• Reklama

Podezření z používání programů třetí strany (cheaty)

Sem pište své dotazy a nápady

Podezření z používání programů třetí strany (cheaty)

Příspěvekod Kwaky » ned 14. říj 2018 20:38:17

Dobrý den, rád bych nahlásil dvojici hráčů podezřelých z používání ESP nebo WH.
Jména údajné dvojice:
PURE (také znám jako pureGOD) a ThrowMe z klanu MATRiX.
Důvody podezření:
Během 24 hodin našemu klanu vyraidily 3 baseky, pokaždé stejným způsobem- přímou čarou k cupboard bez jakýchkoliv odboček a to tou nejlepší možnou cestou. U každého z raidu jsme se snažili base bránit (U prvních 2 jsme byly 3 a u posledního raidu jen já) a pokaždé věděli kde přesně jsme :)
Jediné poskytnutelné důkazy co máme jsou možné fotografie base (pokud se již nerozpadly) a popřípadě jsem schopen přesně přestavět všechny 3 base do programu Fortify a poslat i s cestou kterou raidily. Dále je tu hráč (kadead) který dostal raid stejným způsobem - přímo k cupboard (nevíme jestli to byly Matrix ale na způsob raidu to sedí). Možná pokud bude spolupracovat mohu vytvořit kopii i jeho staré base do Fortify :) ESP a WH se těžko prokazuje a jsem si toho vědom, kdybych nehrál na toustovači tak pořídím video.
Kwaky (ve hře GetRektBroByPro) :) .
Kwaky
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 14. říj 2018 20:23:57

Reklama

Re: Podezření z používání programů třetí strany (cheaty)

Příspěvekod Venty » pon 15. říj 2018 8:31:23

Já moc nejsem přes expe. ale můžu ti říct že bez videa (důkazu) je to těžký řešit, možná i trochu neřešitelný jak si naznačil. Jen se divím proč to nezkusil natočit někdo z tvých kámošů kteří byly údajně u 2. raidů podle toho co jsi napsal.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Podezření z používání programů třetí strany (cheaty)

Příspěvekod Kwaky » pon 15. říj 2018 9:13:08

Kvůli technickým problémům :) Navíc by asi nebylo na videu nic moc vidět, jen jsme vylezli z base tak jsme byly mrtvý a jedinej co chodil z venku jsem byl já a já mám toustovač :D Ale myslím, že 3 (možná 4 jak jsem zmínil u kadeada) raidy za sebou pokaždé přímou čarou za cupboard by si zasloužili, aby se na ty hráče podíval nějaký admin :) Jak jsem zmínil mohu vám poslat fotky a modely z Fortify, pokaždé šly PŘÍMOU čarou k cupboard a nejlevnější možnou cestou.. A u mě to bylo u honeycombu co vypadá ze všech stran stejně takže..
Kwaky
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 14. říj 2018 20:23:57

Re: Podezření z používání programů třetí strany (cheaty)

Příspěvekod Venty » pon 15. říj 2018 10:32:55

Jasně, mohl by si postavit model či repliku, ale jak ti můžeme věřit že je to opravdu ta stejná base jakou jste měli. Můžeš klidne postavit uplně jinou base.
Prostě při takových případech se to musí screenovat bo natáčet v ten moment kdy se to stalo nebo chvilku po něm, páč kdyz se tak neučiní tak je to neřešitelný jak jsem psal.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Podezření z používání programů třetí strany (cheaty)

Příspěvekod Kwaky » pon 15. říj 2018 10:41:45

Ty base ještě stojí a měla by tam být jejich raid base, postačilo by to jako důkaz že je to ta samá base? Teda pokud tam máte něco jako /who či tak...
Kwaky
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 14. říj 2018 20:23:57

Re: Podezření z používání programů třetí strany (cheaty)

Příspěvekod Venty » pon 15. říj 2018 13:31:16

No rozhodně by to pomohlo. Bud screen nebo tam někdo musí zajít. Třeba Arrowq, nebo někdo kdo má expe.. Potom to už budeš řešit s ním, ale radši se mužem domluvit na tsku jestli chceš, popř. to ještě nějak probrat.
Myslíš, že život je ráj? Nic si nepochopil,
je to boj. Bacha, aby tě nezotročil.
Musel jsem se naučit, že žádný z mojích činů není posun pokud jsem se u něj nezapotil.

Moudro je důležitý!
Uživatelský avatar
Venty
Admin Rust
 
Příspěvky: 457
Registrován: stř 20. črc 2016 12:46:16

Re: Podezření z používání programů třetí strany (cheaty)

Příspěvekod Kwaky » pon 15. říj 2018 14:00:04

Jsem na tsku, budu zde celý den tak si mě přesuň :)
Kwaky
Začátečník
 
Příspěvky: 7
Registrován: ned 14. říj 2018 20:23:57

Re: Podezření z používání programů třetí strany (cheaty)

Příspěvekod Woffik » úte 16. říj 2018 18:24:55

Nikto s tým bohužiaľ neudela :/ Nikto tam nemá práva iba asi (jersi)
Woffik
Admin Rust
 
Příspěvky: 903
Registrován: ned 27. bře 2016 14:43:27


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron