. den hned vše - To stejne je i na vanille(zkušenosti). Lidé odchází, protože tu hru jednoduše neumí a stěžujou si na cheaty a podobné věci... za onlinu tady raidit nejde - Trade,TP apod.. Být na mě povolím klanum neomezený počet, ať si tu přivedou dalši svoje kámoše, protože sorry:D ale nás na serveru, když tryhardime, nemá šanci nikdo dohnat... dále bych úplně zrušil trade.. ať si ty věci každý nafarmí sám, nebo z fightu si je SÁM odnese, protože čupnout si někam do křoví a čekat minutu než skončí combat block není nic těžkého... Prostě bych udělal vanillu s modama jako- Stackování surovin, TP a home bych zrušil nebo max 1 za den, zrušil bych status kdo koho zabil no a to je vše. Ještě by pomohla nějaka ta reklama ať tu hrajou lidi:D
DavKas
Raider
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 17. dub 2015 16:48:33

Další

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron