• Reklama

Turety přede dveřmi a kolem base.

Sem pište své dotazy a nápady

Turety přede dveřmi a kolem base.

Příspěvekod rEf » pon 12. lis 2018 20:23:48

Zdravím, hraji na Newbie neboť nejsem ve hře tak zkušený a chci se na něco zeptat.
Měl jsem base na určitém místě kde sídlí klan pod názvem BEST hádám který mi položil před dveře boudu s turetou abych nemohl vyjít a teď totéž udělali jiné osobě která má base daleko od nich s tím že mu to dali kolem base.
Tak bych se rád zeptal jestli se s tím dá něco vůbec dělat. Děkuji.

https://i.imgur.com/m928vDl.png
rEf
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 22. čer 2017 23:26:02

Reklama

Re: Turety přede dveřmi a kolem base.

Příspěvekod Venom » úte 13. lis 2018 15:46:14

tak za 1 na te fotce to sme nestavelí mí to už udelal někdo jini :D a to sou toretou u tebe mnel si tam jen 1 :D a mnela par naboju :D mnela malo HP tak sme ji nechtelí :D s pozdravem Klan BEST a davam lock a bud ad si ten dům da jinam nebo ad napiše hraci který mu to tam dal vic ty ted asi nikdo nepomuže nikdo tam nemá prava davam sem lock :repair:
Obrázek
Venom
Admin Rust
 
Příspěvky: 191
Registrován: pon 27. úno 2017 18:03:55

Re: Turety přede dveřmi a kolem base.

Příspěvekod Gordraug » úte 13. lis 2018 20:07:48

Odemknuto, super..

Mě osobně by to taky docela zajímalo. Na normalu cajk, ale na newbie je to celkem dost OP. Minimum námahy a nemáš jak se toho zbavit, navíc se to poslední dobou dost rozmáhá.

Jtm. nezajímá mě kdo a komu, ale spíš co s tím.
Gordraug
Kámen
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 28. dub 2014 19:28:32

Re: Turety přede dveřmi a kolem base.

Příspěvekod rEf » stř 14. lis 2018 0:01:28

Co s tím? Zavést to do pravidel alespoň pro Newbie a zařídit kompetentní administrátory kteří to sami nebudou stavět nebo jejich protějšci které potom mohou chránit. Nic jiného mě nenapadá jestliže to nelze ošetřit přímo na serveru aby se zkrátka nedalo stavět boudy a turety v takové blízkosti. Zrovna hráč jménem Tomato si postavil base na placu v takovém údolí dalo by se říci a někdo mu tam postavil ze 4 stran boudy a do každé dal turetu. Tureta by měla být spíš na ochranu vlastní base než šikanování hráčů ačkoliv tureta samotná se ještě dá zničit bombou ze slepého místa ale když to cpou do boud tak není šance (nebo je ale je to zbytečně složité že je lepší se přestěhovat). No nejhorší je že se pak přestěhujete a oni vám v klidu řeknou že vám to udělají i na další a další jako členové klanu BEST. Víc nevím co k tomu říct.
rEf
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 22. čer 2017 23:26:02

Re: Turety přede dveřmi a kolem base.

Příspěvekod Venom » stř 14. lis 2018 2:37:57

Tak my sme dali jen jednu a to sem nedaval ja ale spolu hrac jmenem mal0mocny a dal jen 1 jestli dal vic to už nwm jelikoż my už na newbie nehrajem tam sme slí jen tak ze srandy a kdys už neco zakazat tak by bylo dobre aby se zakazalo to ze aby nemohla toreta střilet prez zed (pres to zakladni ale ted sem v praci nebudu to moc psat :D ) to by bylo myslim uplne ideal podle mne je uplne blbost to ze to nejde zničit protoze se da pres to uplne v pohode střilet ref to viš taky :D :D toto by bylo myslim dobre řeseni pak kdys bude toreta venku tak se da v pohode zničit
Obrázek
Venom
Admin Rust
 
Příspěvky: 191
Registrován: pon 27. úno 2017 18:03:55

Re: Turety přede dveřmi a kolem base.

Příspěvekod rEf » stř 14. lis 2018 18:37:30

Nesouhlasím s tebou. Je hloupost zakazovat (ačkoliv to stejně nejspíš není možné) turety střílející skrze slámu neboť je to ideální obrana base a jejího okolí (a nasralo by to nejspíš hodně lidí). Spíš je nutné uvést pravidlo nebo zavést nějaký plugin jestli to je možné co by omezil stavět cizí skříně tak moc blízko sebe. (jednoduše aby se ta bouda s turetou rozpadla alespoň)
rEf
Lovec zvířat
 
Příspěvky: 10
Registrován: čtv 22. čer 2017 23:26:02


Zpět na Diskuse

  • Reklama
cron