• Reklama

LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Sem pište své dotazy a nápady

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod Zahyn » čtv 15. bře 2018 20:29:37

Smato píše:Len ma udivuje jak písal zahyn nech sa zväčší mapa na 4k , to len na to aby ťa pri ťažení nikto nezabíjal a aby si tam mal toho viac či?


Ne,ne ale přijde mi na 60 lidí 3,5K mapa malá, já si dokážu hravě natěžit i s touto mapou ale když byla dřív větší přišlo mi že bylo víc místa pro klany a pod. takhle to ke konci bylo naplácaný na sobě než se to začalo raidit ve velkým a málo kde jsi našel fajn volnej flek kde jsi měl dost místa, taky se lépe lootilo z barelů cesty byly delší a pod. Neřeš to považoval jsem to za návrh, čekal jsem že to neprojde ale udivuje mě že kolik lidí na to nadávalo tak tolik lidí fakt pod toto téma nenapsalo :D Hold každej má velkou hubu ale skutek utek :)

DavKas, a tento wipe pojedete jak? zase vystřílet? :D
Uživatelský avatar
Zahyn
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 10
Registrován: sob 17. úno 2018 0:28:25

Reklama

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod BananisSs » úte 20. bře 2018 22:38:41

well nechce sa mi to ani citat ale co ten server potrebuje je ho dat nejake normalne 2x a aj na komponenty alebo tak lebo tie levely su useless je to grind ako vanilla len s tp alebo potom fakt mozete zmazat aj tie levely a mat vanillu s kitmi a tpckami a co este ten server potrebujde je odbanovat foreign IPs lebo ak je toto jedina vec co viete podniknut voci hackerom je to dost smutne a chudak zandee na to doplati
BananisSs
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 29. led 2017 14:19:31

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod BananisSs » úte 20. bře 2018 22:40:23

a este som zabudol ak zvacsite mapu server bude uplne dead ziadne pvp a len offline raidy skor by som ju dal 3k nech to stoji za to
BananisSs
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 15
Registrován: ned 29. led 2017 14:19:31

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod DavKas » stř 21. bře 2018 21:10:49

Souhlas s Bananisem!!!! :D :D :D
DavKas
Raider
 
Příspěvky: 100
Registrován: pát 17. dub 2015 16:48:33

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod vanessabllack » pát 06. dub 2018 11:07:28

Zahyn píše:Nuže dobrá..

K té vodě, pochybuji že jde postavit cokoliv nekde uprostřed moře, to schválně vyzkouším jestli od dna pujde položit foundation a z něj vést stěny až na hladinu..

K ledovcům, UnRaid no fajn ale jak přesně :D Ale to je jedno, když mi to nedovedeš napsat ani po 150 nemá smysl se ptát znovu, chorky ty přesněji víš kde přesně byli unraid? nevím o tom že by na ledovcích nebouchly C4 na stěně .. nebo že by jsi tam nemohl vylézt po žebříkách.. Wtf asi jsem mimo, muže mi to někdo vysvetlit? :)




jde to sam jsem stavel na vode
vanessabllack
Začátečník
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 05. bře 2018 23:00:16

Re: LIDÉ KONČÍ, JE ČAS REAGOVAT

Příspěvekod vanessabllack » pát 06. dub 2018 11:12:49

MitFit píše:
Zahyn píše:Uvažoval by jsem i o přidání NPC zombii jako byli na helloween .. Byla s nima sranda :D


No, nevím zda přímo sranda, mně přišli akorát zabugovaní, ale i tak by to bylo nějaké menší oživení, nebo by byl fajn takový mini event (nevím v jaké stavu jsou auta) spawnout u náhodných radiaček třeba 2-3 auta, hned by bylo o co bojovat :D ale je mi jasne že tohle asi neprojde :mrgreen:

spis bych v aute udelal prostor v kufru na veci
vanessabllack
Začátečník
 
Příspěvky: 9
Registrován: pon 05. bře 2018 23:00:16

Předchozí

Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron