• Reklama

LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Sem pište své dotazy a nápady

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod MitFit » úte 13. bře 2018 17:05:13

DavKas píše:Tenhle server je namodovana vanilla. Argumenty, že tu máš 1. den hned vše - To stejne je i na vanille(zkušenosti). Lidé odchází, protože tu hru jednoduše neumí a stěžujou si na cheaty a podobné věci... za onlinu tady raidit nejde - Trade,TP apod.. Být na mě povolím klanum neomezený počet, ať si tu přivedou dalši svoje kámoše, protože sorry:D ale nás na serveru, když tryhardime, nemá šanci nikdo dohnat... dále bych úplně zrušil trade.. ať si ty věci každý nafarmí sám, nebo z fightu si je SÁM odnese, protože čupnout si někam do křoví a čekat minutu než skončí combat block není nic těžkého... Prostě bych udělal vanillu s modama jako- Stackování surovin, TP a home bych zrušil nebo max 1 za den, zrušil bych status kdo koho zabil no a to je vše. Ještě by pomohla nějaka ta reklama ať tu hrajou lidi:D

No, to by pak z toho mohli udělat vanillu uplně, a to by zas kidíci brečeli jak je to těžke :lol:
MitFit
Kámen
 
Příspěvky: 3
Registrován: stř 25. říj 2017 16:03:15

Reklama

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod Zahyn » úte 13. bře 2018 17:59:33

DavKas 1. Je zvýšený loot takže tvoje argumenty že je to modovaná vanilla jsou mimo mísu.
2. Zkušenosti máš možná menší možná větší než já ale rozhodně jsem toho dokázal zahrát víc než ty s klanem o 5ti lidech kde jak říkáš tryhardíte.. Jen vás 1v5 nevystřílím tod vše.. Duvod je jednoduchý, nesměl by jsi střílet přez zdi a ještě v noci.. rovnou do hlavy.. Pak bych tě možná i vyndal.
3. Raidit se nedá když tu je Tp, home atd, aha, ty zkušenče, když jdeš raidit nemužeš nosit veci přes tyto příkazy. takže? naopak spíš to bude tak že raidit neumíš.. :/
4. /trade k hovnu prostě, pryč s tím
5. Nechápu čím by jsi pomohl kdyby v klanech bylo 5 a více lidí, jen sám sobě asi jako když jsi si žádal o Moda..
6. Noční raid klidně nechat ale at klany nemužou být v 5ti nýbrž po 3 hráčích to pak má člověk šanci ubránit bázi.. proti 5ti fakt ne.. kor sám..
7. Cheaty no hele mlč a šoupej nohama.
8. Status zabití bych nechal..
Uživatelský avatar
Zahyn
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 17. úno 2018 0:28:25

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod jersi » úte 13. bře 2018 18:44:17

mapa větší byla 90% lidi ji chtělo zmenšit.
klany byli větší zmenšili jsme je a 90% je chtělo zase zvětšit.
clany po 2-3 by bylo pěkné ale hra nato není nijak uspůsobená a je to neuhlídatelné, tak tak se to dá hlídat když jsou v lidi v 5ti a jen pár klanů má tendence týmovat. kdyby byli po 3 tak tymuje každý a party o 5-6lidem by tu vůbec nešli.
je zde zvýšený gather ne loot. takže davkas má pravdu. i na vanile mužeš mít AK ten den po wipu.
ledovce povolíme, zakázané byli kvuli unraid to už ted ale nepujde.
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod Zahyn » úte 13. bře 2018 19:51:22

Pro shrnutí:

V čem přesně byli ledovce UnRaid?
Stavby pod vodou/na vodě jsou zakázané, proč? - Mužete je též zapnout?
Bude zrušený ten příkaz /trade ? (nejspíš ano ovšem zase jen hádám..)
Je možnost tedy té větší mapy? Stačila by 4 k. na místo této 3 k. ( Velikost berme to jen jako +,- přirovnání, nevím jak se přesně dělí velikosti. Respektive jen o číslo větší mapku )

Aspon pro mě jsou tyto otázky podstatné neboť bych rád podpořil server, když pak ale uvidím že jsou věci ve stejném bodu mrazu, nemá to pak aspoň pro mě zas takový smysl..

Jinak bych ti Jersi tvůj drahocenný čas nekradl.

Počty zobrazení topicu mluví taky dost jasně.. Žádné nesouhlasy nevidím... Nejsem tu sám, mluvím za komunitu, za lidi co hráli tento wipe a nelíbili se jim určité věci.
Uživatelský avatar
Zahyn
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 17. úno 2018 0:28:25

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod jersi » stř 14. bře 2018 17:42:00

Zahyn píše:V čem přesně byli ledovce UnRaid?

nešli raidnou... v tom byli unraid.

Zahyn píše:Stavby pod vodou/na vodě jsou zakázané, proč? - Mužete je též zapnout?

nejsou zakázané

Zahyn píše:Je možnost tedy té větší mapy? Stačila by 4 k. na místo této 3 k.

už jsem odpověděl. 90% lidi chtělo menší, je tam 3.5k
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod Chorky » stř 14. bře 2018 18:18:38

Znám taky pár lidí co tu mapu zas chtějí spíš menší. Při tomhle počtu lidí si myslím že je nesmysl jí dělat ještě větší. Pokud tu bude víc lidí tak by se o tom dalo mluvit.
Uživatelský avatar
Chorky
Raider
 
Příspěvky: 89
Registrován: pát 20. úno 2015 21:40:54
Bydliště: Kraj Vysočina

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod Zahyn » stř 14. bře 2018 18:52:57

Nuže dobrá..

K té vodě, pochybuji že jde postavit cokoliv nekde uprostřed moře, to schválně vyzkouším jestli od dna pujde položit foundation a z něj vést stěny až na hladinu..

K ledovcům, UnRaid no fajn ale jak přesně :D Ale to je jedno, když mi to nedovedeš napsat ani po 150 nemá smysl se ptát znovu, chorky ty přesněji víš kde přesně byli unraid? nevím o tom že by na ledovcích nebouchly C4 na stěně .. nebo že by jsi tam nemohl vylézt po žebříkách.. Wtf asi jsem mimo, muže mi to někdo vysvetlit? :)
Uživatelský avatar
Zahyn
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 17. úno 2018 0:28:25

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod jersi » stř 14. bře 2018 20:16:42

nevidím důvod proč bych tě to měl učit... nicméně to ted už nejde
never trust in Rust !
Uživatelský avatar
jersi
Raider
 
Příspěvky: 2146
Registrován: úte 01. črc 2014 15:56:43

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod DavKas » stř 14. bře 2018 20:21:47

Zahyne.. tento wipe jsme hráli tak, že všechny věci si můžem jen vystřílet.. a dopadlo to následnovně- 80k sulfuru, bedny zbraní či gearu apod... A s těma cheatama už přestantě:D:D:D je to trapné
DavKas
Raider
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 17. dub 2015 16:48:33

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod Smato » čtv 15. bře 2018 15:14:41

Len ma udivuje jak písal zahyn nech sa zväčší mapa na 4k , to len na to aby ťa pri ťažení nikto nezabíjal a aby si tam mal toho viac či?
Smato
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 18
Registrován: pát 04. bře 2016 16:15:52

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron